Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

10 sty 2022 - 12:36:36

Dziewczyny jak dbacie o siebie? Jakie rytuały codziennie wykonujecie? Przyznam że przez depresje bardzo się zaniedbałam i potrzebuje motywacji.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

10 sty 2022 - 13:51:05

Mam prawie 3 letnią córkę, na początku jak się urodziła, było mi trochę ciężko, żeby myśleć o sobie, jednak nie chodziłam zaniedbana, ale wiadomo, kąpiel nie trwała godzinę, tylko chwilę, kawa często zimna itd. Jednak teraz kiedy młoda ma już prawie 3 latka, to jest mi łatwiej, mam też duże wsparcie starego w opiece nad małą, więc staram się znaleźć zawsze chwilę dla siebie. Absolutnie zawsze w niedzielę rano robię sobie kompletną, porządną pielęgnację twarzy, szczoteczka soniczna, peeling, maseczka itd. Dodatkowo tez robię laminację włosów na żelatynę (co 2 tygodnie) a co tydzień olejowanie włosów. To wszystko zawsze w niedzielę rano. Poza tym codziennie wieczorem dbam o dokładne zmycie makijażu i oczyszczenie twarzy, biorę dłuższą gorącą kąpiel. Po kąpieli zawsze robię sobie masaż bańkami na uda i kładę się na minimum 2 godziny na macie do akupresury. Te rzeczy robię jak już młoda zaśnie (zwykle stary usypia na noc i ja mam wtedy czas dla siebie) a na macie leżę jak już się kładę do łóżka, bo w łóżku zawsze jeszcze czytam czy przeglądam coś na necie i tak mi schodzą minimum 2 godziny, a przy okazji mata robi swoje.
No i planuje wybrać się niedługo na depilację laserową https://instytut.bielenda.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

12 sty 2022 - 16:23:08

mi sie marzy zaczac szczotkowanie na sucho, ale ciagle albo nie mam czasu albo zapominam... w ogole musze sie pozbyc cellulitu, moze polecacie jakis balsam czy co?

niezweryfikowana
Posty: 101
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

19 sty 2022 - 13:23:39

U mnie:
joga; herbatka w ulubionym kubku; jedzenie comfort food; kupowanie kwiatów od siebie dla siebie; naturalna pielęgnacja; szczotkowanie ciała; "pozwalanie sobie na odpuszczanie"; pisanie dziennika; buszowanie po ciuchlandach; malowanie;

Poza tym uwielbiam świece zapachowe. Raz na jakiś czas pozwalam sobie na taki ,,luksus"
https://www.luxuryproducts.pl/luksusowe-swiece-zapachowe-olejki-eteryczne-cedr-i-grejpfrut-gabriel-medium.html

Cudownie pachnie ten komplet.


Dziewczyny jak o siebie dbacie?

20 sty 2022 - 18:05:53

Moim zdaniem warto zadbać o zdrową żywność, gdyż podstawą poprawnego funkcjonowania naszego organizmu jest dostarczanie mu odpowiednich wartości odżywczych. Na stronie sosta.pl poznacie sklep oferujące naturalne produkty bez ulepszaczy i konserwantów. Możecie liczyć na oleje nierafinowane, które są tłoczone na zimno. Sklep oferuje bardzo atrakcyjne ceny i szybką realizację zleceń.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

24 sty 2022 - 20:10:53

ja nie umiem sie szczotkowac



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-24 20:23 przez drazetkabiala.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

24 sty 2022 - 20:23:43

szczotkowanie jest fajne ale trzeba miec odpowiednia szczotke :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-24 20:24 przez bialamgla.

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

25 sty 2022 - 11:45:22

o matko a to są jakies różne te szczotki? ja sobie kupilam taka zwyklą... najwyklejsza niby do ciala

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

27 sty 2022 - 09:29:44

no ja sobie na notino zamowiłam z Crystallove, swietna jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-27 09:30 przez drazetkabiala.

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

27 sty 2022 - 13:45:58

Dobranie odpowiednich zabiegów z ofert kosmetycznych bądź medycyny estetycznej to kwestia bardzo indywidualna. Warto zadać sobie pytanie co jest faktyczną potrzebą i jaka jest jej motywacja. Czy poprawi to stan naszego zdrowia, czy robimy to dla polepszenia własnego samopoczucia i wyższej samooceny. Drogie Panie często piękno jest po prostu w Was.

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

03 lut 2022 - 10:44:09

Odkąd posiadam swój salon kosmetyczny zauważyłam, że wiele kobiet dba o siebie, wcześniej jakoś tego nie postrzegałam. Jeśli chodzi o liczne zabiegi u mnie, to często kobiety przychodzą na kwasy https://www.monduniq.pl/pl są bardzo zadowolone z efektów.

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

26 kwi 2022 - 16:18:56

Dbam o siebie poprzez bieganie. Nie wyobrażam sobie życia bez tej czynności :D Najbardziej zmotywowały mnie cytaty na tym blogu https://grubynabrame.pl/cytaty-sportowe-lista-ktora-odmieni-twoje-zycie/. Od razu chce się wsiąść do roboty.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

06 wrz 2022 - 13:29:56

2-3 razy w miesiącu rozmowy z moją terapeutką, odrzuciłam mięso (to był strzał w 10, dawno tak dobrze się nie czułam) oraz staram się ograniczać wszystkie przetworzone produkty, rozwój duchowy, zaczęłam afirmować, staram się codziennie znaleźć czas tylko dla siebie- na spacer, na rower, na leżenie, na drzemkę - zaczęłam myśleć o sobie i to było najlepsze co mogłam sama dla siebie zrobić ;)

Dobrze jest również zastanowić się nad odpowiednią suplementacją. Ze swojej strony polecam L Karnozynę:
https://karnozyna.com/

Z uwagi na jej działanie na organizm. Substancja ta ubywa w organizmie z wiekiem. A jest to aktualnie jeden z najsilniejszych antyoksydantów.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

16 gru 2022 - 16:10:09

Depilacja laserowa jest najlepsza. Ja też mam święty spokój z niemal codziennym goleniem nóg. Pozbyłam się włosków raz na zawsze w salonie Mariposa w Warszawie www.depicare.pl cieszę się, że do nich trafiłam, polecam wam te zabiegi zacząc teraz, to najlepszy czas i i maja teraz dobre ceny.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

08 sty 2023 - 21:56:57

Istnieje wiele zalet korzystania z zabiegów medycyny estetycznej, a wybór dostępnych opcji jest ogromny. Na przykład plastyka powiek górnych w Szczecinie dostępna jest w Centrum Medycyny Estetycznej . Metoda ta może być stosowana w celu odmłodzenia wyglądu i poprawy wyglądu oczu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nolicell na cellulit, co sądzicie?