Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pianka do włosów kręconych

04 lis 2009 - 07:38:22

Hej, mam proste włosy, z tendencją do lekkiego falowania. Czy jeśli kupię piankę do włosów kręconych, to sprawi ona, że włosy staną się bardziej falowane?

Pianka do włosów kręconych

04 lis 2009 - 07:42:18

myślę że zwykła pianka wystarczy;)
bynajmniej ja tak robie - tylko musi być mocna i nie na zwiększanie objętości bo one nic nie dają;)
używałam kiedyś z nivea do kręconych ale rewelacji nie było;/

Pianka do włosów kręconych

05 lis 2009 - 17:09:57

mi żadne pianki nie pomagają:(
idę do fryzjera na trwałą:D

Pianka do włosów kręconych

05 lis 2009 - 17:14:48

mam piankę z nivea do włosów kręconych i moim zdaniem jest świetna;)

Pianka do włosów kręconych

05 lis 2009 - 17:17:20

ja polecam wszystkim Wellaflex chyba najmocniejsza jest 4
Ale jest świetna!
zadna jej nie pobije - przynajmniej w moim przypadku
Nie cierpie taftu
i jesczze kiedys mialam z palmolive taka jak woda konsystencje zielone chyba opakowanie

Pianka do włosów kręconych

05 lis 2009 - 21:40:01

Cytat
agata92
mam piankę z nivea do włosów kręconych i moim zdaniem jest świetna;)

mi sklejała włosy, a tego nie lubię. Naturalnie mam kręcone, nie wiem jak przy falowanych będzie działać, jednak mogę polecić ostatnio wypróbowany płyn :) Style MAX Locken-spray Curlyspray. Jakiś niemiecki. Mama mi go kupiła, bo nie było mojej odżywki. Pryska się na włosy i delikatnie ugniata- efekt świetny:) sama się zdziwiłam, bo kosztuje chyba z 8zł i myślałam, że jakieś badziewie :)

Pianka do włosów kręconych

05 lis 2009 - 21:45:22

Praktycznie każda pianka przy nałożeniu za dużej ilości skleji włosy ...:)
Moje koleżanki używają Wellaflex 4:) Ale jak każda skleja:)
Ja tego problemu nie mam bo mam naturalne kręcone:)
Ale gdybym miała do wyboru co i rusz nakładać piankę to wolałabym zrobić trwałą:)
Pozdrawiam:) A zapomniałam świetna jest odżywka Pantene :) Do włosów kręconych i falowanych:) Czasem sama jej używam:)

Pianka do włosów kręconych

05 lis 2009 - 21:49:06

tak:) ja Pantene używam już bardzo długo, bo moje loczki są trochę niesforne, a ona je doprowadza do porządku ;d

Pianka do włosów kręconych

05 lis 2009 - 21:55:07

a ja na przyklad... ;))) tak napisze dla smiechu: mam tak proste wlosy ze nawet trwala mi nie pomaga ;D zrobilam droga trwala, po 2 godzinach wlosy byly proste ;P normalnie druty ;D u fryzjera zlozylam reklamacje, grzecznie oddano mi pieniadze, panie rozlozyly rece i powiedzialy ze im przykro, ale...nic sie nie da zrobic :/

Pianka do włosów kręconych

05 lis 2009 - 21:55:22

też polecam PANTENE .stosuję ją od kilku lat i jest rewelacyjna,nie obciąża wlosów nawet gdy nałożę jej zbyt dużo.natomiast NIVEA jak dla mnie nie zdała egzaminu .nawet przy nałożeniu minimalnej ilości na głowie momentalnie robił się "smalec"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKĄ FRYZURĘ RADZICIE???