Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

2 minuty temu

dieta organizacja

17 minut temu

przestrzeganie diety

34 minut temu

zalety diety pudełkowej

49 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:09:01

Ma ktoś suszarkę prostującą włosy ?
Bo zastanawiam się nad kupnem, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że prostuje włosy.
Czy w ogóle jest lepszy efekt od zwykłej suszarki ?
Czytałam opinie na internecie i były takie sobie. Niby nie prostuje, ale lepiej się układają włosy.
A co wy na ten temat myślicie ?

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:21:33

ja mam Lissima z Rowenty
fajna prostuje ale nie tak jak prostownica tzn czubek głowy jest podniesiny, nie jest tak ulizany włos jak przy prostownicy, i zawsze mozesz zdjąc nakladke prostujaca i używać jak normalnej suszarki

Jezeli zastanawiasz sie nad suszarka to dobre sa te z zimnym powietrzem, nie niszcza tak włosów, ale np mnie potem głowa boli jak susze zimnym strumieniem powietrza włosy

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:27:28

jaa nie mam , ale tez chetnie bym zapytala tych co maja ;d

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:28:04

no właśnie chce z zimnym powietrzem.
a czy końcówki są proste czy się podwijają ?

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:28:29

Powiem tak ta suszarka jest fajna jeśli masz wywijające się włosy w tedy owszem prostuje ale jeśli chodzi o prawdziwe loczki to nie licz na to że uzyskasz efekt prostych włosów robi się w tedy takie "siano" na głowie

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:31:18

Też ja mam :) teraz akurat mam włosy na boba i jej nie używam.Ale jak miałam takie za ramiona to świetnie prostowała.Miałam lekko pofalowane włosy.Najlepiej mi się prostowało głową w dół ;) i też mam z tym zimnym nawiewem.Świetnie utrwala!

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:35:26

nie mam kręconych włosów. Po prostu falują mi sie. Więc chyba powinna działać, a możecie polecić jakiej firmy najlepsze ?

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:39:10

ja mam taka czarna rowenty i pare razy prostowala nia wlosy , moze trzeba to robic w jakis odpowiedni sposob zeby byly lepsze efekty ale ladnie uklada fryzure tak jak napisala ola_mya :)

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 20:43:21

Ja mam fioletową Rowentę Lissima z jonizacją.Mam już ją chyba z 4 lata :)

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 21:46:22

hmm.. a na co głównie zwracać uwagę, przy zakupie takiej suszarki ?
Co daje funkcja jonizacji ?
I czy myślicie, że suszarki Babyliss byłyby dobre ?

Suszarka prostujaca włosy

25 lis 2009 - 21:51:08

Cytat
she15
no właśnie chce z zimnym powietrzem.
a czy końcówki są proste czy się podwijają ?

podwijają się, a efekt jest taki jak np. mają dziewczyny, które z natury mają dość proste włosy - bez porównania z prostownicą, aczkolwiek na pewno korzystniej dla włosów, więc jeśli zależy Ci na idelanie prostych włosach to odradzam.

Suszarka prostujaca włosy

26 gru 2009 - 22:23:09

Ma może któraś z was tę suszarkę z funkcją prostowania 5720U Beliss z Babyliss

Bo dostałam ją na urodziny, ale jeszcze jej nie używałam i mam wątpliwości... Takie suszarki mniej niszczą włosy niż prostownica?



Suszarka prostujaca włosy

26 gru 2009 - 22:29:25

wątpie. suszarka w swej naturze wgl bardziej niszczy włosy od prostownicy, więc połączenie suszarka + prostownica powinno być [czysto teoretycznie mówię, rzecz jasna ;p] tragiczne ;)

Suszarka prostujaca włosy

26 gru 2009 - 23:16:02

To niedobrze ;/ ;)

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Suszarka prostujaca włosy

26 paź 2010 - 13:08:29

Moja znajoma używa suszarki do włosów z funkcją prostowania by czasami nie traktować codziennie włosów prostownicą. Jest bardzo zadowolona i faktycznie jeśli poświęci więcej czasu na zabawę z włosami to efekt jest świetny. Z tego co wiem to z Rowenty są całkiem dobre suszarki prostujące, może coś w tym stylu : http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=75&prod=43433

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW