Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

18 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

41 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

10 sty 2022 - 12:36:36

Dziewczyny jak dbacie o siebie? Jakie rytuały codziennie wykonujecie? Przyznam że przez depresje bardzo się zaniedbałam i potrzebuje motywacji.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

10 sty 2022 - 13:51:05

Mam prawie 3 letnią córkę, na początku jak się urodziła, było mi trochę ciężko, żeby myśleć o sobie, jednak nie chodziłam zaniedbana, ale wiadomo, kąpiel nie trwała godzinę, tylko chwilę, kawa często zimna itd. Jednak teraz kiedy młoda ma już prawie 3 latka, to jest mi łatwiej, mam też duże wsparcie starego w opiece nad małą, więc staram się znaleźć zawsze chwilę dla siebie. Absolutnie zawsze w niedzielę rano robię sobie kompletną, porządną pielęgnację twarzy, szczoteczka soniczna, peeling, maseczka itd. Dodatkowo tez robię laminację włosów na żelatynę (co 2 tygodnie) a co tydzień olejowanie włosów. To wszystko zawsze w niedzielę rano. Poza tym codziennie wieczorem dbam o dokładne zmycie makijażu i oczyszczenie twarzy, biorę dłuższą gorącą kąpiel. Po kąpieli zawsze robię sobie masaż bańkami na uda i kładę się na minimum 2 godziny na macie do akupresury. Te rzeczy robię jak już młoda zaśnie (zwykle stary usypia na noc i ja mam wtedy czas dla siebie) a na macie leżę jak już się kładę do łóżka, bo w łóżku zawsze jeszcze czytam czy przeglądam coś na necie i tak mi schodzą minimum 2 godziny, a przy okazji mata robi swoje.
No i planuje wybrać się niedługo na depilację laserową https://instytut.bielenda.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

12 sty 2022 - 16:23:08

mi sie marzy zaczac szczotkowanie na sucho, ale ciagle albo nie mam czasu albo zapominam... w ogole musze sie pozbyc cellulitu, moze polecacie jakis balsam czy co?

niezweryfikowana
Posty: 101
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

19 sty 2022 - 13:23:39

U mnie:
joga; herbatka w ulubionym kubku; jedzenie comfort food; kupowanie kwiatów od siebie dla siebie; naturalna pielęgnacja; szczotkowanie ciała; "pozwalanie sobie na odpuszczanie"; pisanie dziennika; buszowanie po ciuchlandach; malowanie;

Poza tym uwielbiam świece zapachowe. Raz na jakiś czas pozwalam sobie na taki ,,luksus"
https://www.luxuryproducts.pl/luksusowe-swiece-zapachowe-olejki-eteryczne-cedr-i-grejpfrut-gabriel-medium.html

Cudownie pachnie ten komplet.


Dziewczyny jak o siebie dbacie?

20 sty 2022 - 18:05:53

Moim zdaniem warto zadbać o zdrową żywność, gdyż podstawą poprawnego funkcjonowania naszego organizmu jest dostarczanie mu odpowiednich wartości odżywczych. Na stronie sosta.pl poznacie sklep oferujące naturalne produkty bez ulepszaczy i konserwantów. Możecie liczyć na oleje nierafinowane, które są tłoczone na zimno. Sklep oferuje bardzo atrakcyjne ceny i szybką realizację zleceń.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

24 sty 2022 - 20:10:53

ja nie umiem sie szczotkowac



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-24 20:23 przez drazetkabiala.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

24 sty 2022 - 20:23:43

szczotkowanie jest fajne ale trzeba miec odpowiednia szczotke :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-24 20:24 przez bialamgla.

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

25 sty 2022 - 11:45:22

o matko a to są jakies różne te szczotki? ja sobie kupilam taka zwyklą... najwyklejsza niby do ciala

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

27 sty 2022 - 09:29:44

no ja sobie na notino zamowiłam z Crystallove, swietna jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-27 09:30 przez drazetkabiala.

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

27 sty 2022 - 13:45:58

Dobranie odpowiednich zabiegów z ofert kosmetycznych bądź medycyny estetycznej to kwestia bardzo indywidualna. Warto zadać sobie pytanie co jest faktyczną potrzebą i jaka jest jej motywacja. Czy poprawi to stan naszego zdrowia, czy robimy to dla polepszenia własnego samopoczucia i wyższej samooceny. Drogie Panie często piękno jest po prostu w Was.

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

03 lut 2022 - 10:44:09

Odkąd posiadam swój salon kosmetyczny zauważyłam, że wiele kobiet dba o siebie, wcześniej jakoś tego nie postrzegałam. Jeśli chodzi o liczne zabiegi u mnie, to często kobiety przychodzą na kwasy https://www.monduniq.pl/pl są bardzo zadowolone z efektów.

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

26 kwi 2022 - 16:18:56

Dbam o siebie poprzez bieganie. Nie wyobrażam sobie życia bez tej czynności :D Najbardziej zmotywowały mnie cytaty na tym blogu https://grubynabrame.pl/cytaty-sportowe-lista-ktora-odmieni-twoje-zycie/. Od razu chce się wsiąść do roboty.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

06 wrz 2022 - 13:29:56

2-3 razy w miesiącu rozmowy z moją terapeutką, odrzuciłam mięso (to był strzał w 10, dawno tak dobrze się nie czułam) oraz staram się ograniczać wszystkie przetworzone produkty, rozwój duchowy, zaczęłam afirmować, staram się codziennie znaleźć czas tylko dla siebie- na spacer, na rower, na leżenie, na drzemkę - zaczęłam myśleć o sobie i to było najlepsze co mogłam sama dla siebie zrobić ;)

Dobrze jest również zastanowić się nad odpowiednią suplementacją. Ze swojej strony polecam L Karnozynę:
https://karnozyna.com/

Z uwagi na jej działanie na organizm. Substancja ta ubywa w organizmie z wiekiem. A jest to aktualnie jeden z najsilniejszych antyoksydantów.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

16 gru 2022 - 16:10:09

Depilacja laserowa jest najlepsza. Ja też mam święty spokój z niemal codziennym goleniem nóg. Pozbyłam się włosków raz na zawsze w salonie Mariposa w Warszawie www.depicare.pl cieszę się, że do nich trafiłam, polecam wam te zabiegi zacząc teraz, to najlepszy czas i i maja teraz dobre ceny.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Dziewczyny jak o siebie dbacie?

08 sty 2023 - 21:56:57

Istnieje wiele zalet korzystania z zabiegów medycyny estetycznej, a wybór dostępnych opcji jest ogromny. Na przykład plastyka powiek górnych w Szczecinie dostępna jest w Centrum Medycyny Estetycznej . Metoda ta może być stosowana w celu odmłodzenia wyglądu i poprawy wyglądu oczu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nolicell na cellulit, co sądzicie?