Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

18 minut temu

informacje o żywieniu

36 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyby pomóżcie, wczoraj rozjasniłam włosy bo miałam już 4cm odrost, i włosy ogólnie wyszły mi ładne białe tylko ten odrost żółtawy, co zrobić żeby się go pozbyc???
może jest tu jakaś fryzjerka która na tym się zna i cos doradzi????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-11 13:02 przez marcin1982.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.730

najlepiej idź do fryzjera.. pewnie nie użyłaś profesjonalnego rozjaśniacza

użyłam rozjaśniacza z Palette...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.508

Tak to jest jak się na własną rękę farbuje włoski. Palette to niestety najgorsza farba jaka może być. Ciężko będzie zakryć te zółte odrosty. Poza tym strasznie zniszczysz sobie włosy. Jedyne wyjśćie fryzjer.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

a więc sama rozjaśmniałaś?;p jeśli tak to chyba w tym tkwi problem. robiłaś to już wcześniej sama?

ostatnio byłam u fryzjera i fryzjerka poleciła mi szampon <który można dostać w hurtowniach fryzjerskich ale może też gdzieś w salonie kosztuje 18 zł firmy joanna z czarnej pożeczki i działa polecam

Cytat
krycha00
ostatnio byłam u fryzjera i fryzjerka poleciła mi szampon <który można dostać w hurtowniach fryzjerskich ale może też gdzieś w salonie kosztuje 18 zł firmy joanna z czarnej pożeczki i działa polecam

W większych drogeriach też można go kupić :) jest naprawde dobry

tylko dobry fryzjer zostaje! ja tez tak raz milam zafarbowane wlosy, i fryzjerka zrobiła mi na to pasemka w ciemniejszym odcieniu, zeby zniwelować różnice.

chyba tylko jakaś farba w zimnym odcieniu tu pomoże ale na pewno zniszczy włosy,kup sobie taki szampon specjalny który eliminuje żółte refleksy

prubowałam fioletowej płukanki, ale nic nie pomogło...

Cytat
marcin1982
użyłam rozjaśniacza z Palette...

to sie nie ma co dziwić, bo palette to chyba najgorsza farba na rynku - wiem,że są jej fanki, ale znam zbyt wiele osób, które po farbowaniu tą farbą miało np. zielone włosy lub dostało koszmarnego uczulenia,
polecam machnąć te odrosty castingiem loreala;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z czarnego na blond.