Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:01:18

witam!
Mam pytanie, czy któraś z was przedłużała sobie włosy metodą clip-in? Ładnie to wygląda? I jak długo się trzyma? Czy wypadaja wlosy od tej metody przedluzania?
Czekam na wasze opinie, poniewaz nie wiem, czy w ogole warto ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 15:10 przez circa.

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:17:58

hmmm...w sumie mnie tez to ciekawi, może ktoś się wypowie?:D

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:21:00

Fajnie to wygląda ale jak włosy nie są syntetyczne tylko naturalne (są droższe). Trzyma się dopóki nie odepniesz clip'a ;] Włosy nie wypadają od tego ;)

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:22:13

jestem zadowolona z tej metody przedluzania :) tylko warto zainwestowac we wlosy naturalne :)

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:26:41

a jak sa syntetyczne, to bardzo sie roznia po doczepieniu ich do swoich naturalnych wlosow? mozna je samemu doczepić , czy nalezy udac sie do kogoś, kto zajmuje się tym zawodowo :)
a pytam, czy wypadaja, poniewaz znajoma miala przedluzane na małe obraczki i jej strasznie wypadały..

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:31:15

czy wiesz co to w ogóle clip in ?

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:31:47

Cytat
circa
a jak sa syntetyczne, to bardzo sie roznia po doczepieniu ich do swoich naturalnych wlosow? mozna je samemu doczepić , czy nalezy udac sie do kogoś, kto zajmuje się tym zawodowo :)
a pytam, czy wypadaja, poniewaz znajoma miala przedluzane na małe obraczki i jej strasznie wypadały..

syntetyczne dość dużo różnią się od naturalnych swoich włosów. Są straszie błyszczące apo kilku użytkowaniach robią się jak szczota i filcują się.
Samemu można spokojnie je dopiąć, zajmuje to pare minutek.
Metoda na obrączki jest metodą stałą i zazwyczaj własnie tak sie dzieje że wypadają włosy ponieważ są za abrdzo obciążone.

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:32:07

?
wiem..
myślicie, że warto spróbować? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 15:34 przez circa.

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:34:18

ja mam takie pasma, kiedy mialam czarne wlosy czasami je doczepialam. Trzymaly sie mocno, i nie odroznialy sie bardzo od naturalnych a mialam clipy syntetyczne, Moja kolezanka doczepiala sobie blond i miala dobrze dobrany kolor dopinki i takze nie bylo widac roznicy miedzy sztucznymi wlosami a swoimi naturalnymi :)

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:34:57

Clip in nie niszczą włosów nie zakłada się ich na stałe ściągasz kiedy chcesz zakładasz kiedy chcesz więc nie ma mowy o niszczeniu takim jak na ringi czy zgrzewy. Skoro wiesz to powinnaś wiedzieć że trzyma się tyle ile chcesz po czym ściągasz.

zweryfikowana
Posty: 774
Ostrzeżenia: 1/5

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:36:12

ja mam takie włoski 2 treski podwujnie nitowane włosy mieszane :) bardzo fajne i fajnie sie nimi przedłuzało teraz sciałam włosy na krótko i juz nie moge tego robic...:( wiec pasma wystawie penie na sprzedaz :) moze ktos bedzie chętny :) kolorek czarny-brąz

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:39:26

Te włosy po prostu wpinasz w swoje własne, więc na pewno się nie zniszczą :)

CLIP-IN

13 sie 2010 - 15:40:15

clip in to normalnie jak takie spinki które wyginasz żeby wpiąć włosy ;) prościzna, zakładasz i ściągasz kiedy chcesz, zajmuje to pięć minut. ja mam z Dolce Vita Hair ale dla mnie są za cienkie. ale fajny sposób na przedłużanie bo nie niszczą włosów. mimo że mam syntetyczne to nie widać różnicy między moimi naturalnymi.

CLIP-IN

17 sie 2010 - 15:43:12

Mam na sprzedanie włoski naturalne dł 50 cm :) polecam na prawde warto :)

Link :
Klik tu

Jeśli są jakieś pytania zapraszam na priv :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-17 15:44 przez Soulmates.

CLIP-IN

17 sie 2010 - 15:48:18

bardzo fajna metoda :)Posiadam włosy clip in naturalne jestem bardzo zadowolona :) Polecam !!! :) Zainwestuj w naturalne choć droższe to naprawdę warto

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura