Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:05:42

Ja też radzę najpierw dermatologa,zrobi Ci testy na hormony i inne badania,bo jeśli przyczyna jest "od środka" to maseczki,wcierki czy inne mazidła niewiele pomogą

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:20:47

mialam ten sam problem...wiadomo nadal wypadaja ale to kazdemu codziennie wypada ok 100 wlosow
kupilam sobie "Capivit piekne wlosy" pomogly mi super, nie tylko w wypadaniu ale takze mam bardziej lsniace wlosy
lekarz zaleca brac przez pierwsze 3 miesiace, robic miesieczna przerwe i potem znowu brac miesiac i znowu przerwa :) ja zaczynam znowu od lipca :) naprawde polecam te tabletki sa super. bralam skrzypowite, ale nie pomogla. z capivitu jestem naprawde zadowolona. ale to itak zlaezy od naszego organizmu, czy to bedzie skuteczny lek, produkt, musisz znalezc swoj odpowiedni.
takze dodam, ze prostowalam wlosy codziennie, ale teraz w wakacje staram sie dac im odpoczac, robie kitke, jutro robie sobie warkocze syntetyczne, takze odetchnom od prostowania i farbowania :)
a co do odzywek, zawsze po ich stosowaniu wypadaja wlosy podczas mycia. uzywalam chyba wszystkie odzywki, po kazdej tak jest.
dlatego staraj sie ich nie uzywac...uzywaj lepiej odzywki w sprayu :)
pozdrawiam :)

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:22:49

ten sam problem mialam...wiadomo nadal wypadaja ale to kazdemu codziennie wypada ok 100 wlosow
kupilam sobie "Capivit piekne wlosy" pomogly mi super, nie tylko w wypadaniu ale takze mam bardziej lsniace wlosy
lekarz zaleca brac przez pierwsze 3 miesiace, robic miesieczna przerwe i potem znowu brac miesiac i znowu przerwa :) ja zaczynam znowu od lipca :) naprawde polecam te tabletki sa super. bralam skrzypowite, ale nie pomogla. z capivitu jestem naprawde zadowolona. ale to itak zlaezy od naszego organizmu, czy to bedzie skuteczny lek, produkt, musisz znalezc swoj odpowiedni.
takze dodam, ze prostowalam wlosy codziennie, ale teraz w wakacje staram sie dac im odpoczac, robie kitke, jutro robie sobie warkocze syntetyczne, takze odetchnom od prostowania i farbowania :)
a co do odzywek, zawsze po ich stosowaniu wypadaja wlosy podczas mycia. uzywalam chyba wszystkie odzywki, po kazdej tak jest.
dlatego staraj sie ich nie uzywac...uzywaj lepiej odzywki w sprayu :)
pozdrawiam :)

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:30:40

olej rycynowy w ogóle nie pomaga... kup seboradin, albo szampon dermena, powinno pomóc. wszystko zależy od rodzaju włosów - na jednych działa, na innych nie.

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:33:08

po pierwsze do dermatologa, bo faktycznie często stres jest temu winien. mnie wypadały straszliwie po ciąży i zaczęłam używać szamponu La Roche-Posay z serii Kerium, może nie jest zbyt tani (ponad 40 zł) ale skuteczny. po zużyciu jednej butelki ilość wypadających włosów widocznie się zmniejszyła, teraz mam już drugą butelkę i wypada tylko parę włosów podczas rozczesywania.także z czystym sumieniem mogę polecić. jest też z tej serii kuracja bez spłukiwania ale kosztuje ponad 100 zł. jakCię stać, to warto spróbować, dodam jeszcze, że większe ode mnie problemy z wypadaniem włosów miała moja mama, właśnie z powodu stresu i ten szampon oraz kurację zalecił jej dermatolog, bo same tabletki nie przynosiły rezultatów. różnica przed a po zastosowaniu jest kolosalna! skończyły się problemy, włosy zaczęły odrastać, zagęściły się i w tej chwili wyglądają normalnie.
po drugie zrezygnuj z agresywnych kosmetyków, czyli najlepiej zero farbowania, chyba że łagodną farbą bez amoniaku, tzn możesz przyciemnić ale nie rozjaśniaj! nawet ogranicz używanie lakieru do włosów(jeśli stosujesz)
a po trzecie myśl pozytywnie, bo jeśli się z tego powodu denerwujesz, to już jest błędne koło.......POWODZENIA!!!

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:33:12

dziewczyny mi te zwypadaja . jak mje głowe ile bym nie płukała tyle by włosów leciało, włosek po włosku. Ostatnio przefarbowałaam włosy na brąz z blondu i widzę dopiero teraz jak mi włosy z głowy lecą;( tragedia!!! boje się że mi wypadną wszystkie albo większość i co wtedy?? ;(:(:(

zawsze miałam super gęste włosy;(

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:37:40

ja miałąm w zime też taki problem ;/
i teraz mam o wiele mniej włosów;(
używałam różne maski szampony tabletki odżywki i to nic nie pomogło
zrobiłam badania i okazało sie że mam lambrie i zaczełam kuracje tabletkami przeciwlambri i po kilku dniacvh włosy przestały wypadać!!!
to mogą byc lambrie zgłoś siedo lekarza !!!!!!

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:43:18

Ja tam nie wierze w szampony, szampon utrzymuje się na głowie ok 2 min więc niewiele on pomaga. Lepiej zainwestować w kuracje od środka.
Ja farbowałam na blond 5 lat - teraz jestem brunetka.
Staram się nie farbowac i schodzić do swojjego koloru .
Wypadają mi garściami :(
Więc słuchaj. Stosowałam ampułki SEBORADIN ale niestety sa one na bazie alkoholu więc więcej włosów mi wypadło po nich niż normalniej. Taka serie powinno się stosowac dwa miesiące. Ja stosowałam miesiąc ale bałam się że więcej mi wypadnie więc przestałam.
Odżywka wax!! koniecznie sobie zakup. Olej rycynowy też pomaga jesli się go stosuje regularnie.

Teraz mam tabletki inneov drogie bo drogie ale widze ze mniej ich wypada. Gęstość i blask jakbyś była chętna sobie kupić :)
Na włosy nie pomogą tabletki które sa przeznaczone na włosy, skóre i paznokcie. Musza być tylko na włosy!
Możesz smarowac na noc wlosy olejkiem kokosowym wymieszanym z rycynowym. Podwójna dawka na wypadanie plus blask :)

i uwaga na słonce!! przede wszystkim e lecie chronic glowe pod kapeluszami i innymi czapkami!!

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:46:05

Mam ten sam problem, jeszcze 2 lata temu miałam bardzo gęste włosy, a teraz mam ich 3 razy mniej :( nie wiem dlaczego.Myślałam, że przez prostowanie,ale sama już nie wiem :(

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 19:53:59

Mam ten sam problem, któryś miesiąc wcześniej tak nie miałam, podbijam..

próbowałam już wax, nafty, skrzypowity, silici....

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 22:06:48

dzięki dziewczyny za radę macie rację pierwszą rzeczą jaką zrobie to odwiedzę dermatologa on ustali przyczyne wypadania włosó może sieruje mnie na jakieś badania zobaczymy co dalej....

mam nadzieję że problem zniknie bo jak nie to chyba się załamie;(

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

19 lip 2010 - 22:13:05

na pewno najlepiej przestan farbowac !! tez mi wypadaja i ostatnio w rosmanie wyczajilam dobra i tania mgielke cos ok 8 zl w rosmann-ie z farmony radical chyba taka zielona etykietka nie dosc ze tania to naprawde mniej mi wypada i bez zadnej zabawy poprostu spryskujesz wlosy na suche czy mokre

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

17 sty 2018 - 09:46:45

Mi na wypadanie pomogły preparaty keep professional. Włosy po pierwsze przestały wypadać, po drugie pojawiły się nowe kępki po około 2 miesiącach od momentu rozpoczęcia kuracji ;)

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

17 sty 2018 - 09:56:23

Cytat
forget-me-not-love
w rosmanie wyczajilam dobra i tania mgielke cos ok 8 zl w rosmann-ie z farmony radical chyba taka zielona etykietka

też jej używałam kilka lat temu i pamiętam, że wtedy się sprawdziła a kosztowała niecałe 6 zł

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!!!

17 sty 2018 - 11:59:49

równie dobrze może być chora tarczyca badania na hormony trzeba zrobić zmiana szamponu nie wiele daje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ah ten loczek blond ;)