Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Endermologia w Gdańsku

09 kwi 2020 - 10:09:06

Hej. Chciałabym zapisać sie na endermologię bo próbowałam wielu domowych sposobów usuwania cellulitu i dosłownie nic nie pomaga. Tak więc szukam zabiegów. Czy ktos chodził na endermologię albo na jakiś inny zabieg tego typu w Gdańsku?
Słuchajcie, jak powinien prawidłowo wyglądać zabieg endermologii??

To się powinno być w takim kombinezonie tak czy nie? Czy to może zależy od aparatu / metody?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-09 10:09 przez marcy23.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Endermologia w Gdańsku

14 kwi 2020 - 10:24:27

Tak, ja mam kostium. Robie w Clinica cosmetologica na Skłodowskiej właśnie w Gdańsku, polecam zajrzeć sobie na ich stronę. Jest tam sporo zdjęć i jest ogólnie opisane jak zabieg wyglada. Bałam się trochę siniaków ale nie mam żadnego, w sumie nie mam siniakowej tendencji.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Endermologia w Gdańsku

17 kwi 2020 - 12:30:32

Czyli rozumiem, ze to jest to coś takiego jak bańka chińska?

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Endermologia w Gdańsku

20 kwi 2020 - 13:56:17

NIezupełnie. Bańka chińska to znacznie mniej silny zabieg, cenowo kosztuje podobnie jak jeden zabieg endermologii ale rezultaty sa gorsze. Przynajmniej u mnie były. Aktualnie jestem po 6 zbiegu endermologii i widzę bardzo dobre rezultaty Podczas gdy w przypadku bańki chińskiej nie widziałam rezultatów po 15 zabiegów (wtedy zarzuciłam i zaczęłam szukać innej metody, trafiłam na endermologię).

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Endermologia w Gdańsku

21 kwi 2020 - 09:30:11

Też jestem po endermologii, niemniej wybrałam supełnie inne miasto. Efekt widze zdecydowanie, szczegolnie na brzuchu ( bo z niego nigdy nie bylam zadowolona) poprawila mi sie jedrnosc na udach. Na brzuchu zabieg trochę nieprzyjemny bo brzuch jest delikatny ale nie żałuję absolutnie.

Endermologia w Gdańsku

29 maj 2020 - 15:02:01

ile mniej więcej trzeba mieć zabiegów by widać było efekty? aż jestem ciekawa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Infuzja tlenowa