Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

39 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:42

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:25

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Was dziewczyny !
Ostatnio chorują na włoski clip in, bo normlane przedłużanie jest drogie i niszczy włoski;/
także chciałabym aby pasiadaczki tych włosków się wypowiedziały czy dany zakup się opłaca, i czy one się nie zsuwają i nie odpadają :)
z góry dziękuje za odp ;**

ja tez chetnie sie dowiem...

Clip in nie zsuwają się, nie widac ich jeśli są dobrze założone :) Zakup opłaca się jeżeli są to naturalne włosy (są droższcze niż sztuczne), bo syntetyki po 1,2 użyciach nadają się do wyrzucenia. Sama dałam 20 zł za sztuczne i teraz moge sobie z nich jedynie warkoczyki robić i dopinać. Bardzo żałuje że nie zainwestowałam w naturalne, także z czystym sumieniem jeśli planujesz zakup to tylko clip in z włosów naturalnych.

Zgadzam się, TYLKO naturalne :))) Moja znajoma miała sztuczne i w czasie imprezy jej zaczeły wypadać i się plątać :/
także lepiej zainwestować w droższe, lecz lepsze :)

a co z polsyntetykami?

Cytat
Klaudia88
a co z polsyntetykami?






a co to takiego ;>

tez jestem ciekawa/??

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

ale większość ''naturalnych'' na allegro to mieszanka syntetyków z naturalnymi :|

Nosiłam swego czasu i jest tak:
Aby wyglądały naturalnie i nie było widać, że są doczepiane to niestety trzeba więcej kaski zainwestować i kupić naturalne. Mozna je wtedy myć, prostować, kręcić a nawet farbować. Syntetyki są do pupy a takich które sa określone wyrażeniem " Syntetyczne jak naturalne można je kręcić i prostować!" tez nie polecam bo to pic na wodę, raz takie kupiłam i owszem można je było prostować itp ale sie błyszczały jak włosy lalki barbie i nie dało sie ich nosic bo naturalne włosy chociażby nie wiem jak zdrowe sie az tak nie "swieca".
Co do zsuwania sie to włoski trzymają sie dobrze jeżeli sie kupi clipy z sylikonowym paskiem, wtedy nie ma szans aby sie zsuneły.
Ogólnie nie widac , ze sie ma cos tam doczepione jeżeli sie ma gęste włosy, jak sie ma rzadkie to niestety może być widac (miałam okazje np stojac w autobusie hihrać sie w myślach widząc prześwitujące clipy u jakiejś panny...wiem, jestem podła :P)
Na allegro jest duzy wybór i łatwo dostac niezłej jakości włoski naturalne na taśmie jezeli sie nie szuka jakis bardzo długich (dłuuugie niestety trudno dostac i sa drogie:( )
Ale i tak lepiej kupić osobiście bo łatwiej dobrac kolor. Ja zamawiałam przez allegro bo mam kruczoczarne włosy wiec nie było problemu ale np już blondów sa przeróżne odcienie. Dodatkowo kupując osobiście odrazu widzi się i czuje jakość włosków.

Moja koleżanka ma clip in i jest bardzo zadowolona, są wygodne, po umiejętnym doczepieniu niewidoczne. Oczywiście ma naturalne bo faktycznie są najpraktyczniejsze. Zręsztą, moja mama jest fryzjerką więc postarałyśmy się, żeby były najlepsze;) Myślę, że są warte kupienia:)

nie jestem zwolenniczka przyklejania sobie czegokolwiek... ;/

jeśli prawidłowo je założysz to się nie zsuną ;)
najlepiej jest zainwestować w naturalne ja ostatnio zakupiłam te tańsze pisało że można je prostować kręcić myć :P postanowiłam je wyprostować z lekka i mi się zrobiły takie śmieszne jakby karbowane :P także jeśli doczepiane włoski to tylko naturalne :)

Sa super, nic się z nimi nie dzieje, nie plącza sie, nie zsuwaja. Napewno o wiele trwalsze sa te naturalne clipy, mozesz je myc, farbowac, prostowac, krecic, Syntetyczne tez są fajne, z czym ze napewno trudniej bedzie trafic w kolor, i szybciej sie zniszcza;) Ja mam i jestem zadowolona:)

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
pinkbutik
nie jestem zwolenniczka przyklejania sobie czegokolwiek... ;/
zgadzam się

Cytat
gajaaa
Cytat
pinkbutik
nie jestem zwolenniczka przyklejania sobie czegokolwiek... ;/
zgadzam się

I ja też się zgadzam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolory dzięki Słońcu.