Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

regularne posiłki

14 minut temu

dieta organizacja

28 minut temu

przestrzeganie diety

45 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetyczka w Warszawie

09 paź 2019 - 20:46:30

Polecacie jakiś salon kosmetyczny w stolicy? ;) Jakiś fajny cenowo i z dużą ofertą zabiegów, nie uśmiecha mi się jeździć po kilku salonach, z doświadczenia wiem, że lepiej mieć stałą firmę. Każda opinia się przyda

Kosmetyczka w Warszawie

11 paź 2019 - 21:06:08

Słyszałaś może o Newlook's? Mają wszystkie najważniejsze zabiegi, cena mi osobiście pasuje, musiałabyś sprawdzić jak tobie. Panie naprawdę znają się na rzeczy i pomogą ci w pielęgnacji i w doborze odpowiednich zabiegów kosmetycznych. Bardzo dobry salon, korzystam od jakiś 2 lat

Kosmetyczka w Warszawie

11 paź 2019 - 21:26:05

brzmi zachęcająco, na pewno będę miała na uwadze. daję sobie czas do końca weekendu, wtedy podejmę dezycję. czekam na kolejne opinie ;)

Kosmetyczka w Warszawie

14 paź 2019 - 14:10:00

wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania i co chcesz zrobic ja od lat mam swoja stałą kosmetyczkę i nie zamienie ja na inna bo wiem że dobrze doradzi. Dobrze by było bys podała która dzielnica cię interetsuje bo nie sadzę by ci sie chcialo jechac np. z ursusa do Anina

Kosmetyczka w Warszawie

15 paź 2019 - 18:13:40

Śródmieście ewentualnie mokotów. Nie interesuje mnie pojedynczy zabieg, chcę znaleźć kosmetyczkę na stałe

Kosmetyczka w Warszawie

27 paź 2019 - 19:06:24

oo, znam bardzo dobrze salon newlooks, regularnie chodzę :) ta jak patrycja, polecam, możesz iść tam śmiało, obsłużą cię i doradzą, dla mnie świetny salon

Kosmetyczka w Warszawie

03 lis 2019 - 17:28:27

Jestem umówiona na pierwszą wizytę, chcę pozbyć się przebarwień od słońca w okolicy ust. Zobaczymy jak będzie, dzięki za polecenie.

Kosmetyczka w Warszawie

03 lis 2019 - 18:43:35

Na takie przebarwienia to będzie chyba fotoodmładzanie :) Jesteś już umówiona na konkretny zabieg czy na konsultację?

Kosmetyczka w Warszawie

09 lis 2019 - 21:27:54

Na konsultację i mam nadzieję, że jak najszybciej na jakiś zabieg

Tak jak mówiłaś umówili mnie na fotoodmładzanie. jestem po 2 zabiegach i przebarwienie znikło w 100%. jak dla mnie salon mega, warto było poczekać dłużej. Dzięki za polecenie pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-30 18:45 przez AnneJuq.

Kosmetyczka w Warszawie

01 gru 2019 - 15:01:33

jak wszystko w porządku to cieszę się :)

Kosmetyczka w Warszawie

10 gru 2019 - 18:15:35

Panie może spotkamy się kiedyś razem skoro we 3 chodzimy

Kosmetyczka w Warszawie

11 sty 2020 - 22:26:02

Hah, możliwe, że już się mijałyśmy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dbacie o cerę zimą?