Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

47 minut temu

sprawdzony stomatolog

50 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

Lifting hifu w Gdańsku

27 lip 2018 - 08:51:29

Hejo dziewczyny. Czy któraś z Was jest może z Gdańska? Doradzicie gdzie mogę w mieście wybrać sie na hifu? I czy widziałyście u siebie rezultaty zabiegu?

Lifting hifu w Gdańsku

27 lip 2018 - 11:12:29

Sama byłam na hifu na twarz w clinica cosmetologica ( maja tam ultraformer III) . Ale w Gdańsku, wiem, ze mają chyba również filię w Gdyni, ale musiałabyś się już sama dopytać. Sama robiłam w ten sposób okolice oczu i powiem Ci, że efekty niesamowite i nawet się takich nie spodziewałam po zabiegu, który w końcu nie jest ingerencja w skórę oraz w jej stan. Po pierwsze oko jest otwarte, łuk brwiowy wygładzony uniesiony, zmarszczek o wiele mniej. Ogólnie opadające powieki to była moja wielka zmora,aktualnie jest o wiele lepiej.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

Lifting hifu w Gdańsku

27 lip 2018 - 11:41:14

Dziękuję kochana :* Okazuje się, że mają. Nie wiem jeszcze czy skorzystam; bo chciałabym zrobić sobei rozpoznani po kilku gabinetach ale zapisałam się tam na konsultację. Powiedzieli, że jest za darmo to uznałam, że warto jest skorzystac. Do najtańszych to nie należy tak więc chciałabym jednak wybrać dobrze.

Lifting hifu w Gdańsku

27 lip 2018 - 12:28:45

To jasne, tylko nie zwracaj tutaj jedynie uwagi na cenę. Jeśli spotkasz się z ceną niższa niż 500 zł to raczej nie będzie to wykonane ultraformerem tylko jakimś tańszym urządzeniem i efekty nie będą w takim przypadku takie dobre.... Jednak nowsza technologia potrafi dać o wiele więcej.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Lifting hifu w Gdańsku

06 sie 2018 - 09:11:43

Dziewczyny pozwolę sobe podczepic się troche pod tę dyskusję. Mianowicie na czym to polega?I czy mozna na przyklad odmłodzić cała twarz? Czy po zabiegu trzeba trochę odczekać i zrobić sobie wolne? Generalnie troche poczytałam sobie na ten temat w sieci, jednak niewiele jest informacji i mało konkretów.

Lifting hifu w Gdańsku

06 sie 2018 - 12:09:14

Nie musisz robić sobie przerwy. Możesz od razu wrócić do pracy, do normalnych aktywności. Nie jest to żadne wstrzykiwanie czy operacja. Skóra może różnie zareagować ale oprócz lekkiej bolesności ( i to przez tylko kilka godzin po zabiegu) czy zaczerwienienia niczego nie zaobserwujesz. Sama głupia trochę byłam zawiedzina ogólnie bo nie widziałam takich efektów i nawet dopytałam się lekarza, do którego jestem zapisana ( doktor Michajłowski), że chyba coś jest nie tak skoro nie ma efektów :D Ale w przypadku hifu obkurczanie się skóry i produkcja kolagenu następuje w czasie. Na ostatecznie rezultaty czekałam 4 tygodnie. Cała twarz może Cię trochę drogo kosztować, ale pewnie i tak taniej niż lifting operacyjny....

Lifting hifu w Gdańsku

12 kwi 2019 - 08:50:01

Jakbym miała teraz wybierać to w pierwszej kolejności patrzyłabym chyba na sprzęt, bo teoretycznie każdy ma robić to samo ale w praktyce wychodzi różnie, jeden jest słabszy, drugi mocniejszy. Więc dobrze byłoby to jakoś ogarnąć, żeby ten jeden zabieg wystarczył naprawdę. Bo dla mnie to jest chyba największa zaleta, że nie trzeba tego powtarzać. Oszczędność czasu :)
Do liftingu operacyjnego nie mam jak się odnieść, bo unikam takich rozwiązań więc porównania nie mam :P

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Lifting hifu w Gdańsku

23 kwi 2019 - 20:44:00

Wybierajcie sprawdzone i polecane miejsca, ja ze swojej strony zachęcam do poznania oferty Magicznej Kliniki - pracują tam wybitni specjaliści, zabiegi mało inwazyjne a jakże skuteczne i to na dość długo. Mają ciekawe propozycje, często w promocyjnych cenach

Lifting hifu w Gdańsku

26 kwi 2019 - 13:18:02

Cytat
Gruszzkaa
Jakbym miała teraz wybierać to w pierwszej kolejności patrzyłabym chyba na sprzęt, bo teoretycznie każdy ma robić to samo ale w praktyce wychodzi różnie, jeden jest słabszy, drugi mocniejszy. Więc dobrze byłoby to jakoś ogarnąć, żeby ten jeden zabieg wystarczył naprawdę. Bo dla mnie to jest chyba największa zaleta, że nie trzeba tego powtarzać. Oszczędność czasu :)
Do liftingu operacyjnego nie mam jak się odnieść, bo unikam takich rozwiązań więc porównania nie mam :P
A który wg Ciebie jest najsilniejszy? Ty robiłaś hifu czy się zastanawiasz? Można się pogubić trochę, każdy lekarz będzie zachwalał sprzęt na którym pracuje.

Lifting hifu w Gdańsku

31 maj 2019 - 09:44:02

AgnieshkaBm, robiłam ultraformerem i z tego, co się orientuję on jest chyba najbardziej solidny i dokładny ale kosmetologiem nie jestem więc na jakichś bardziej technicznych rzeczach nie za bardzo się znam. Tu <moderacja> jest w miarę dobrze wytłumaczne jak to działa właściwie.
Jest jeszcze np. Ulthera, ale polecam Ci po prostu pochodzić po sprawdzonych lekarzach i posłuchać co Ci podpowiedzą, co będzie najlepsze dla Ciebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:24 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jest lepiej ?????