Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

skuteczna dieta

2 minuty temu

informacje o żywieniu

20 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POROST WŁOSÓW!

05 sie 2010 - 00:01:59

Cytat
LadyEl
mi bardzo pomogł Wax

Tak?Możesz powiedzieć coś więcej?:)

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

POROST WŁOSÓW!

05 sie 2010 - 00:03:58

myjourney to kosztuje chyba 7zł i zamierzam dziś rano kupić:)

POROST WŁOSÓW!

05 sie 2010 - 00:16:42

Ja kiedyś przez dłuższy czas stosowalam odżywkę domowej roboty z drożdzy ( rewelka, polecam !! kostka drożdzy, 2 żółtka, 3 łyzki nafty , 1 łyzeczka olejku rycynowego... to nałozyc na 30minut a nawet więcej .. siatka i czapka na głowę zeby sie rozgrzało troszkę :) stosowac raz w tygodniu.... )
no i capivit piękne włosy

oprócz tego miałąm wcięrkę taką rozgrzewającą ( nie mam pojęcia co to było, mama załatwila mi od koleżanki która jej to zrobiła bo zna sie na tych 'specyfikach' ponieważ ma apteke ) to było swietne, włosy mi wogole nie wypadały i trochę odrosły .. a mam mega rzadkie przez co nie mogę sobie pozwolić na strasznie długie, bo beznadziejnie to wygląda :p
generalnie chyba wszystko na te włosy wyprobowalam..
zadowolona byłam z capivitu w sumie..

na vichy ampułki wydałam 150zł w błoto , mimo ,ze duzo osob sobie to chwali.. dla mnie nie zrobiło zadnego wrazenia ..

Podobno szampon SUBRINA RECEPT jest swietny ! poluję na niego ale nei ma go chyba obecnie w sprzedaży, bo szate graficzną zmieniaja czy cuś :p
zna ktoś ten szampon moze ;>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-05 00:22 przez qwertyxyz.

POROST WŁOSÓW!

05 sie 2010 - 09:40:39

Cytat
marusia_91
myjourney to kosztuje chyba 7zł i zamierzam dziś rano kupić:)

To nie drogo nie zaszkodzi spróbować..:)

POROST WŁOSÓW!

05 sie 2010 - 15:51:38

Cytat
myjourney
Cytat
dorr
ja miałam strasznie zniszczone włosy no i podcięłam końcówki (a dla osób zapuszczających włosy każdy centymetr jest na wagę złota:P) i niestety albo mam takie wrażenie, albo tak jest że po tym podcięciu włosy mi po prostu... nie rosną! dlatego też szukam jakiegoś skutecznego sposobu i chyba wypróbuje tą maske WAX bo słyszałam wiele pozytywnych opinii:) moze ktos jeszcze sie wypowie o jakims skutecznym sposobie;>?

Ja też właśnie podcięłam końcówki a miałam dłuższe włosy i teraz wydaje mi się ze Są krótkie:(
To ja też wypróbuje tą metodę WAX, zobaczymy co z tego wyjdzie:)
Cytat
siehankowa
Cytat
myjourney
Cytat
siehankowa
maska Wax
olej rycynowy
tabletki Biotyna
tabletki i tonic Revalid

A sprawdzałaś może któreś z nich na sobie?:)

wypróbowałam wszystkie:)

maske Wax i olej rycynowy stosuję juz od dłuższego czasu:)
co do tabletek Biotyna to zjadłam dwa opakowania ( 2 miesiące) i jutro biegnę po nastepne;)
Revalid używałam tylko przez miesiąc - kupiłam w promocji, teraz niestety brak funduszy więc przerzuciłam się na Biotyne;p
A masz może zdjęcia z przed i po?:))
I powiem szczerze, ze albo sobie wmawiam, albo moje włosy faktycznie szybciej rosną:) jeszcze 3 miesiące temu - po niezadowolonej wizycie u fryzjera - nie mogłam związać włosów, bo tak mi je ściachała, dziś czesze już kucyka:))
Cytat
marusia_91
Ja też zapuszczam:)
Kup to.Podobno działa:)

A Ty już to zakupiłaś?:) W jakiej to jest cenie?:)

jeśli chodzi o Biotyne to ja kupiłam ją w Biedronce;p 3zł za opakowanie (30 tabletek)
olej rycynowy to koszt jakiś 2 zł
maska Wax - na all kupiłam ostatnio z przesyłką za 23zł - 480gr
Revalid to już droższa sprawa - za tabletki 90szt - ok 40zł i tonik coś chyba koło 50zł

POROST WŁOSÓW!

06 sie 2010 - 11:30:03

Ja używam urt-oil z naftą oczyszczoną. Nakłada się ją na skórę głowy i wykonuje masaż( tak jakby się myło włosy). Odczekuje potem z 10 minut( w tym czasie najczęściej robię sobie manicure) a następnie wszystko zmywam i myję włosy szamponem. Dzięki temu cebulki włosów są odżywione co ma wpływ na szybkość porostu włosów. kosmetyk nie jest drogi a lepiej się sprawdził niż wiele kosmetyków z "wyższej półki";( wychodzi na to,że głównie cenowej)

POROST WŁOSÓW!

31 sie 2010 - 22:22:05

ktos jeszcze cos poleci?chetnie rowniez sie dowiem:)

POROST WŁOSÓW!

31 sie 2010 - 22:23:22

Podobno jak się często podcina włosy to szybciej rosną :P

POROST WŁOSÓW!

31 sie 2010 - 22:24:24

a ja slyszalam ze to nie ma nic wspolnego z porostem bo przeciez koncowi nie maja nic wspolnego z cebulkami

POROST WŁOSÓW!

31 sie 2010 - 22:25:52

ja używałam wax żeby odżywić włosy ale nie odżywiło a za to szybciej rosły:)Kiedy nałożysz tą maskę na włosy to wmasuj ja w skórę głowy wtedy lepiej działa bo jak wiadomo kiedy się pobudza cebulki włosa to włos szybciej rośnie:)

Cytat
asienkan11
a ja slyszalam ze to nie ma nic wspolnego z porostem bo przeciez koncowi nie maja nic wspolnego z cebulkami
no tak ale kiedy końcówki są zniszczone albo włosy suche to pękają więc trzeba podcinać końcówki bo inaczej same się wykruszą i nie będzie widać że rosną bo tak w kółko będą się kruszyć:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-31 22:28 przez tana2w.

POROST WŁOSÓW!

01 wrz 2010 - 18:59:05

A czy któraś z was słyszała o nowości od Waxa - KOLAGRA?
Zakładałam o tym wątek, ale cisza na nim:/ i teraz nie wiem, czy warto spróbować? ;)

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 13:06:05

Ja słyszałam tylko o serii biovax, że jest bardzo dobra, ale sama jeszcze nie zdążyłam spróbować. Na wypadające włosy i na ich porost wypróbujcie płyn do wsmarowywania w skórę głowy loxon 2% lub pokrzepol. Pobudza cebulki do wzrostu, wzmacnia je, a dodatkowo zapobiega łupieżowi. Warto też łykać drożdże w tabletkach, wpływają dobrze zarówno na włosy jak i na paznokcie. Odpowiednia dieta (orzechy, ryby, brukselka, kapusta) też mają dobroczynne działanie - to akurat mogę powiedzieć na swoim przykładzie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-03 13:07 przez Zuzanna25.

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 13:10:36

mi z natury szybko rosna wlosy,dlatego nie martwie sie nawet jak fryzjerka obetnie mi je za krotko:) niestety nie umiem pomoc,wiec podbijam.

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 13:53:58

gdzie można kupić wax-a?

POROST WŁOSÓW!

03 wrz 2010 - 13:59:02

od picia piwa szybciej rosną ^^ wiem po sobie i znajomych :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Subrina !!