Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 13:47:59

CZy słyszałyście o tabletkach do włosów Inneov ?? CZy któraś z Was je stosowała albo może mi coś o nich poiwedziec?? nie chciałąbym wyrzucać pieniążków w błoto, a moze znacie inne metody na szybszy porost włosów?

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 13:49:34

nie ale podbijam

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 13:50:44

Inneov brałam przez 3 miesiące - na mnie nie podziałało, uważam, że szkoda pieniędzy. Ale moge polecic Vitapil - cena przyjazna i po miesiącu włosy zaczęły znacząco mniej wypadac

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 13:51:49

Vitapil, w jakiej cenie?

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 13:53:47

Cytat
karolinka1108
Vitapil, w jakiej cenie?
Ostatnio za 60 tabletek zapłaciłam troche ponad 30 zł. Przyjmuje się jedną tabletke dziennie, czyli masz opakowanie na2 miesiące kuracji

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 13:56:13

ja biorę inneov od ponad miesiąca, i włosy mniej mi wypadają, ale to wszytsko zależy od induwidalnego "charakteru" twojego organizmu, mi np wspomniany vitapil nie pomógł wcale:(

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 13:57:34

ja wlasnie zażywam skrzypovite no i nic ... A włosy mam okropne , bo po trwałej i szukam jakis dobrych tabletek:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-17 13:58 przez karolinka1108.

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 14:08:27

A ja w końcu pójdę do dermatologa bo jeszcze kilka dni i będę łysa jak kolano. O!

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 14:11:32

Te wszystkie specyfiki to bzdura...Porost włosa to sprawa indywidualna.

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 14:13:40

No jakby tabletki nie pomagały , to by ich nie produkowali ;>

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 14:49:23

Mi wlosy wypadały strasznie!!! ale wzmocniły sie po zastosowaniu ampułek vichy dercos- jak dla mnie ampułki są świetne! co do tabletek to trzeba pare przetestować, żeby stwierdzic jakie są odpowiednie dla twojego organizmu

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 2/5

Inneov tabletki na włosy

17 mar 2010 - 14:53:30

płukanka ze skrzypu, skrzyp sie parzy , potem odcedza i moczy wlosy w nim, koszt takiej saszetki w aptece- ok 2-3 zł , mi rosly 2 cm na meisiac

Inneov tabletki na włosy

12 lis 2010 - 01:05:19

Ampułki vichy dercos, dla mnie rewelacja. Już po dwóch tygodniach przestały wypadać mi włosy, widzę mniej na szczotce i w odpływie pod prysznicem. Kupiłam trzy opakowania i jestem zadowolona. Produkt wart swojej ceny. Dodatkowo polecam szampon vichy do włosów zniszczonych. Po tej kuracji moje włosy nareszcie są lśniące!

Inneov tabletki na włosy

12 lis 2010 - 01:09:19

Cytat
_Asiulczyk_
Ampułki vichy dercos, dla mnie rewelacja. Już po dwóch tygodniach przestały wypadać mi włosy, widzę mniej na szczotce i w odpływie pod prysznicem. Kupiłam trzy opakowania i jestem zadowolona. Produkt wart swojej ceny. Dodatkowo polecam szampon vichy do włosów zniszczonych. Po tej kuracji moje włosy nareszcie są lśniące!

Brzmisz jak reklama! :)
Ja chyba mogę polecić odżywkę na porost włosów WAX. Słyszałam o niej wiele miłych opinii jednak sama nie testowałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-12 01:14 przez yayley.

Inneov tabletki na włosy

13 lis 2010 - 12:12:18

ja się nie zgodzę że te wszystkie specyfiki to bzdura jak ktoś w wątku napisal... sama mam czasem takie okresy że strasznie wypadają mi włosy itd., i raz fryzjerka podpowiedziała mi kapsułki Kerastase, nie wiem gdzie to można kupic normalnie, ja znalazłam w sklepie internetowym Beliso Shopu. I chociaż sama też nie byłam przekonana to one znacznie mi pomogły. Więc nie wsadzałabym wszystkich takich preparatów do jednego worka...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prostownice BABYLISS