Obecnie rozmawiamy o:

Płyn do dezynfekcji

dzisiaj o 9:39

Dobry balsam brązujący

dzisiaj o 9:37

ZWROT KOSTIUMÓW W H&M

wczoraj o 19:33

Własna pizzeria

wczoraj o 19:23

Domowa apteczka malucha

wczoraj o 19:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Endermologia w Gdańsku

09 kwi 2020 - 10:09:06

Hej. Chciałabym zapisać sie na endermologię bo próbowałam wielu domowych sposobów usuwania cellulitu i dosłownie nic nie pomaga. Tak więc szukam zabiegów. Czy ktos chodził na endermologię albo na jakiś inny zabieg tego typu w Gdańsku?
Słuchajcie, jak powinien prawidłowo wyglądać zabieg endermologii??

To się powinno być w takim kombinezonie tak czy nie? Czy to może zależy od aparatu / metody?

(zobacz zmiany)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-09 10:09 przez marcy23.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Endermologia w Gdańsku

14 kwi 2020 - 10:24:27

Tak, ja mam kostium. Robie w Clinica cosmetologica na Skłodowskiej właśnie w Gdańsku, polecam zajrzeć sobie na ich stronę. Jest tam sporo zdjęć i jest ogólnie opisane jak zabieg wyglada. Bałam się trochę siniaków ale nie mam żadnego, w sumie nie mam siniakowej tendencji.

niezweryfikowana

Endermologia w Gdańsku

17 kwi 2020 - 12:30:32

Czyli rozumiem, ze to jest to coś takiego jak bańka chińska?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Endermologia w Gdańsku

20 kwi 2020 - 13:56:17

NIezupełnie. Bańka chińska to znacznie mniej silny zabieg, cenowo kosztuje podobnie jak jeden zabieg endermologii ale rezultaty sa gorsze. Przynajmniej u mnie były. Aktualnie jestem po 6 zbiegu endermologii i widzę bardzo dobre rezultaty Podczas gdy w przypadku bańki chińskiej nie widziałam rezultatów po 15 zabiegów (wtedy zarzuciłam i zaczęłam szukać innej metody, trafiłam na endermologię).

niezweryfikowana

Endermologia w Gdańsku

21 kwi 2020 - 09:30:11

Też jestem po endermologii, niemniej wybrałam supełnie inne miasto. Efekt widze zdecydowanie, szczegolnie na brzuchu ( bo z niego nigdy nie bylam zadowolona) poprawila mi sie jedrnosc na udach. Na brzuchu zabieg trochę nieprzyjemny bo brzuch jest delikatny ale nie żałuję absolutnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.