Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

16 mar 2022 - 12:17:47

Cześć dziewczyny! Ostatnio zaczęłam walkę z cellulitem, peelingi, ćwiczenia, dużo wody, no ogólnie efekty fajne ;p Ostatnio dorzuciłam krem na cellulit, dość znany i naturalny, ale olaboga, jak to piecze! Po kilku razach po prostu zrezygnowałam.. Postanowiłam poszukać czegoś delikatniejszego. Trafiłam na krem Nolicell, ponoć świetny, nie piecze. Chcę go zamówić, jednak do 10 jeszcze trochę czasu, więc na ten czas zdecydowałam się zapytać was o opinie na temat tego produktu. Może któraś miała i używała? Czy piecze, daje efekty? Z góry dzięki za odpowiedzi! ;)

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

16 mar 2022 - 23:45:09

Nie używałam, stosuję raczej naturalne metody. Szczotkuję się na sucho, robię peeling z fusów z kawy i oliwy z oliwek plus piję zieloną herbatę i cisowiankę w dużych ilościach. Efekty są super bez pieczenia czy kremów za miliony monet.

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

31 mar 2022 - 16:44:27

na cellulit polecam ćwiczyć callanetics i robić szczotkowanie ciała na sucho

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

17 lip 2022 - 17:50:07

generalnie uwielbiam :D mam już 2 opakowanie i pierwszą zamawiałam jakoś w grudniu/styczniu. nolicell bardzo balsamowy jest tzn. lekka fajna formuła bo niby krem ale jednak lekki i fajnie się wchłania. po 2 butlach zdecydowanie polecam :D



niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

28 lip 2022 - 21:19:56

I co ten krem działa ? Bo mi żadne kosmetyki nie pomagały na cellulit.

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

08 sie 2022 - 14:16:00

cellulit przychodzi latwo ale zwalczyc go to nie takie hop. masaze banka chinska, piling z kawy, szczotkowanie na sucho i kosmetyki ujedrniajace plus pic duzo wody

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

21 sie 2022 - 17:10:56

a jakis przyklad takich kosmetykow ujedrniajacych? czy to nie ma znaczenia?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

23 sie 2022 - 22:30:43

wydaje mi sie ze nie ma znaczenia :) chociaz dobre opinie ma ten piling https://www.notino.pl/collistar/speciale-corpo-perfetto-ujdrniajcy-peeling-do-ciala/ i ujedrniajacy krem z bielendy

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

25 sie 2022 - 20:51:56

no tani to on nie jest ale na promocji to jednak warto :D

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

29 gru 2022 - 19:12:46

Niestety ja jeszcze nigdy takich rzeczy nie stosowałam więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to sama natrafiłam niedawno na tekst https://estetycznie.pl/sponsorowane/759-jak-dbac-o-partie-ciala-z-cellulitem gdzie bardzo dobrze napisano o tym jak dbać o partie ciała z cellulitem. Myślę, że takie kwestie są całkiem ważne.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

05 sty 2023 - 10:50:16

olejek cyprysowy sobie kup z pachnacej krainy

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

13 lut 2023 - 15:31:03

troche stary temat ale dodam tyle ze tez uzywam nolicell. kupuje glownie z https://verdelab.pl/produkt/nolicell/ nie z oficjalnej strony ale jak najbardziej polecam ze wzgledu na dzialanie. moge jedynie sie z poprzedniczkami zgodzic - bardzo dobry krem na cellulit.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

03 maj 2023 - 23:38:43

polecam masło pahwashmango do kupienia na stronie pachnacakraina fajnie pachnie ma przyjemna konsystencje i dobrze nawilza. po szczotkowaniu ciala na sucho stosuje go juz 4 miesiac i widze efekty

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

25 maj 2023 - 21:32:08

Medycyna estetyczna to bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina. Jest to odpowiedź na ogromne zainteresowanie usługami oraz rosnące oczekiwania klientów. Każdy z nas chce być piękny, a nie zawsze jesteśmy w stanie domowymi metodami poradzić sobie ze wszystkimi problemami. Jednym z najczęściej pojawiających są zbędne kilogramy w postaci trudnego do usunięcia cellulitu. Doskonale o tym zdają sobie sprawę osoby jakie starały się wykorzystywać bardzo restrykcyjne diety. W większości przypadków nie dawało to efektu w dłuższej perspektywie czasu. Na szczęście możemy skorzystać z profesjonalnych zabiegów endermologii - https://paparazzi.clinic/zabiegi-na-cialo/endermologia Oprócz wyszczuplenia ciała jest też wykorzystywany do wygładzenia drobnych zmarszczek czy poprawy elastyczności skóry. Dlatego warto jest zapisać się na indywidualne konsultacje by wybrać optymalny plan zabiegów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-05-29 12:12 przez agy81.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Nolicell na cellulit, co sądzicie?

04 gru 2023 - 11:04:24

jak skóra ma byc gładziutka i wyprasowana to nie ma nic lepszego niz busajna z pachnacej krainy :) idealna dla siebie, idealna na prezent

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blackwood's Struggles Carry on as Devils tumble in direction of Bruins 5-3