Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rude włosy

25 lut 2010 - 16:42:20

Cytat
Ruda00
ja z natury byłam małym rudzielcem i kiedyś mi to strasznie przeszkadzało jak dzieci biegały z mną i wyzywały od marchewek i wiewiórek... a potem włosy mi pociemniały a mi zaczęło tego brakować :) doceniłam że dzięki temu byłam przecież taka "inna"... :)
miałam to samo..

Rude włosy

25 lut 2010 - 19:14:09

... bo zwykle tak właśnie jest :))
rude włosy doceniłam potem, ale najpierw jako dziecko wylałam z ich powodu morze łez... do tego spuściłam łomot niejednej "okrutnej" koleżance i nakarmiłam robakami kolegów... :)) ale teraz mam co wspominać... :))))

Rude włosy

25 lut 2010 - 19:16:41

Ja miałam chyba wszystkie odcienie czerwieni :P I miedziany był świetny oraz mahoniowy :)

Rude włosy

25 lut 2010 - 19:17:41

ja farbuje fryzjerskimi farbami rene blanche. polecam

Rude włosy

25 lut 2010 - 19:19:16

hej ja również polecam Garniera miedzianą czerwień. od kilku miesięcy sama jej używam i jestem zadowolona. dobrze kryje włosy i efekt jest super. pozdrawiam aga - od niedawna ruda

Rude włosy

11 mar 2010 - 19:47:04

Od miesiąca jestem rudzielcem...a było to tak: na początku byłam szatynką z jaśniejszymi refleksami, napaliłam się na rudości,kupiłam loreal-feria Preference (30zł)na opakowaniu boski rudy, zafarbowałam i wyszła kaszana;/ chłopak mnie zobaczył i zawiózł do fryzjera,Który uratował moją aparycje:) albo słaba ta farba była,albo powinnam użyć 2opakwania(mam włosy za ramiona),albo nie powinnam jj była nakładać na niejednolity kolor moich naturalnych włosów...nie wiem..narazie się martwię jak odświeżyć moje rudości..co polecacie:hennę czy po prostu szamponetkę? bo na odrosty to tylko chyba coś mocniejszego nie??

Rude włosy

11 kwi 2010 - 12:26:34

Zaraz będę farbować Garnier Color Naturals, Czerwień Miedziana,
wkleję zdjęcie ;p

Rude włosy

12 kwi 2010 - 22:36:32

Cytat
AniaC
Zaraz będę farbować Garnier Color Naturals, Czerwień Miedziana,
wkleję zdjęcie ;p



i jak wyszly?;]

Rude włosy

27 cze 2011 - 12:39:02

a ja farbuje dwiema najlepsze jak dla mnie plomienna iskra mieszana z jesiennym lisciem z joanny i tak juz pol roku :)jak sie splukuje to na super miedz

Rude włosy

18 sie 2011 - 10:29:02

sprzedam dwa opakowania garniera rudego 100%, po nizszej cenie, zainteresowanych prosze o kontakt gg 28762487

Rude włosy

18 sie 2011 - 10:34:59

ja sie farbuje na rudo i kolor nigdy mnie nie zadowala. to co widzisz na opakowaniu farby to photoshop. jak chcesz miec kolor intensywny idziesz do hurtowni fryuzjerskiej kupujesz farbe za 20 zł+ utleniacz o roznym stezeniu i masz. kolezanka tak robi. ale po 2 tygodinach juz nie wyglada to tak ladnie.ale musisz miec kogos kto Ci profesjonalnie doradzi.

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Rude włosy

18 sie 2011 - 10:37:13

ja lubie farby z garniera ale z rudym Ci nie pomogę bo mi taki kolor włosów nie pasuje ;(

zweryfikowana
Posty: 752
Ostrzeżenia: 1/5

Rude włosy

18 sie 2011 - 10:43:45

Ja malowałam garnierem kolor "złocisty miedziany blond" i miałam rudy na początku, teraz mega wypłowiał nawet jak pomaluje to już nie ten sam kolor, wychodzi coś jak jasny brąz/kasztanowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oklapnięte włosy://