Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

46 minut temu

sprawdzony stomatolog

49 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 17:50:41

Cześć :) Chciałabym zmienić kolor włosów (pierwszy raz) ;] najlepiej na jakiś brązik i mam do Was pytanie. Ponieważ moje włosy bardzo szybko rosną to nie chce używać farby, bo boję się odrostów i proszę o radę.. jaką szamponetkę wybrać? Nie chcę żeby kolor zmył się po tygodniu. I jeszcze jedno.. czy moje włosy będą mieć taki sam kolor jak przed 'farbowaniem'? Dodaję tutaj zdjęcie na którym widać dobrze kolor moich włosów



Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 17:54:44

Ja używam tylko Joanny, własnie różne brązy próbuję, według mnie jest bardzo fajna ale jeszcze nie mam proównania z innymi, według mnie ma same plusy jedynym minusem (a moze i plusem bo wyglada to naturalniej?) jest to, że kolor nie intensywnie bardzo łapie wszystkie włosy, nie jest całkiem jednolity, chciałabym spróbowac jakieś inne ale nie wiem jakie jeszcze,tak z ciekawości:)

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 18:07:56

Szamponetki nigdy do końca się nie zmywają. A najlesze są chyba z Joanny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 18:11 przez MadziusS.

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 18:08:58

Też polecam Joannę, jestem z ich szamponetek i farb zadowolona najbardziej ze wszystkich :)

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 20:34:10

Kiedyś farbowałam sobie włosy szamponem koloryzującym z Pallette na ciemną czekoladę. Ogólnie to jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Z Joanny miałam pasemka robione , jeżeli 1 raz będziesz farbować włosy to sama weź sobie kolor szamponu do swojego koloru możesz wziąć jasny brąz ,

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 20:44:29

masz sliczne wlosy ! i przepiekny kolorek :) po co farbowac ?
ale skoro juz chcesz to jasny brazik bym polecała.
rowniez z joanny

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 20:47:06

DZIEWCZYNO PIĘKNE WŁOSY NIE FARBUJ NAWET SZAMPONETKĄ BO JAK cI BEDZIE ZCHODZIŁ KOLOR TO BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ BRZYDKO!!!

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 20:49:30

ja "farbuje" palette- tez szamponetki:) ale kolor niby schodzi po 8 myciach, ale tak naprawde to tylko wyblaka. Ja zrobilam sie na rudo, a moje wlosy to ciemny braz. Minely juz 3 mesiace i nadal jestem ruda, tylko wiadomo- jest to bardzo blady kolor juz i gdzieniegdzie przeswitują moje naturalne włosy. ZXawsze tak jest.

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 21:41:33

ooj :) dziekuje Wam za rady, teraz sie zastanawiam czy zmienic ten kolor, bo myje wlosy codziennie i szybko wyblakna..

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 21:44:07

nawet po najlepszej szamponetce, nigdy wlosy nie beda juz tak zdrowe.

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 21:49:41

Szamponetki z Joanny sa bardzo dobre.
Wlosow nie niszcza!!! Testowalam, wiec wiem.
Kolor bardzo dobrze sie przyjmuje, nie ma jakis niespodzianek typu - braz na zdjeciu, rudy na glowie...
schodzi calkowicie, ale rownomiernie, wiec nie ma ani odrostow, ani nieestetycznych pasemek

ps. odradzam palette!!!

:D

Najlepsza szamponetka

09 gru 2009 - 21:53:06

Cytat
pattyy16
masz sliczne wlosy ! i przepiekny kolorek :) po co farbowac ?
ale skoro juz chcesz to jasny brazik bym polecała.
rowniez z joanny
podpisuje sie po tym w 100%!

Najlepsza szamponetka

10 gru 2009 - 21:01:15

A właśnie co do "niszczenia włosów przez szamponetki" to bzdura, przynajmniej u mnie w wypadku Joanny. Mam kręcone włosy a więc same w sobie bardzo suche, szamponetka jest najlepsza odżywką jaka działa na moje włosy, są nawilżone, miękkie i w ogóle lepiej wyglądają. Robię dość często Joanną nie tylko ze względu na kolor ale właściwości odżywcze, za 3-4zł taki efekt:) Pewnie nie u każdego ale mówie o sobie:)

Najlepsza szamponetka

11 gru 2009 - 22:13:53

Cytat
carmelek91
A właśnie co do "niszczenia włosów przez szamponetki" to bzdura, przynajmniej u mnie w wypadku Joanny. Mam kręcone włosy a więc same w sobie bardzo suche, szamponetka jest najlepsza odżywką jaka działa na moje włosy, są nawilżone, miękkie i w ogóle lepiej wyglądają. Robię dość często Joanną nie tylko ze względu na kolor ale właściwości odżywcze, za 3-4zł taki efekt:) Pewnie nie u każdego ale mówie o sobie:)

Dokładnie !!!
;)

Najlepsza szamponetka

11 gru 2009 - 22:16:42

np. Kasztanowy brąz Joanna szampon 24 mycia :) tylko może kup 2 opakowania..bo masz długie włosy .. :)

http://forum.szafa.pl/53/1149473/1149485/_subject_.html#msg-1149485 pomożecie?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SAFIRA Drzewo hebanowe