Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ta Twoja fotka to po użyciu tej farby z joanny czy z palette?

ja malowalam ta farba tylko ze na rudo i kolor zmyl sie bardzo szybciutko:(

macie jakies fotki jak wygladacie w tym kolorku ? Bo ja farbuje albo u fryzjera albo Lorealem

Ja kilka razy użyłam farby z Joanny ale ogólnie nie polecam mimo,ze cena jest niska.Farba szybko się zmywa,włosy po niej są sianowate, pozbawione połysku.No i na moje długie włosy musiałam kupić 3 tubki,także cenowo wcale tak tanio nie wychodzi,bo jeszcze na dodatek częściej trzeba farbować.

O jej. Ja mam ogromny uraz do tej farby. Zawsze przesadnie dbałam o włosy i ktoś polecił mi właśnie tą farbę, bodajże kolor 'palona kawa'... Moje włosy były strasznie! Do tej pory nie mogę ich doprowadzić do stanu przed farbą, a malowałam ok. pół roku temu :(
Warto wydać troszkę więcej, szczególnie na farbę. Wiem to z autopsji, niestety :(

Joannna jest bardzo fajna bo nie trzeba jakoś specjalnie rozjaśniac włosów ( z brązu wyszedł mi rudy) , ale strasznie szybko się zmywa i włosy są nijakie :( ja tak miałam... ale polecam mimo to :)

Cytat
sauria80
Joanna ma fajne kosmetyki! Np peelingi w malych opakowaniach :D Stawiajmy na to co polskie ;)

Uwielbiam te peelingi ;D Są rewelacyjne :D

Farbuje ta farbą włosy mojej mamy i jest b.dobra, nie zmywa sie po drugim razie ;)
I nie niszczy włosów tak bardzo jak farby z np. Palette.
Sama nie farbuje włosów z różnych przyczyn ;]

widze, że zdania na temat farb są podzielone. Myślę że te niszczenie zależy od struktury naszego włosa, bo niektóre nie polecają palette a ja uważam że jest dobra i moje włosy po niej były ładne.

Moja fryzjerka mówiła, że zmywa się baaardzo szybko ;)

ja akurat jestem kruczkiem ale tez farbowalam joanną i tez polecam, jednak nie ma to jak farba bez amoniaku której uzywam aktualnie :)

świetna jest ta farba, również mam ją na włosach i cud :)
tyle że farbowałam 3 tygodnie temu a nawet nie całe i mam cholerne odrosty :)
polecam i podbijam ;*

to wezcie dajcie fote jak kolorek wyglada na wloskach:)

jeszcze 2 dni temu bylam jasną blondynką, farbowałam zawsze matrixem, więc niewiem jak Joanna, ale super, że wreszcie w domowych warunkach można mieć ładny blond:)Teraz spróbowałam farby artego i jestem zadowolona także również je polecam!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plączące się włosy