Obecnie rozmawiamy o:

Krem do twarzy

dzisiaj o 10:08

obgryzanie paznokci.

dzisiaj o 10:07

Soki warzywne

dzisiaj o 9:33

Wasze kremy BB

dzisiaj o 8:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Nastulka89
Niestety nie da się tego pozbyć... Można zminimalizować. Koniecznie doradziłabym dermatologa, a z kosmetyków dostępnych w drogeriach polecam Pharmaceris i SVR.
Jaki konkretnie SVR? Będe szła dodermatologa, ale wizytę mam umówioną dopiero za 2 miesiące... a chciałabym już teraz coś podziałać.

Latami zmagałam się z trądzikiem. Myślałam, że po okresie dojrzewania mi przejdzie. Nie przeszło. Zostałam z bliznami i przebarwieniami. W końcu zdecydowałam się na pójdzie do porządnego dermatologa. Po 3 miesiącach antybiotyku przestały mi wyskakiwać pryszcze. Zostały tylko plamy i blizny. Na plamy stosowałam kilka miesięcy kremy i żele. Na blizny to chyba polecam laser albo peelingi. Znalazłam artykuł o peelingach medycznych na przebarwienia na portalu http://zorganizowana.pl/ Niestety przez noszenie maseczek godzinami, na brodzie znowu zaczęły mi nagminne wyskakiwać nowe wypryski ;/

Przede wszystkim trzeba zrezygnować z alkoholu. W razie problemów polecam ośrodek leczenia uzależnień. Bo jeśli coś związanego z alkoholem nazywamy problemem to znaczy, że to nie jest mały problem. Przekonałam się o tym na własnej skórze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy tatuaż jaki ? I Znaczenie?