Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kupiłam włosy syntetyczne za 140 złotych, to był mój najgorszy błąd, syntetyczne były 100 gram a naturalne 60gram w tej cenie, Wydawało się że są dobrej jakości, do czasu gdy nie wyszło się na słońce, lub gdy zaczęło się je prostować. Szczególnie na czarnym kolorze włosów widać różnicę.

niestety to była jedna wielka pomyła, spojrzałam nie na jakość ale na ilość.
Włosy te okropnie się święcą w słońcu , dlatego w słoneczne dni nie da się ich nosić bo strasznie widać że są sztuczne jak ktoś tu wcześniej wspomniał święcą się jak u lalki barbie.
Więc jeśli ktoś będzie się chciał bawić w coś takiego to zachęcam do kupna naturalnych włosów, wysokiej jakości.
Choć i te naturalne po czasie się niszczą, rozdwajają, jak prawdziwe włosy.

Cytat
JestemLena
Cytat
gajaaa
Cytat
pinkbutik
nie jestem zwolenniczka przyklejania sobie czegokolwiek... ;/
zgadzam się

I ja też się zgadzam.

popieram

Ja sama osobiście nosiłam clip in syntetyczne.Koleżanki wyżej napisały że nie są warte kasy,nieprawda!!! Zależy też jakie się kupi.Ja kupiłam na allegro za 75zł syntetyki i miałam je prawie rok czasu,a nosiłam bardzo często.Nie plątały mi się,ani nie świeciły.Byłam bardzo zadowolona.Teraz nie noszę bo mam swoje długie:D

czyli kupiłam jakieś do dupy.;/
bo są okropne.!
koleżanko wyżej podałabyś mi w takim razie stronę które ty kupiłaś, jeśli kupowałaś na allegro.;)
i jeszcze chciałabym się dowiedzieć bo ktoś wcześniej wspomniał o jakiejś paście do włosów matującej, gdzie to można kupić, i czy to pomoże.?
i jeszcze proszę o jakieś sprawdzone naturalne bo nie chce znowu kupować w ciemno, jeśli by ktoś mógł zaproponować jakieś dobre i sprawdzone:)

ja kupiłam na szafie pół syntetyki, pierwsze wrażenie wooow włoski wyglądały naprawde naturalnie, świeciły się ale w pozytywny sposób, nie jak sztuczne:) znajomi nie zauważyli różnicy:D nie zsuwają się ale mają kilka wad- strasznie się plączą i nie da sie ich kręcic - próbowałam lokówką a mam dobrą rowenty i nic:(

Mam takie w domu:) Juz 2 raz kupowałam, oczywiscie NATURALNE. I nie widac wogole roznicy:) Farobowalam je rowniez bylo wszystko ok:)
Teraz kupilam 2raz (u tego samego sprzedawcy - clip hair) i jestem zadowolona:D Mam na sprzedaz jak coś, dł 22-23 cm, do zageszczania ewentualnie do przedluzania krotkich wlosow, kolor ciemny braz:D:D

ja polecam allegrowiczkę CLIP-IN
kupiłam u niej włoski naturalne za 120zł - są zadbane i chyba nawet ładniejsze od moich naturalnych ;/ ;p - nie plączą się, nie wypadają - polecam :) niestety ja kupiłam trochę za jasne i chyba będę musiała je farbnąć ;p

oczywiscie jak wiekszosc polecam naturalne. Sama miałam, dałam za nie troszke ponad 200 zł na allegro. Jak dobrze sie je założy i chociaz by lekko podtapiruje włosy to njie widac klipow:) Jednakze mimo wszystko trzeba o nie bardzo dbac, ja swoje czesta to prostowałam to kręciłam, tak na zmiane, i struktora pojedynczych włosów zaczęła mi sie rozdwajac(prawie tak jak naturalne). Byłam zdziwiona ale coz, moze tak sie dzieje. W sumie po 2 latach noszenia i tak "poszły w kąt" bo mi sie znudziły:) Teraz stawiam na moje naturalne:)

Cytat
afroduoblue
Cytat
JestemLena
Cytat
gajaaa
Cytat
pinkbutik
nie jestem zwolenniczka przyklejania sobie czegokolwiek... ;/
zgadzam się

I ja też się zgadzam.

popieram

no ale to nie jest wątek dla tych które popierają nieprzyklejanie sobie nic!!

Tylko naturalne ale dobrej i sprawdzonej firmy. Jak się dobrze trafi to można nosić nawet 2 lata. Ja nie wyobrażam sobie życia bez clipów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

treska