Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

10 minut temu

Otwarcie sklepu online

dzisiaj o 8:12

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, czy może któraś z Was miała rozstępy na ramionach? Jeżeli tak, to jak można się ich pozbyć. Sporo schudłam, cieszyłabym się jeszcze bardziej gdyby nie te rozstępy.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

a ile schudłaś i w jakim czasie? bo wydaje mi się, że to musiał być gwałtowny spadek wagi, skoro roztępy pojawiły się w tym miejscu.

Sorry, ze nie w temacie, ale wiesz, ze serwis pokazuje, że ostatnio byłaś tutaj w 2017 roku? ?? Pierwszy raz widzę coś takiego.
Polecam olejek Bio-oil.
Potraktuj jako up.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-26 21:49 przez Nulka88.

w trzy miesiące schudłam 12 kilo, mocno się zaparłam i w końcu się udało.

przy takiej utracie wagi to nawet smarowanie kremami by nie pomogło, za krótki okres czasu i za dużo zrzuciłaś. zabieg to dobry pomysł, ja w taki sposób usuwałam rozstępy na brzuchu po ciąży.

Spróbuj smarowania wazeliną i zwykłymi kremami przeciwrozstępowymi z drogerii. Koledzy z siłowni tak przynajmniej robią jak im rozstępy wywali na cyklu.

@Nulka88 może to jakiś błąd strony? Pomyślę o tym bio oil albo wazelinie, zobacze co uda mi się kupić przez internety, skoro z domu wyjść się nie da.

olejowanie ma swoje plusy, chociaż zawsze możesz rozważyć zabieg, który redukuje rozstępy. pod koniec marca byłam zapisana do krakowskiej kliniki vesuna na taki zabieg, ale z oczywistych przyczyn został on odwołany. zapiszę się z nowu jak sytuacja w naszym kraju się uspokoi na tyle, że znów będzie można wychodzić swobodnie z domów.

A sa biale czy czerwone? Jak czerwone to kremy na rozstepy, jak biale to tylko zabieg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Endermologia w Gdańsku