Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 853
Ostrzeżenia: 9/5

Zamykanie naczynek na twarzy gdzie

12 lis 2021 - 07:28:49

Zamykanie naczynek na twarzy - prosiłabym o polecenie sprawdzonego miejsca w Lublinie i Krakowie. Oraz czy możecie podzielić się swoimi efektami? Warto na coś takiego iść i czy jest to bezpieczne? Wzmacniam naczynka, stosuję suplementy, serum z wit C itd ale to niezbyt działa

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Zamykanie naczynek na twarzy gdzie

12 lis 2021 - 08:42:21

Od siebie polecam instytut Bielendy:
https://instytut.bielenda.pl/
Miałam jeden zabieg. Bo robiłam już koncem wiosny, a gdy jest duże nasłonecznienie to nie umawiają na takie zabiegi. Miałam mieć drugi teraz na jesień, jeśli bym chciała, ale nie widzę dużej potrzeby. Pani dość długo pracowała, zamykala mi naczynka punktowo. Pracują na laserach medycznych. (Wcześniej nie wiedziałam że lasery medyczne różnią się od kosmetycznych) Nazwy nie pamiętam, ale na stronie kliniki było napisane.

Zamykanie naczynek na twarzy gdzie

21 lut 2022 - 20:34:57

Poszukaj po prostu gabinetu który ma w ofercie laser quadrostar.

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Zamykanie naczynek na twarzy gdzie

19 paź 2023 - 12:44:25

A nie lepiej kupić jakiejś dobrej jakości kosmetyki do cery naczynkowej? One się bardzo dobrze sprawdzają

Zamykanie naczynek na twarzy gdzie

20 paź 2023 - 13:52:18

Ja właśnie szukam jakiegoś takiego kremu, czego używasz? Myslisz ze ma sens jak się ma 28 lat zaczac stosowac?

Zamykanie naczynek na twarzy gdzie

21 paź 2023 - 15:44:44

To drogi zabieg niestety.

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Zamykanie naczynek na twarzy gdzie

23 paź 2023 - 08:58:07

co do kosmetyków to na pewno https://www.notino.pl/bioliq/dermo-intensywny-krem-do-skory-wraliwej-ze-sklonnoci-do-przebarwie/ - świetne efekty na cerze naczynkowej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny jak o siebie dbacie?