Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skuteczne odchudzanie

10 cze 2021 - 17:03:21

Poszukuję fajnych programów dietowych, Mam 10 kg za dużo i nie potrafię tej wagi zejść. Jak macie coś do polecenia to śmiało piszcie. Nadmienie, iż mam duże problemy z PCO, prolaktyną i generalnie hormonalna karuzela,

Skuteczne odchudzanie

12 sty 2022 - 11:37:12

ostanio widziałąm na TVN jak Małgorzata Rozenek czy teraz Majdan ma swój program jak wraca do formy po dziecku no i wskoczyła na wagę ma 61 kg !!!! i odchudza się i torturuje to oczy zrobiłam to ile chce ważyć 30 kg hehe ja miałam o wiele więcej więc jak masz taki problem jak Rozenek polecam Ci nic nie robić ... a jesli masz rzeczywiście nadwagę to polecam CI kanabialice bo podejrzewam że tak tortutorać się nie będziesz mieć sił... bo nikt ci za to nie bedzie płacił jak tej Pani



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-12 11:38 przez takaja1982.

Skuteczne odchudzanie

03 lut 2022 - 16:11:21

Brzmi jakbyś musiała po prostu zastosować restrykcyjną dietę redukcyjna i potem się pilnować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-03 16:13 przez LitleWitch.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Skuteczne odchudzanie

25 kwi 2022 - 12:49:25

A leki typu Ozempic czy Saxenda? W PL zarejestrowane do leczenia otyłości i w zasadzie każdy lekarz może wypisać na nie receptę, nawet zdalnie np. w serwisie lekarzonline.eu

Skuteczne odchudzanie

15 lip 2022 - 13:47:51

Może to głupie, może nie, jak coś działa to chyba nie jest głupie... Ja myślę, że skutecznym sposobem na odchudzenie jest zmniejszenie sobie żołądka. W tym artykule https://dysleksja.waw.pl/operacyjne-sposoby-zmniejszania-zoladka-czy-i-jak-pomagaja-zmniejszyc-mase-ciala/ przeczytałam, że sposobów na zmniejszenie żołądka jest kilka i są one skuteczne, po zabiegu dodatkowo trzeba przejść na dietę płynną, co w efekcie powoduje utratę kolejnych kilogramów. Nie takie głupie...

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Skuteczne odchudzanie

25 sie 2022 - 11:54:43

Przełom w odchudzaniu - koniecznie zapoznajcie się z artykułem https://www.czarnykot.com.pl/balon-zoladkowy-a-alkohol/

Skuteczne odchudzanie

16 gru 2022 - 10:12:00

W moim mniemaniu skuteczne odchudzanie to takie, gdzie kilogramy lecą w dół, ale organizm na tym nie cierpi :) zeby tak było, najlepiej sie skonsultowac z dietetykiem. W spzitalu Medicover jest klinika leczenia otyłosci i tam mozna sie zglosic na konsultacje , na pewno beda wiedziec jak temat ogarnac :)

Skuteczne odchudzanie

16 gru 2022 - 10:15:23

A próbowałaś już takich apek jak fitatu może?

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Skuteczne odchudzanie

07 mar 2023 - 14:34:23

A stosowała któraś z was kiedyś balsamy wyszczuplające? zastanawiam się czy warto w nie inwestować

Skuteczne odchudzanie

14 mar 2023 - 13:41:37

No takie balsamy są fajne jak stosujesz np. ze szczotkowaniem na sucho :) i regularnie to robisz a nie od czasu do czasu

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Skuteczne odchudzanie

15 mar 2023 - 10:56:29

A gdzie zamawiasz? czy kupujesz je stacjonarnie, chyba zainwestuje w końcu w takie

Skuteczne odchudzanie

20 mar 2023 - 16:22:38

Ja zamawiam ogolnie w sieci, głównie na Notino :) cenowo się bardzo oplaca i można zrobic wieksze zakupy za 1 zamachem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak poprawić brzuch po cesarskim cięciu