Obecnie rozmawiamy o:

laptop ;)

wczoraj o 10:01

BetOnRed bonus i kod promocyjny

przedwczoraj o 19:47

Korepetycje z matematyki

przedwczoraj o 17:53

Samochód.

przedwczoraj o 16:36

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

30 paź 2023 - 10:49:49

Pod żadnym pozorem nie traktuj swojego wyglądu w ten sposób. Mam mnóstwo rytuałów pielęgnacyjnych. Ale nie mogę obejść się bez przedłużania rzęs. Dlatego dla mnie zabieg przedłużania rzęs jest jednym z moich ulubionych. Mam doskonałego mistrza. Tutaj zawsze kupuje tylko wysokiej jakości materiały i narzędzia https://vsb-store.pl/40-naroshchuvannya-viy/235-kley-dlya-naroshchennya-viy

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

26 lis 2023 - 22:35:50

Pielęgnacja, pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja :) Od jakiegoś czasu, ze 2 miesiące używam kremów z linii Lift Booster Collagen z Eveline i moja skóra dawno nie wyglądała tak dobrze. To jest idealna pielęgnacja dla osób po 30. które chcą zadbać o skórę i opóźnić procesy starzenia się :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

04 gru 2023 - 10:57:44

duzo uwagi przywiazuje do kosmetykow i pielegnacji, uwielbiam balsam pahwash mango, to kokosowy balsam ktory sprawia ze skora jest jak wyprasowana :D do tego bosko pachnie. kupisz go na stronie pachnacakraina

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-12-04 10:59 przez bialamgla.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

27 gru 2023 - 21:38:50

balsamy to jest to! wiecie że Orientana produkuje balsamy w kostce? serio! genialne są! i fajna form aplikacji

26 lut 2024 - 09:12:28

Myślę, że warto także zainteresować się produktami polskiej marki Dabi'a. Marka ta została stworzona dla kobiet po 40. roku życia, które chcą zadbać o codzienną dietę i pielęgnację. Jednym z produktów dostępnych w ich ofercie jest serum peptydowe do twarzy, które intensywnie nawilża skórę i zapobiega powstawaniu zmarszczek: https://dabia.eu/produkt/peptydowe-serum-do-twarzy-age-delay/.

16 maj 2024 - 22:06:53

Dobra pielęgnacja to podstawa. Ja lubię kosmetyki do pielęgnacji od Eveline :) dobra jakośc w przystępnej cenie. Teraz używam serum napinające pod oczy i na powieki Magic Lift i jeśli ktoraś z was szuka czegoś fajnego pod oczy to polecam :) Działa od razu!

27 maj 2024 - 20:53:48

No dobra pielęgnacja to podstawa. Ja się staram używać kremów z jak najbardziej naturalnym składem jak np. te od polskiej marki Orientana. Mają bardzo fajne kosmetyki: sera, kremy, esencje... I każdy znajdzie coś u nich dla swojego typu skóry.

28 cze 2024 - 10:02:58

W przypadku problemów skórnych, polecam zajrzeć na stronę https://zikodermo.pl. Mają tam bogatą ofertę produktów do pielęgnacji skóry, które mogą okazać się bardzo skuteczne. Co sądzisz o ich asortymencie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie kupić dobry sprzęt do domowej siłowni?