Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jest lepiej ?????

20 sie 2018 - 08:09:55

Drogie Panie, jakiś czas mnie nie było, ciężki trening pozwolił mi pozbyć się już 10 kg i walczę dalej ... Chcę Was zapytać czy dzięki temu zatarła się różnica pomiędzy moimi szerszymi ramionami a dołem ??? Jakie stylizacje byłyby dla mnie odpowiednie w tym przypadku ? Dla Tych którzy nie wiesz jestem crossdresserem, przepraszam za jakość zdjeć, robione na szybko ...



Jest lepiej ?????

20 sie 2018 - 10:56:11

no co ty zwariowałeś:) jak ci sie ma zatrzeć z ramion nie schudniesz no masz męskie plecy i tyle dół jak widać wąski 10kg zrobiło swoje:)ale bądź sobą bo takiej rzeczy jak plecy raczej nie przeskoczysz chyba ze stylizacją



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-20 10:56 przez edekzkrainykredek2.

Jest lepiej ?????

20 sie 2018 - 11:03:35

Cytat
edekzkrainykredek2
no co ty zwariowałeś:) jak ci sie ma zatrzeć z ramion nie schudniesz no masz męskie plecy i tyle dół jak widać wąski 10kg zrobiło swoje:)ale bądź sobą bo takiej rzeczy jak plecy raczej nie przeskoczysz chyba ze stylizacją

No wlasnie :) Jaką stylizacją ?

Jest lepiej ?????

20 sie 2018 - 11:13:16

Z ramion nie schudniesz, taką masz po prostu budowę. Ubieraj rzeczy, które będą odwracać uwagę od góry (ramion, pleców), a przyciągać wzrok do najatrakcyjniejszych części ciała.

Jest lepiej ?????

20 sie 2018 - 11:24:27

Wpisz w necie stylizacje dla kobiet z szerokimi ramionami lub jak zamaskować szerokie ramiona to ci wyskoczy

Jest lepiej ?????

20 sie 2018 - 11:51:17

trudno z konkretnej meskiej sylwetki zrobić bezpłciowa bo nie chesz byc ani facetem a ni kobieta a pomiedzy czegos takiego nie ma w naturze. znów robisz ten sam bład bo fotka robiona od dołu zrób tak by aparat był na wysokosci pasa wtedy proporcje ciała sa inne bo tak cięzko okreslic ale tak jak pisze Edek masz meski tors i tego nie zmienisz no chyba ze przerobisz sie na 100% kobitke czyli zaczniesz łykac hormony żeńskie, zrobisz operację itp.

Jest lepiej ?????

20 sie 2018 - 11:56:49

Cytat
agata74
trudno z konkretnej meskiej sylwetki zrobić bezpłciowa bo nie chesz byc ani facetem a ni kobieta a pomiedzy czegos takiego nie ma w naturze. znów robisz ten sam bład bo fotka robiona od dołu zrób tak by aparat był na wysokosci pasa wtedy proporcje ciała sa inne bo tak cięzko okreslic ale tak jak pisze Edek masz meski tors i tego nie zmienisz no chyba ze przerobisz sie na 100% kobitke czyli zaczniesz łykac hormony żeńskie, zrobisz operację itp.

Tak ale czytam sporo na ten temat i widzę że jest wiele kobiet prawdziwych :) 100 % które mają ten sam problem a nawet poważniejszy :) Są stylizacje i sposoby które być może mnie w jakiejś części odmienią, pomogą ???

Jest lepiej ?????

20 sie 2018 - 14:51:59

poszukaj jakie ubrania do figury typu kielich albo rożek

Jest lepiej ?????

20 sie 2018 - 17:36:20

ale nogi to masz zgrabne!

Jest lepiej ?????

21 sie 2018 - 07:43:40

Wiesz są kobiety które maja taką atletyczną budowę.
Figury męskiej jaka masz do konca nie ukryjesz nawet jak schudłeś w nogach jak nam pokazałeś.
Nie gniewaj się że tak piszę,ale to jest tak .
Dziewczyny dobrze ci radzą poszukaj sylwetki kobiet zbliżonych do twojego wyglądu to dopasujesz jakie ubrania można zakładać.:D

Jest lepiej ?????

21 sie 2018 - 08:17:10

Cytat
banach
Wiesz są kobiety które maja taką atletyczną budowę.
Figury męskiej jaka masz do konca nie ukryjesz nawet jak schudłeś w nogach jak nam pokazałeś.
Nie gniewaj się że tak piszę,ale to jest tak .
Dziewczyny dobrze ci radzą poszukaj sylwetki kobiet zbliżonych do twojego wyglądu to dopasujesz jakie ubrania można zakładać.:D
Dobrze, jednak czy po dopasowaniu odpowiedniej stylizacji dedykowanej dla takiej sylwetki ... to może wyglądac dobrze ? Kobieco ?

Jest lepiej ?????

21 sie 2018 - 10:34:36

Wyglądasz pięknie :D super że tak walczysz :) 10 kg to ogrom pracy :0

Jest lepiej ?????

21 sie 2018 - 11:20:53

piękne szpiki serce kocham ten odcień różu

Jest lepiej ?????

21 sie 2018 - 14:05:53

Cytat
Moniktr

Wiesz są kobiety które maja taką atletyczną budowę.
Figury męskiej jaka masz do konca nie ukryjesz nawet jak schudłeś w nogach jak nam pokazałeś.
Nie gniewaj się że tak piszę,ale to jest tak .
Dziewczyny dobrze ci radzą poszukaj sylwetki kobiet zbliżonych do twojego wyglądu to dopasujesz jakie ubrania można zakładać.:D
Dobrze, jednak czy po dopasowaniu odpowiedniej stylizacji dedykowanej dla takiej sylwetki ... to może wyglądac dobrze ? Kobieco ?
można możnahi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Masażysta dla Pań poszukiwany