Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, jakie macie zdanie na temat tego zabiegu? Ile płaciłyście?



jeśli trwałe to pewnie niszczy włosy:/ ale sama chętnie się dowiem więc podbijam :)

No właśnie ja też chętnie poczytam opinie szafowiczek na temat trwałego prostowania-mam kręcone włosy prawie jak murzynka:)i prostuje prostownica od 3 lat-wszyscy zazdroszczą cierpliwości ale czuję że kiedyś sie skończy:)))
trwała prostująca bedzie kosztowała mniej wiecej tyle co normalna czyli od 100 do 150 zl-niszczy włosy i dlatego pozniej wypada chodzic do fryzjera na odzywianie wlosow po trwalej co kosztuje -chyba ze odzywiamy je na wlasna reke :)
aha-no i skręcają się i tak:)wiec prostownicy nie odstawimy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-16 14:09 przez natuska35.

tez o tym kiedys myślałam ale fryzjer mi stanowczo odradził-bardzo niszczy to włosy. a dodatkowo jesli omuś sie włosy puszą od wilgoci to takie prostowanie nic nie daje i dalej beda sie puszyć.

ale to nie o taki zwykly zabieg, bylam dzis na przedluzaniu rzes przed slubem i natknelam sie na ulotke global keratin czyli terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Nigdy o tym nie slyszlaam zaciekawil mnei ten zabieg mam wlosy srednio dlugie, koszt 600-700 zl, prostuje prkatycznie dzien w dzien, ale wlosy strasznie mi sie pusza, taki zabieg ponoc wystarcza na 4 miesiace.

Nie pomaga, włosy po tym mniej się puszą (a można użyć o wiele tańszych szamponów czy odżywek- dają ten sam efekt, czyli mega słaby), a codziennie i tak trzeba je w większości doprostowywać.. To tak jakbyś zamiast normalnego prostowania od początku, prostowała 2/3 włosów, pomijając zniszczenie ;)

odezwalam sie, bo pierwszy raz zdecydowalam sie na kuracje Global w styczniu tego roku. teraz juz jestem po drugim razie i chyba moge juz cos powiedziec o skutecznosci tej kuracji.
Mam wlosy sianowate, pierzaste i bez prostownicy nie moglabym wysc na ulice po umyciu wlosow. teraz jest idealnie !!!!! ale kosztowalo mnie to niestety 2x po 500zl.no i musialam kupic szampony i odzywki.Ale efekt jest rewelacyjny. Nic z wlosami nie robie tylko myje i susze. prostownica uzywana byla w tym roku tylko 2 razy ...podczas wykonywania kuracji w salonie.
W domu ani razu nie uzywalam! Musze powiedziec ze pieniadze wydalam duze ale warto. efekt super. ..haha i sprzedalam swoja prostownice kuzynce.Tak wiec polecam . akurat w Warszawie jest chyba najdrozej .Pzdr

Koleżanka miała loczki i chciała mieć proste...sama chemia jeśli chodzi o niby trwałe prostowanie. Tyle,że po kilku myciach i tak loczki wróciły a włosy były tylko zniszczone więc nie polecam ;/

kompletna bzdura!!!..przeciez ten zabieg jest na naturalnej keratynie ...totalnie bez chemii

wiecie dziewczyny jak czytam takie rzeczy to cieszę się, że mam proste włosy ;)

moja koleżanka która ma właśnie bardzo kręcone włosy, je sobie tak wyprostowała, ale żadnego efektu nie było oprócz że loki robiły jej się ładniejsze a włosy był takie miększe w dotyku.

czesc Dziewczyny, ja sie zdecydowalam -bo wyjasnila mi moja fryzjerka ze to jest kuracja i odbudowa wlosa a nie tylko trwale prostowanie! Ja mialam wlosy zniszcone po kilkunastu koloryzacjach[rozjasniane] i rewelacyjnie sie odbudowaly,odzywily. a przy okazji mi sie nie pusza i nie mam siana na glowie. wcale nie mialam kreconych wlosow wiec nie mialo dla mnie znaczenia czy pozbede sie lokow.Pozdrawiam

ja rowniez sie chetnie dowiem

moja kolezanka wyprostowała rok temu, włosy rano miała jak baranek i na deszczu tez same sie kreciły ... poza tym zniszczone codziennym prostowanie i farbowaniem.... wygladała rewelacyjnie ! włosy były super w dotyku :) żadna prostownica nie wyprostuje tak włosow ! owszem prostownicy nie odstawiła ale jedynie tylko kosmetycznie po myciu je prostowała i tyle. myśle, ze jak zrobi to doświadczona fryzjerka to żadna nie powinna żałowac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-08 13:24 przez karolkaaa_88.

mi kolezanka robiła zabieg tez z keratyny ale jakiejs innej firmy i wyszło całkiem całkiem, a gdzie mozna kupic produkty global bo na stronie ja tylko produkty a żadnego odnośnika do ceny itp ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbowanie włosów w ciąży