Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sciąganie farby

26 paź 2009 - 19:43:31

słyszłyscie o takim czymś jak sciaganie farby. ?

alboo o przyspieszeniu rosniecia paznokci ? ;D

sciąganie farby

26 paź 2009 - 19:46:45

Ściąganie farby to dekoloryzacja, każdy lepszy fryzjer Ci to zrobi.. a na wzrost paznokci większego wpływu nie mamy.. Dostepne są w aptekach przeróżne preparaty, które nam to obiecują, ale to chyba jedynie działa na ich wzmocnienie, a nie wzrost

sciąganie farby

26 paź 2009 - 19:47:33

nie wiem co dziwnego w "sciaganiu farby" to inna nazwa dekoloryzacji po prostu

sciąganie farby

26 paź 2009 - 19:57:34

a wiecie moze ile taka dekoloryzacjaa kosztujee u fryzjeraa ?

i czy to przywroci mi moj kolor ?

sciąganie farby

26 paź 2009 - 20:02:11

Cytat
Malusiiaa
a wiecie moze ile taka dekoloryzacjaa kosztujee u fryzjeraa ?

i czy to przywroci mi moj kolor ?

Nie ma na to jednej ceny.. Wszystko zależy od długości włosów, od tego ile tego środka będą musieli zużyć,. Ja ściagnęłam czarną farbę z włosów, i maiłam jasny brąz, a zapłaciłam coś koło 60 złotych. Ale mam króciutkie włosy

sciąganie farby

26 paź 2009 - 21:22:10

cena jest zalezna od zuzytego metrialu dlugosci i grubosci włosa. jest kilka stopni dekoloryzacji. ja np robilam sobie z czarnego na jasny blond. 3 fazy wystarczyly. bo mam mocne wlosy i wytrzymały te wszytskie rozjasniacze. predzej czy pozniej dobry fryzjer przywroci Twoj kolor, pytanie tylko jak szybko chcesz osiagnac efekt, najczesciej proponuje sie sciaganie koloru poprzez pasemka.czyli stopniowe wracanie do swojego koloru.

sciąganie farby

30 paź 2009 - 11:20:23

Witam! Jesten naturalną blondynką(jasną),ale niestety przefarbowałam się . Najpierw na średni blond, później na ciemny, a teraz na karmelowy brąz farbą palette.
Bardzo chciałabym wrócić do mojego naturalnego koloru i nie wiem, co mam zrobić.
Fryzjerka proponowała mi kąpiel rozjaśniającą włosy, a później nałożenie blond farby. Ale czy będę miała odrosty później? i będę musiała cały czas farbować włosy? A może powinnam poczekać, aż kolor mi się trochę zmyje i potem farbnąć na ciemny blond, ale boję się, bo nie wiem czy później nie będę miała dziewnego koloru włosów, jakiś dziwnych odrostów itd.:((
Dostałam nauczkę, bardzo żałuję i chciałabym to wszystko naprawić.:((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WŁOSY DO RAMION. JAK JE UCZESAC?