Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 22:45:51

chcialabym tego lata zrobic sobie warkoczyki przy glowie i mam pytanie: jaki sa skutki, inaczej jakie sa wlosy po takich warkoczykach? slyszalam ze sie strasznie lamia, a ja mam wlosy podatne na zniszczenia, dlatego sie troche boje. miala ktoras takie warkoczyki. piszcie co wiecie o nich.

<moderacja> Proszę nie podbijać sztucznie wątku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-04 23:02 przez moderator.

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 22:51:52

Ja wiem tyle że włosy bardzo się kręcą, ja na głowie miałam downie afro :)

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 22:58:51

ja myslalam o zrobieniu warkoczykow syntetycznych.. ale boje sie co bedzie po sciagnieciu ich, i czy szybko sie zrobia brzydkie. bo z tego co wiem to mozna je nosic nawet do 4 miesiecy

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 23:02:26

Miałam warkoczyki 2 razy, najlepiej zakłada kobieta DonGuralesko-Martyna w Poznaniu fakt faktem musialam dojechac ale bylam baaardzo zadowolona 3maly mi 4 miesiace dlatego zdecydowalam sie na drugi raz.
Po zdjęciu warkoczyków po raz pierwszy najpierw rozczesalam wlosy bo u gory przy glowie mialam kołtuny nie wiedzialam na poczatku o co chodzi kiedy to rozczesalam wydawalo mi sie ze stracilam mase wlosow.
Dopiero po drugim razie doszlam do wniosku ze to moja podświadomość, wiadomo ze kiedy przez kilka miesiecy masz "łeb jak sklep" (w moim przypadku doslownie bo mam gęste wlosy) to po zdjeciu warkoczy wydaje sie ze stracilas niewiadomo ile wlosow, nieprawda.
Codziennie wypada nam jakas tam ilosc wlosow, w momencie kiedy mialam warkoczyki nie bylo mozliwe aby one wypadly bo nie mialy gdzie, dlatego owijały się wokół pasma przy głowie stąd te kłęby. Po zdjeciu warkoczy wydaje nam sie ze mamy mniej wlosow poniewaz warkocze są robione gęsto i jest ich duzo, no i są cieżkie.
Mi warkoczyki nie zniszczyly włosów choć PRZED ich zrobieniem mialam baaaaaaaaaaardzo osłabione wlosy poniewaz przez 2 lata farbowalam je 2 razy w miesiacu farba popielaty blond z firmy palette i zniszczylam je, dopiero pozniej pofarbowalam na brąz i po 2 miesiacach poszlam zrobic warkoczyki po ich zdjeciu bylo ok, wlosy mi urosly zalozylam drugi raz po miesiacu od zdjecia poprzednich i tez bylo ok.
Pamietaj tylko ze musisz miec conajmniej 4-5 cm długosci swoich włosów.
Pozdrawiam :)))
Sama ostatnio zastanawialam sie nad zalozeniem kolejnych ale Moj facet sie nie zgodzil bo mam swoje dlugie proste czarne prawie do pasa no i marudzi ze maja takie zostac jak sa naturalne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-04 23:01 przez VideSedCuiFide86.

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 23:05:26

podbijam ;)

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 23:05:06

VideSedCuiFide86 jak dlugo nosilas warkoczyki? 3, 4 miesiace? czy przez ten caly okres wygladaly one ładnie ?

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 23:07:08

fajna sprawa z tymi warkoczykami :) ja tez zastanawiam sie na zrobieniem ale boje sie jak bede wygladac;/ :P

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 23:23:00

hej dziewczyny :)
ja mialam warkoczyki, nosiłam koło 3 miesiecy, choć mogłam zdecydowanie dłużej, ale bałam sie co bedzie później bo juz mi sie robiły małe dready przy głowie.. ogólnie po założeniu dostałam zapalenia mieszka włosowego i na około głowy porobiły mi sie czerwone swędzące krostki... potraktowałam sie rozcieńczonym kwasem borowym do kupienia w aptece bez recepty za grosze i pomogło :) nie każdy musi miec to zapalenie, to zalezy od skóry...
po zdjęciu warkocz\ykow, tak jak pisala koleżanka powyżej , włosy w trakcie tych paru miesiecy nie maja jak nam wypasc a srednio 100 włosów dziennie kazdej z nas wypada i przy zdejmowaniu moze sie to wydawać jakby nam pół głowy odpadało ;D ale w rzeczywistości tak źle nie jest :) podczas zdejmowania była masakra jesli chodzi o higiene, bo u mnie po tym zapaleniu mieszka skóra zaczeła sie łuszczyć, schodziła i zostawała przy głowie (tam, gdzie zaczynają sie warkoczyki) no i wlosy były strasznie przetłuszczone, bo podczas mycia myje sie włosy przy glowie, bo reszta jest wplątana w warkocze i nie ma możliwości tego ładnie umyć , więc były bardzo przetłuszczone, ale po dwukrotnym umyciu wszystko wrócilo do normy :)
no i może to was zdziwi, ale ja nigdy w życiu przedtem nie mialam tak delikatnych wlosów jak po zdjęciu warkoczy :) bo jeśli codziennie lub nawet co drugi dzien sie traktuje wlosy suszarką, prostownicą i wszelkiego rodzaju preparatami do utrwalenia fryzury itd to są one wiecznie tym obciążone, a po takiej paromiesięcznej kuracji bez użycia żadnej z tych rzeczy wymienionych powyżej to wlosy mają szanse sie odbudować i wrócić do naturalnej delikatności :)
pozdrawiam gorąco :)
a jesli chodzi o zalozenie na lato to nie polecam bo wlosy są ciezkie , a jeszcze do tego te upały , pare kg wiecej na głowie to naprawde nie bedzie przyjemne ;/ a jeszcze bedziecie chciały pojsc na plaze i sie wykąpac ... to nie wytrzymacie tego cieżaru, bo jak nasiąkną wodą to są strasznie cieżkie :) i schna kolo 9-10 h ;D ja założylam w marcu, zdjęłam w czerwcu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-04 23:21 przez ulkakolek.

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 23:23:50

głupie pytanie pewnie zadam... jak jest z myciem takich warkoczyków?tzn jak to schnie, czy jezeli teraz myje włosy codziennie to potem tez bede musiała?

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 23:21:31

mialam dwa razy super-tylko po zdjeciu mialam afro przez pewien czas;) i musialam po umyciu wyciagac wlosy na szczotce lub prostowac ale po2tygodniach doszly do siebie

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 23:27:48

ja myłam co tydzien :) to naprawde nie było potrzeby mycia ich czesciej bo one sie nie przetłuszczaja ani nie brudzą :) tylko przy glowie a to naprawde raz na tydzien zdecydowanie wystarczy :)
raz tylko umoczyłam w keczupie warkoczyki to musialam umyc pare ;D

wlosy po warkoczykach..

04 lip 2010 - 23:31:42

Cytat
klaudia27
VideSedCuiFide86 jak dlugo nosilas warkoczyki? 3, 4 miesiace? czy przez ten caly okres wygladaly one ładnie ?

Pierwsze nosilam przez 4 miesiące ale po 4 zdjelam z tego względu ze pod koniec 4 miesiaca na głowie miałam małe sianko hehe :))
Cytat
ovomaltina
głupie pytanie pewnie zadam... jak jest z myciem takich warkoczyków?tzn jak to schnie, czy jezeli teraz myje włosy codziennie to potem tez bede musiała?

Wystarczy 2-3 razy w tygodniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-04 23:37 przez VideSedCuiFide86.

wlosy po warkoczykach..

12 mar 2013 - 14:15:43

Cytat
ulkakolek
hej dziewczyny :)
ja mialam warkoczyki, nosiłam koło 3 miesiecy, choć mogłam zdecydowanie dłużej, ale bałam sie co bedzie później bo juz mi sie robiły małe dready przy głowie.. ogólnie po założeniu dostałam zapalenia mieszka włosowego i na około głowy porobiły mi sie czerwone swędzące krostki... potraktowałam sie rozcieńczonym kwasem borowym do kupienia w aptece bez recepty za grosze i pomogło :) nie każdy musi miec to zapalenie, to zalezy od skóry...
po zdjęciu warkocz\ykow, tak jak pisala koleżanka powyżej , włosy w trakcie tych paru miesiecy nie maja jak nam wypasc a srednio 100 włosów dziennie kazdej z nas wypada i przy zdejmowaniu moze sie to wydawać jakby nam pół głowy odpadało ;D ale w rzeczywistości tak źle nie jest :) podczas zdejmowania była masakra jesli chodzi o higiene, bo u mnie po tym zapaleniu mieszka skóra zaczeła sie łuszczyć, schodziła i zostawała przy głowie (tam, gdzie zaczynają sie warkoczyki) no i wlosy były strasznie przetłuszczone, bo podczas mycia myje sie włosy przy glowie, bo reszta jest wplątana w warkocze i nie ma możliwości tego ładnie umyć , więc były bardzo przetłuszczone, ale po dwukrotnym umyciu wszystko wrócilo do normy :)
no i może to was zdziwi, ale ja nigdy w życiu przedtem nie mialam tak delikatnych wlosów jak po zdjęciu warkoczy :) bo jeśli codziennie lub nawet co drugi dzien sie traktuje wlosy suszarką, prostownicą i wszelkiego rodzaju preparatami do utrwalenia fryzury itd to są one wiecznie tym obciążone, a po takiej paromiesięcznej kuracji bez użycia żadnej z tych rzeczy wymienionych powyżej to wlosy mają szanse sie odbudować i wrócić do naturalnej delikatności :)
pozdrawiam gorąco :)
a jesli chodzi o zalozenie na lato to nie polecam bo wlosy są ciezkie , a jeszcze do tego te upały , pare kg wiecej na głowie to naprawde nie bedzie przyjemne ;/ a jeszcze bedziecie chciały pojsc na plaze i sie wykąpac ... to nie wytrzymacie tego cieżaru, bo jak nasiąkną wodą to są strasznie cieżkie :) i schna kolo 9-10 h ;D ja założylam w marcu, zdjęłam w czerwcu :)

Warkoczyki Przedłużanie Włosów Iwona Wrocław - link do mojej www
Całkowicie zagadzam się z ulkakolek

należy pamietać jednak o tym że warkoczyki nie osłabiają włosów pod warunkiem że:
-są prawidłowo założone
-nie są przenoszone (do 3 miesięcy - nie dłużej, bo u podstawy włosy się dredzą )
-SŁUCHAMY zaleceń pielęgnacji
W przeciwnym wypadku mogą powstać straty. Dlatego polecam do zakładania osoby sprawdzone, które wiedzą jak dobrać ilość włosów do grubości warkoczyka i nie "przeciągną" naszych włosów, oraz udzielą porad dotyczących pielęgnacji.

Warkoczyki dobrze działają na włosy bo:
-włosy odpoczywają od chemii
-włosy odpoczywają od prostowania
-podczas noszenia warkoczyków zapuszczamy włosy - do 3 cm podczas jednych warkoczyków

Zapraszam do kontaktu - odpowiem na każde pytanie, także na temat przedłużania włosów.

pozdrawiam Iwona

warkocze[małpa]autograf.pl
782357880
534290229
+ Odpowiedz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 14:22 przez IwonaWrocaw.

wlosy po warkoczykach..

12 mar 2013 - 14:19:57

Moja koleżanka miała, nie ma jakoś bardzo zniszczonych włosów. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowy fryz?