Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 13:59:30

Cytat
uniquewoman
Tabletki Revalid - mnie na miesiąc rosną 2 cm :)
mnie bez rzadnych wspomagaczy rosną ok 2 - 2,5 cm na miesiąc

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:02:01

zawsze też można wypróbować metodę piwną niedoustną :P tyle że piwo musi być niepasteryzowane. Też coś, gdzieś, kiedyś czytałam.

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:09:27

ja kilka razy nalożylam sobie olejek rycynowy-hmmm czy mi po nim szybciej rosna? ciezko powiedziec, bo za krotko stosuje;) (ok 2 tyg) ale przynajmniej nie mam suchych i zniszczonych koncowek, a to tez sie liczy:) mam nadzieje ze mi urosna... :D wiec narazie czekam po miesiacu,dwóch moze beda bardziej widoczne efekty

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:09:33

Cytat
sestyka
prawda jest taka ze nie da sie przyspieszyc porostu wlosow a ludzie zazywajac takie a nie inne preparaty - wydaje im sie jak kazdemu ze szybciej rosna. Włos rosnie 1 cm na miesaic
Mi to chyba czasami szybciej...

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:12:35

Cytat
majenusia
gdzie można kupić wax-a?
w aptece, na all lub na stronie Wax'a :)

Cytat
Zuzanna25
Ja słyszałam tylko o serii biovax, że jest bardzo dobra, ale sama jeszcze nie zdążyłam spróbować.
właśnie też o niej słyszałam, a ten suplement KOLAGRA - to właśnie o ile się nie mylę też z tego biovaxa jest....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-03 14:15 przez siehankowa.

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:16:02

wax-dla mnie rewelacja

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:17:19

Szampon i odżywka WAX - poprawiaja kondycje włosów.

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:18:29

A znacie cos dobrego na puszenie się włosów?Bo nie mam zniszczonych mam już długie ale mi sie puszą i wyglądam jak lew,mimo że uzywam bardzo dobrej prostownicy:(

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:19:15

a co z tym suplementem od Waxa - Kolagra? opis -> http://forum.szafa.pl/4/2169135/nowosc-z-waxa--kolagra.html

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:22:39

Polecam kolagen naturalny- tabletki i do wcierania. Poza tym podobno ważne jest kiedy ścinamy włosy. Wierzyć lub nie, ale podobno fryzjera trzeba odwiedzać, gdy księżyc jest w fazie wzrostu :-D

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:26:17

Mi akurat wypadają dość mocno, ale powiem wam, że mimo rozjaśniania włosów rosną ok 1,5 cm/ mies. więc nie narzekam. Kiedyś brałam Vitapil dobry jest, włosy mniej wypadają są ładne, ale za to akurat mnie brzuch po nim bolał =[

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 14:27:18

Ja myję włosy w szamponie Alpecin C , jest to szampon z kofeiną. Ja miałam bardzo poniszczone włosy, myję nim głowę od pół roku. Włosy mam gęstsze i szybko mi rosną. Bardzo szybko.I nie wypadają, może kilka dziennie, ale na szczotce nie mam żadnych włosów jak się czeszę. Polecam!!!
Dostępny na allegro



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-03 14:29 przez kasia984.

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 15:57:00

Seboradin ?

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 16:06:04

hej piszę, bo mam naprawdę sprawdzony sposób na porost włosów, a więc nacierasz skórę głowy sokiem z cebuli lub z czarnej rzepy(akurat teraz zaczyna się sezon czarnej rzepy) i owijasz folia lub reklamówką i tak trzymasz z godzinę na głowie później po upływie czasu myjesz normalnie głowę, na poczatku zwłaszcza przy stosowaniu rzepy mozna odczuwać pieczenie skóry głowy ale nie jest to wynikiem uczulenia tylko tak właśnie działaja właściwosci soku z czarnej rzepy oczywiscie poxniej to mija jak juz skora sie przyzwyczaji!!także to mogę Ci polecić smiało zwłaszcza sok z czarnej rzepy, moja znajoma miała naprawde okres gdy na jej głowie pojawiły sie dosłownie prześwity i sok z czarnej rzepy jej pomógł na początku stosowała przy każdym myciu głowy a teraz stosuje dwa razy w tygodniu!!włosy ma po prostu piekne lśniące, mocne, rzadnych rozdwojeń naprawdę piekne sama zamierzam rozpocząc kurację czarna rzepa ale jakoś zebrać się nie mogę póki co brak mi systematyczności a przy takich kuracjach to jest fundamentalna sprawa:) toż się rozpisałam no ale mam nadzieję że spróbujesz i bedziesz mega zadowolona, pozdrawiam!

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 16:08:16

heh, muszę wypróbować coś z waszych propozycji, bo mi też bardzo powoli rosną włosy :/ od kwietnia urosły może ze 2 cm:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odlotek