Obecnie rozmawiamy o:

Jak odmlodzic twarz

wczoraj o 23:43

Kolor

wczoraj o 20:17

kaszel?

wczoraj o 19:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

Lifting hifu w Gdańsku

27 lip 2018 - 08:51:29

Hejo dziewczyny. Czy któraś z Was jest może z Gdańska? Doradzicie gdzie mogę w mieście wybrać sie na hifu? I czy widziałyście u siebie rezultaty zabiegu?

Lifting hifu w Gdańsku

27 lip 2018 - 11:12:29

Sama byłam na hifu na twarz w clinica cosmetologica ( maja tam ultraformer III) . Ale w Gdańsku, wiem, ze mają chyba również filię w Gdyni, ale musiałabyś się już sama dopytać. Sama robiłam w ten sposób okolice oczu i powiem Ci, że efekty niesamowite i nawet się takich nie spodziewałam po zabiegu, który w końcu nie jest ingerencja w skórę oraz w jej stan. Po pierwsze oko jest otwarte, łuk brwiowy wygładzony uniesiony, zmarszczek o wiele mniej. Ogólnie opadające powieki to była moja wielka zmora,aktualnie jest o wiele lepiej.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

Lifting hifu w Gdańsku

27 lip 2018 - 11:41:14

Dziękuję kochana :* Okazuje się, że mają. Nie wiem jeszcze czy skorzystam; bo chciałabym zrobić sobei rozpoznani po kilku gabinetach ale zapisałam się tam na konsultację. Powiedzieli, że jest za darmo to uznałam, że warto jest skorzystac. Do najtańszych to nie należy tak więc chciałabym jednak wybrać dobrze.

Lifting hifu w Gdańsku

27 lip 2018 - 12:28:45

To jasne, tylko nie zwracaj tutaj jedynie uwagi na cenę. Jeśli spotkasz się z ceną niższa niż 500 zł to raczej nie będzie to wykonane ultraformerem tylko jakimś tańszym urządzeniem i efekty nie będą w takim przypadku takie dobre.... Jednak nowsza technologia potrafi dać o wiele więcej.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 4/5

Lifting hifu w Gdańsku

06 sie 2018 - 09:11:43

Dziewczyny pozwolę sobe podczepic się troche pod tę dyskusję. Mianowicie na czym to polega?I czy mozna na przyklad odmłodzić cała twarz? Czy po zabiegu trzeba trochę odczekać i zrobić sobie wolne? Generalnie troche poczytałam sobie na ten temat w sieci, jednak niewiele jest informacji i mało konkretów.

Lifting hifu w Gdańsku

06 sie 2018 - 12:09:14

Nie musisz robić sobie przerwy. Możesz od razu wrócić do pracy, do normalnych aktywności. Nie jest to żadne wstrzykiwanie czy operacja. Skóra może różnie zareagować ale oprócz lekkiej bolesności ( i to przez tylko kilka godzin po zabiegu) czy zaczerwienienia niczego nie zaobserwujesz. Sama głupia trochę byłam zawiedzina ogólnie bo nie widziałam takich efektów i nawet dopytałam się lekarza, do którego jestem zapisana ( doktor Michajłowski), że chyba coś jest nie tak skoro nie ma efektów :D Ale w przypadku hifu obkurczanie się skóry i produkcja kolagenu następuje w czasie. Na ostatecznie rezultaty czekałam 4 tygodnie. Cała twarz może Cię trochę drogo kosztować, ale pewnie i tak taniej niż lifting operacyjny....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jest lepiej ?????