Obecnie rozmawiamy o:

róże mydlane

gorący temat

Gastroskopia

19 minut temu

Ładna biżuteria

godzinę temu

świetna restauracja

dzisiaj o 11:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

jak zrobic loki bez lokowki?

27 paź 2010 - 11:56:52

Ja jak chce kręcone włoski to wieczór po umyciu, mama robi mi francuza (kiedy jeszcze są mokre!!!!!!! ). Rano rozplątuje i mam piękne loki. Utrwalam pianka....

jak zrobic loki bez lokowki?

27 paź 2010 - 11:57:36

prostownica daje super efekt, i robi sie to bardzo szybko

przyklad:


jak zrobic loki bez lokowki?

27 paź 2010 - 13:25:40

Wałki to dobry pomysł, ale moim zdaniem bez pianki, ponieważ jeśli będziesz chciała coś później poprawić to wiem z doświadczenia - będzie ciężko.

jak zrobic loki bez lokowki?

03 lis 2010 - 16:26:14

Zarówno loki, loczki, jak i fale można wykonać każdym modelem prostownicy, jest to natomiast szczególnie łatwe, jeśli ma ona zaokrąglone krawędzie. Jest to wyjątkowo skuteczna metoda kręcenia włosów, która zapewnia długotrwały efekt. Wystarczy nawinąć pasmo włosów na jedną krawędź prostownicy, docisnąć płytki, i przez chwilę przytrzymać. Aby fryzura utrzymała się dłużej, polecam prostownice z osłonami CoolShield, które chłodzą włosy zaraz po ich ułożeniu. Ważną kwestią jest też ochrona włosów przed działaniem temperatury, dlatego najlepiej używać prostownic z technologiami ochronnymi. Jeśli natomiast macie więcej czasu i poszukujecie jakiegoś alternatywnego sposobu, możecie zakręcić włosy za pomocą wałków. Używając wałków o dużej średnicy zrobicie tzw. grube loki lub fale, natomiast wałki o mniejszej średnicy nadają się do robienia drobnych loków. Należy umyć i lekko osuszyć włosy, rozczesać je, a następnie użyć preparatu podkreślającego naturalny skręt włosów. Po wykonaniu wszystkich tych czynności, każde pasmo nawijamy na wałek. Należy zaczekać, aż włosy wyschną, nie rozczesywać ich, a potem delikatnie "roztrzepać" fryzurę dłońmi. Innym, choć także dość pracochłonnym sposobem, są papiloty. Dają one efekt drobnych loczków, a używamy ich dokładnie w taki sam sposób, jak wałków.

Jeśli potrzebujecie jeszcze jakichś informacji lub wskazówek, chętnie pomogę. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego
------------------------------
Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 16:28 przez Ekspert_Philips.

jak zrobic loki bez lokowki?

03 lis 2010 - 16:30:06

papiloty a potem je rozczesać . ;] i moim zdaniem powinno wyjsc ale nie jestem pewna.

jak zrobic loki bez lokowki?

03 lis 2010 - 16:51:59

po umyciu nałóż piankę i czekaj aż same wyschną, ja mam kręcone i chciałabym coś z nimi zrobić
http://forum.szafa.pl/49/2546303/jaka-fryzura.html

jak zrobic loki bez lokowki?

14 gru 2010 - 19:40:26

moje włosy są takie kręcono-falowane(kiedyś były kręcone, tak kiedyś) czyli ogólnie masakra ;[ ale żeby loki ładnie wyglądały możesz zrobić tak :
po umyciu włosów wysusz je ręcznikiem a następnie zakręć i zrób z nich małe koczki ja zwykle kładę się z nimi spać a jak się budzę to mam fajne sprężynki ;PP
potem utrwal je np. pianką;]

jak zrobic loki bez lokowki?

14 gru 2010 - 19:40:31

moje włosy są takie kręcono-falowane(kiedyś były kręcone, tak kiedyś) czyli ogólnie masakra ;[ ale żeby loki ładnie wyglądały możesz zrobić tak :
po umyciu włosów wysusz je ręcznikiem a następnie zakręć i zrób z nich małe koczki ja zwykle kładę się z nimi spać a jak się budzę to mam fajne sprężynki ;PP
potem utrwal je np. pianką;]

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

jak zrobic loki bez lokowki?

18 maj 2011 - 14:30:37

Ja mam proste i w sumie trudne do układania włosy. Ale kiedyś mój fryzjer zrobił mi świetną fryzurę - właśnie takich połamanych włosów. Ale on to robił taką specjalną falownicą. Taką jak tazły/url] Muszę przyznać, że efekt był świetny. To nie były skręcone włosy, tylko takie poczochrane.

jak zrobic loki bez lokowki?

18 maj 2011 - 14:32:50

walki , papiloty roznej grubosci od koloru do wyboru i sprawdz ktore najlepiej skrecaja twoje wlosy

jak zrobic loki bez lokowki?

01 wrz 2011 - 20:10:27

Jedyny bezpieczny sposób na piękne loki bez użycia prostownicy to tzw. metoda na wsówki. Masz piękne włosy, bez używania chemii czy bardzo wysokiej temperatury.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 14:36 przez szafarzka.

jak zrobic loki bez lokowki?

19 lis 2011 - 15:49:36

Ja mam w środe dyskoteke i tez nie iwem jak zrobic a moje wlosy sa strasznie nie do ukladania

jak zrobic loki bez lokowki?

19 lis 2011 - 15:51:05

Cytat
thundercat85
grube walki, ewntualnie, grube papiloty, powstaje po nich fajny, lekki "miekki" skret

jak zrobic loki bez lokowki?

19 lis 2011 - 16:02:47

swietne loki wychodza przy uzyciu prostownicy ale troche inaczej

suche wlosy dzielimy na partie,wyciagamy po kolei cieniutkie pasmo wlosow,zawijamy je w rulon,takiego jakby slimaka,wkladamy w kawalek folii aluminiowej i zaciskamy calosc na chwile rozgrzana prostownica i tak po kolei wszystkie pasma wlosow,potem sciagamy folie z rulonikow i mamy piekne loki ;)
trzymaja sie dlugo
polecam

jak zrobic loki bez lokowki?

19 lis 2011 - 16:03:28

Cytat
Amyle
Cytat
Tulatula
A może tak? http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u/1/WoZ2QGq0n4A
Jeszcze nie próbowałam, ale jestem ciekawa co by mi z tego wyszło :)

Próbowałam tym sposobem. ;)
I nie wiem, czy to wina moich włosów, czy czego (mam proste włosy mniej więcej do łopatek), ale wyszedł mi totalny PUDEL.
Gdy zobaczyłam się w lustrze od śmiechu nie mogłam się powstrzymać min. 10 minut. :)

Ja mam to samo :D A włosy mam dłuższe niż do ramion ... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbowanie polecacie czy odradzacie?