Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 10:58:02

wszystko o tym !!! czy któraś już to robiła ? sama czy u fryzjera ?? chcę ściągnąć farbę ale się boję ...

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:01:25

to nie ściągaj :)

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:02:40

chcę wrócić do naturalnego koloru

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:05:35

A jaki miałaś naturalny a na jaki się farbowałaś???

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:05:36

Cytat
sylwunia87
to nie ściągaj :)
Jak zwykle błyskotliwa odpowiedź. Krótko, nie koniecznie na temat.
Niestety nie pomogę Ci w tym bo się na tym nie znam. Najlepiej będzie jak przejdziesz się do salonu fryzjerskiego i wszystkiego dokładnie dowiesz:)

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:06:08

Jeśli już to zrób to ale tylko u fryzjera-choć nawet niektórzy fryzjerzy nie podejmą się tego zabiego bo to masakra dla włosów.Sama tego absolutnie nie rób

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:07:34

hej:)Ja ściągałam u stylisty i to z najgorszej farby Palett:/Nigdy nie rób tego sama bo strasznie zniszczysz włosy:/Jeśli chodzi o fryzjerów to każdy będzie Ci mówił że albo tylko pasemkami ściągnie i to będzie powtarzane pare razy albo żebyś już nie farbowała i czekała aż odrosną Ci swoje:/Fryzjerzy się boją ściągać kolor mi stylista ściągnął w jednym dniu i żadnymi pasemkami tylko po całości:)

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:08:22

był blond teraz jest ciemny rudy :))) więc chyba was posłucham i pierw wybiore się do fryzjera i zaczzerpne informacji


a używała któraś z Was tego :



<moderacja-link,Zakaz podawania linków>

Prosze zapoznać się z Regulaminami http://forum.szafa.pl/list/65/regulaminy

[moderator]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-08 11:21 przez moderator.

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:12:40

Ja naturalny mam ciemny blond a farbowałam się na czarno.
Poszłam do fryzjera i poprosiłam (na czarnych włosach) a zmianę koloru na jasny brąz i pasemka blond i tak mi zrobiła, nie ściągała mi koloru ani nic, tylko nałożyła farbę. Efekt tego farbowania można zobaczyć na awatarze moim. Chociaż do zdjęcie jest celowo ściemnione. Czyli te włosy na zdjęciu które są jaśniejsze mają kolor złocistego blondu a te które wyglądają jak czarne tak naprawdę są brązowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-08 11:15 przez Koko298.

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:17:28

Koko298 11.11.2008 to data urodzenia dzidziusia? Sorki za wścipstwo ale jestem ciekawa co oznaczają daty na tatuażu. Ta druga data oznacza pewnie rok urodzenia Twojego męża;)

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:21:57

Cytat
kasiula2
Cytat
sylwunia87
to nie ściągaj :)
Jak zwykle błyskotliwa odpowiedź. Krótko, nie koniecznie na temat.
Niestety nie pomogę Ci w tym bo się na tym nie znam. Najlepiej będzie jak przejdziesz się do salonu fryzjerskiego i wszystkiego dokładnie dowiesz:)

oczywiście. bo skoro boi sie to niech tego nie robi.ja boje sie wysokości więc nie skacze na bungee chyba logiczne
Ty rzeczywiscie tez pomogłaś strasznie koleżance

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:23:18

Cytat
kasiula2
Koko298 11.11.2008 to data urodzenia dzidziusia? Sorki za wścipstwo ale jestem ciekawa co oznaczają daty na tatuażu. Ta druga data oznacza pewnie rok urodzenia Twojego męża;)

11.11.2008 to data mojej córeczki a 11.08.1985 to data mojego męża.
Nie jesteś pierwszą która o to pyta także nie musisz "przepraszać" ;D

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:27:58

Cytat
sylwunia87
Cytat
kasiula2
Cytat
sylwunia87
to nie ściągaj :)
Jak zwykle błyskotliwa odpowiedź. Krótko, nie koniecznie na temat.
Niestety nie pomogę Ci w tym bo się na tym nie znam. Najlepiej będzie jak przejdziesz się do salonu fryzjerskiego i wszystkiego dokładnie dowiesz:)

oczywiście. bo skoro boi sie to niech tego nie robi.ja boje sie wysokości więc nie skacze na bungee chyba logiczne
Ty rzeczywiscie tez pomogłaś strasznie koleżance
Po prostu miałam nadzieję, że w kolejnych wątkach darujesz sobie te złośliwości typu to nie rób, to rób, jak chcesz itp. Już spory czas jestem tu na szafie i dostrzegłam, że 80% twoich wypowiedzi nic nie wnosi do tematu wątków, więc ja sobie tez na to pozwoliłam ten jeden raz:)
Cytat
Koko298
Cytat
kasiula2
Koko298 11.11.2008 to data urodzenia dzidziusia? Sorki za wścipstwo ale jestem ciekawa co oznaczają daty na tatuażu. Ta druga data oznacza pewnie rok urodzenia Twojego męża;)

11.11.2008 to data mojej córeczki a 11.08.1985 to data mojego męża.
Nie jesteś pierwszą która o to pyta także nie musisz "przepraszać" ;D
Fajny tatuaż, piękny i sentymentalny:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-08 11:29 przez kasiula2.

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:30:13

Absolutnie nie rób tego sama ,bo nigdy nie wiesz jakie mogą wyjść tego skutki. Lepiej idź do fryzjera.On sję tam co nieco zna .;)

dekoloryzator - ściąganie koloru

08 sty 2010 - 11:34:10

Ja dekoloryzowałam w domku z bardzo ciemnego brązu chciałam dojść na jasny brąz.Używałam dekoloryzatora reene blanche-jest bardzo wydajny bo ma 2x100ml a kosztuje ok 36 zł ,nie niszczy włosków a tych odrostów które nie są farbowane to w ogóle nie rusza,tylko zostawia naturalne.Używałam go 2 razy pod rząd a po dekoloryzacji nałożyłam loreal excellence nr 7-blond.Dołączam fotki z kolorem wyjściowym,z obydwóch etapów dekoloryzacji i 2 zdjęcia po zafarbowaniu blondem.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoloryzacja, ściąganie koloru Doradźcie :)