Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy można się zaopatrzyć w sprzęt sportowy bezpośrednio u konkretnego producenta i możliwie na długoterminowej gwarancji? Jeżeli tak to proszę o sensowne kontakty do sklepów internetowych producentów sprzętu fitness/siłownia.

Wiodącym dostawcą urządzeń fitnessowych w naszym kraju jest firma https://sportsartfitness.pl/ Szczerze polecam Wam kontakt z nimi.

Skontaktuj się z https://twinssport.pl/kategoria-produktu/akcesoria/, bo zaopatrują amatorów i poważniejszych zawodników w sprzęt do domowej siłowni, ale nie tylko na gwarancji. Możesz również dopytać o nowości technologiczne, czy jakieś nietypowe warunki dostawy. Generalnie wyrabiają się w 48 godzin z dostarczeniem nawet większych zamówień.

Bardzo atrakcyjną ofertę posiada firma https://gipara.com/pl/ To marka profesjonalnych akcesoriów sportowych dla sieci fitness oraz indywidualnych użytkowników. Oferuje wysokiej jakości produkty, które łączą technologię i funkcjonalne rozwiązania z nowoczesnym designem.

Mobilna ławeczka i jednocześnie ergonomiczna z najnowszej serii producenta K – SPORT znajduje się w sklepie internetowym https://www.k-sport.com.pl/product-pol-362-Dwustronnie-regulowana-Lawka-Treningowa-laweczka-do-cwiczen-Wyciskania-Pod-Sztange-KSG003.html, gdzie możesz od razu zadać pytanie o produkt, jeżeli interesują Cię konkretne funkcje.

W internetowych sklepach znajdziesz mnóstwo sprzętów do stworzenia domowej siłowni. Fajnie, że takie rozwiązania zyskują na popularności. Tylko należy też pamiętać, że sam sprzęt to nie wszystko. Moim zdaniem warto wyposażyć się również w porządną odzież i wraz z rozwojem - w suplementy. Szeroki wybór takich produktów znajdziecie na stronie https://bicepsshop.nl/kategoria-produktu/akcesoria-i-odziez/. W tym sklepie możecie wyposażyć się w wiele rzeczy przydatnych, czy to na klasycznej siłowni, czy tej domowej - sprawdźcie sami.

A czy stosujecie prohormony , suplementy diety dla sportowców? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się
czy faktycznie warto kupować takie różne odżywki? Niedługo planuję intensywnie trenować i zastanawiam się - czy jakoś dopingować swój organizm?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fitness Warszawa