Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog w Warszawie

gorący temat

OBUWIE ŚLUBNE

godzinę temu

Prezent na Komunię

dzisiaj o 12:38

profesjonalne sprzątanie

dzisiaj o 11:33

trener personalny

dzisiaj o 11:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Jak dbacie o siebie

03 paź 2022 - 17:50:27

Dziewczyny jak dbacie o siebie? Czy chodzicie regularnie do kosmetyczki?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Jak dbacie o siebie

04 paź 2022 - 12:26:17

Staram się dawać sobie czas tylko dla siebie np na wyjście do kina czy spacer. Wieczorami książka, herbata, medytacja, jakaś delikatna joga. Dbam o to, żeby jeść zdrowo. Oczywiście bez przesady i jak mam ochote na ciastko to je po prostu jem. Ważne dla mnie jest też stawianie granic, żeby inni "nie wchodzili na głowę" i odcinanie się od osób, które sprawiają że czuję się gorzej.
No i chodzę co jakiś czas do kosmetyczki na zabiegi :) Lubię botoks. Dzięki temu moja twarz wygląda o wiele lepiej.
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/botox-jak-czesto-powtarzac-zabieg/

Na stronie jest co nie co opisane o tym zabiegu.

Jak dbacie o siebie

12 gru 2022 - 16:00:32

Nie chodze do kosmetyczki jakos czesto,okazjonalnie raz na jakis czas sie zdarzy. Ale ogolnie bardzo staram sie dbac o swoją codzienną pielegnacje stosując dobrej jakosci kosmetyki :)

Jak dbacie o siebie

15 gru 2022 - 17:04:54

A z takich lepszych jakosciowo co polecacie? Dla mnie wlasnie liczy sie efekt przede wszystkim, cena nie gra roli

Jak dbacie o siebie

28 gru 2022 - 07:48:13

No z lepszych jakościowo, to moge ci na przykład polecic Senelle, maja naprawde fajne naturalne kosmetyki, z dobrymi składami, wydajne :) ja najczesciej na Notino zamawiam bo mozna czesto w promocji trafic

Jak dbacie o siebie

28 gru 2022 - 13:39:57

No obczaje sobie co to za kosmetyki bo niestety nie kojarze:)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Jak dbacie o siebie

31 gru 2022 - 15:44:35

Zdrowo się odżywiam, regularnie chodzę do kosmetyczek i stosuję kosmetyki od dobrym składzie. Jestem ogromną miłośniczką kosmetyków naturalnych, które mają prosty, nieskomplikowany skład. Dlatego wprost zakochałam się w marce Herbapol Polana, a dokładnie w kosmetykach z serii nawilżającej. Są tanie i bardzo skuteczne.

Jak dbacie o siebie

16 sty 2023 - 11:08:03

Stawiam na zdrową dietę i odpowiedzią pielęgnację! Wolę domowe sposoby niż zabiegi kosmetyczne. Polecam spawdzić https://piekniejszaty.pl/ Mi pomaga czytanie blogów, które zawierają praktyczne wskazówki związane z urodą

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Jak dbacie o siebie

25 sty 2023 - 09:47:18

Staram się dawać sobie czas tylko dla siebie np na wyjście do kina czy spacer. Wieczorami książka, herbata, medytacja, jakaś delikatna joga. Dbam o to, żeby jeść zdrowo. Oczywiście bez przesady i jak mam ochote na ciastko to je po prostu jem. Ważne dla mnie jest też stawianie granic, żeby inni "nie wchodzili na głowę" i odcinanie się od osób, które sprawiają że czuję się gorzej.

Poczytajcie sobie również o L karnozynie https://karnozyna.com/ OBecnie jest to jeden z bardziej znanych antyoksydantów, ma wspaniałe działanie na organizm. Zarówno jeśli chodzi o urodę jak i o zdrowie. W pewnym wieku zaczyna nam jej ubywać.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbacie o siebie

25 mar 2023 - 19:47:06

Można dbać o siebie na różne sposoby, ale z tego co obserwuję to sporo osób sięga po medycynę estetyczną - i to jest OK! Choć trzeba uważać na to do kogo się idzie. Lepiej wybrać klinikę taką jak Akademia Medycyny Estetycznej na Cynamonowej w Warszawie, gdzie przyjmują lekarze - to jest bardzo ważne według mnie, żeby zabiegi były wykonywane przez osoby z dyplomem medycznym.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Jak dbacie o siebie

03 maj 2023 - 23:18:47

nie chodze :D szkoda kasy.. dbam o siebie domowymi sposobami i kosmetykami. teraz kupilam sobie na stronie pachnaca kraina cudowny olejek busajna ktory pomaga w leczeniu skory i ujedrnia

Jak dbacie o siebie

25 maj 2023 - 21:33:21

Zdrowo się odżywiam.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Jak dbacie o siebie

19 wrz 2023 - 17:39:04

Choroby płuc oraz zanieczyszczenie powietrza to problem, który może mieć poważny wpływ na zdrowie układu oddechowego. Na tej stronie dowiesz się, jakie choroby płuc mogą być spowodowane złym stanem powietrza i jakie środki ostrożności można podjąć, aby je uniknąć.

Jak dbacie o siebie

21 wrz 2023 - 08:07:56

Dobrze jest wiedzieć że istnieje bardzo nowoczesna placówka świadcząca profesjonalną pomoc pacjentom zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://szpitalzywiec.pl/ Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że każdy pacjent otrzymuje tam fachową pomoc i niezwykle miłą atmosferę co bardzo sprzyja podczas diagnostyki i leczenia.

Jak dbacie o siebie

27 lis 2023 - 18:38:16

Moim najnowszym odkryciem pielęgnacyjnym jest serum multipeptydowe na porost brwi i rzęs od Eveline :) Ono jest rewelacyjne. Już widze pierwsze efekty po miesiącu stosowania :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zalecenia po operacji biustu