Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadanie wlosow pomooooooocy

12 maj 2010 - 00:31:03

dziewczyny ratujcie!!!!!!
czy macie lub znacie jakies dobre sposoby na powstrzymanie wypadania wlosow :( niedlugo bede lysa przy kazdej kapieli trace garsc wlosow ;( POOOMOCY

wypadanie wlosow pomooooooocy

12 maj 2010 - 00:35:55

w aptece są dobre szampony i odżywki przeciwko wypadaniu włosów. nakładaj jakąs maskę na nie aby zapewnić im regenerację i cóż więcej. może jesteś na jakiejś diecie? albo źle się odżywiasz? albo brakuje Ci witamin? Za dużo fast food'ów? ja jak sie odchudzałam również mi wypadały jak szalone, ale zaczęłam brać rózne witaminy, więcej jeśc i więcej zdrowych witaminowych bomb, warzyw itd.

wypadanie wlosow pomooooooocy

12 maj 2010 - 00:40:41

polecam udac sie do apteki tam farmaceutka powinna tobie pomoc. Moja siostra miala podobny problem przy odchodzaniu tzn przy tygodniowej glodowce.. moze brak ci witamin ?

wypadanie wlosow pomooooooocy

12 maj 2010 - 00:41:58

Szampon Dermena - dostępny w aptece.

wypadanie wlosow pomooooooocy

12 maj 2010 - 00:44:22

jedz dużo jajek:) jedno jajko ma wszystkie wartości odżywcze na cały dzień. mi pomogło przy diecie. i polecam również keratynę na włosy.

wypadanie wlosow pomooooooocy

12 maj 2010 - 00:47:47

mozesz tez zaczac przyjmowac ten capivit piekne wlosy jakos tak i pic plusz multiwitaminowy lub te tabletki centrum

wypadanie wlosow pomooooooocy

12 maj 2010 - 00:51:17

mam to samo, używam odżywki 'wax', nafty kosmetycznej i łykam skrzypowitę, ale nie widzę super efektów ;/ praktycznie w ogóle... idę do dermatologa, bo oszaleję ;/

wypadanie wlosow pomooooooocy

12 maj 2010 - 11:31:40

polecam ampułki z placenty ;)) dostepne w sklepach z art fryzjerskimi :P /12 fiołek/ 154zł, ale warto ;)))

wypadanie wlosow pomooooooocy

18 maj 2010 - 16:04:14

sprawdź sobei krew i poziom tsh...
możesz mieć zaburzenia tarczycy...
mi od pół roku ponad! wypadają garściami włosy...wykryto u mnie niedoczynność tarczycy...
łykam belissę, myję włosy dermeną, stosuję wax.... i nic;/

wypadanie wlosow pomooooooocy

18 maj 2010 - 16:07:54

cece med hair lotion bardzo suteczny profesjonalny kosmetyk fryzjerski

wypadanie wlosow pomooooooocy

18 maj 2010 - 16:10:02

Ciężki problem,mam to samo od kilku lat ale to wina leków,które muszę przyjmować:( Próbowałam różnych środków i sposobów,jednak efekt (choć niewielki) zauważyłam dopiero podczas stosowania maseczki na włosy WAX.



wypadanie wlosow pomooooooocy

18 maj 2010 - 16:12:20

Wiesz, ja Ci bardzo polecam drożdże w tabletkach, w każdej aptece, ok 10zł za opakowanie. Naprawdę działają! zauważalnie. poza tym przyspieszają przemianę materii:) Wypróbowany sposób - ja, kilka moich przyjaciółek, moja mama, na każdego działa. Poza tym już dwie fryzjerki zauważyły, że strasznie dużo małych włosków mi odrasta:)

a ten sposób znam od koleżanki, która miała prawdziwe problemy, miała aż placki łysawe na głowie, i przepisał jej to lekarz, oczywiście oprócz innych rzeczy.

to naprawdę działa, szybciej niż capivit itp - znam z autopsji:)

wypadanie wlosow pomooooooocy

18 maj 2010 - 16:18:35

wypadanie wlosow moze byc wynikiem nadmiernego stresu i klopotow, warto isc z tym problemem do dermatologa, bo jesli wlosy wypadaja garsciami to nie ma co czekac, az jakies szamponiki zaczna dzialac.

ja podczas mojej choroby (lysienie plackowate) bralam witaminy B6 i PP oprocz tego Biostymine. do smarowania glowy Alpicort E i plyn ktory robili mi w aptece wg zalecen doktora, oprocz tego profilaktycznie wax :) no i przede wszystkim musialam poradzic sobie ze stresem
minął rok, a ze mną juz prawie wszystko ok :)

życzę zdrowia :)

wypadanie wlosow pomooooooocy

18 maj 2010 - 16:26:33

Też mam ten problem ;( i żadnej recepty na to..

wypadanie wlosow pomooooooocy

18 maj 2010 - 16:28:24

ja polecam RADICAL. jest to mgielka wzmacniajaca do wlosow. mozesz jakupic w drogerii za ok 10 zl. mi pomoglo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

będą mi pasować?