Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Nastulka89
Niestety nie da się tego pozbyć... Można zminimalizować. Koniecznie doradziłabym dermatologa, a z kosmetyków dostępnych w drogeriach polecam Pharmaceris i SVR.
Jaki konkretnie SVR? Będe szła dodermatologa, ale wizytę mam umówioną dopiero za 2 miesiące... a chciałabym już teraz coś podziałać.

Latami zmagałam się z trądzikiem. Myślałam, że po okresie dojrzewania mi przejdzie. Nie przeszło. Zostałam z bliznami i przebarwieniami. W końcu zdecydowałam się na pójdzie do porządnego dermatologa. Po 3 miesiącach antybiotyku przestały mi wyskakiwać pryszcze. Zostały tylko plamy i blizny. Na plamy stosowałam kilka miesięcy kremy i żele. Na blizny to chyba polecam laser albo peelingi. Znalazłam artykuł o peelingach medycznych na przebarwienia na portalu http://zorganizowana.pl/ Niestety przez noszenie maseczek godzinami, na brodzie znowu zaczęły mi nagminne wyskakiwać nowe wypryski ;/

Przede wszystkim trzeba zrezygnować z alkoholu. W razie problemów polecam ośrodek leczenia uzależnień. Bo jeśli coś związanego z alkoholem nazywamy problemem to znaczy, że to nie jest mały problem. Przekonałam się o tym na własnej skórze.

Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u specjalisty. Doktor Marta Małek to lekarz dermatolog z Gdańska specjalizujący się w leczeniu chorób pochodzenia skórnego. W prowadzonej w Gdańsku klinice medycznej leczy w sposób kompleksowy różnorodne zaburzenia dermatologiczne, w tym trądzikiem różowatym.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-04-25 09:30 przez piotrporyt01.

trądzik różowaty mam od lat. ciągle problemy z cerą, co chilę inny ermatolog aż wreszcie trafilam na znającego się na temacie , a na codzień rem korygujacy CC https://sanbello.pl/dermokosmetyki/twarz/kremy-bb-cc-podklady/la-roche-posay-rosaliac-cc-krem-spf-30-50-ml,p-53075

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy tatuaż jaki ? I Znaczenie?