Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

joga na ładną figurę

15 sty 2018 - 11:50:58

Cześć. Chciałabym trochę wysmuklić i ujędrnić swoje ciało. Postanowiłam więc, że zapiszę się na zajęcia fitness oraz że zacznę ćwiczyć jogę. Jogę chciałabym praktykować we własnym, domowym zaciszu, ponieważ wątpię by starczyło mi czasu na pogodzenie pracy i dwóch zajęć zorganizowanych. Kiedyś już miałam przygodę z tą dyscypliną, więc na pewno sobie poradzę. Zastanawiam się jednak w jakie <moderacja-link/reklama> akcesoria do jogi powinnam zainwestować? Co możecie mi polecić?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-31 11:58 przez moderator.

joga na ładną figurę

15 sty 2018 - 12:04:39

z tego co sie orientuję to w dobra mate trzeba zainwestowac ;).

joga na ładną figurę

20 sty 2018 - 21:49:11

Zdecydowanie przyda się dobry, elastyczny i wygodny strój do jogi. Dobre antypoślizgowe skarpetki i mata :)

joga na ładną figurę

09 kwi 2018 - 17:07:28

Hej! I jak? Udało się zorganizować coś w domu? Ćwiczysz oglądając wcześniej jakieś filmiki na YT?

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

joga na ładną figurę

17 maj 2018 - 11:37:23

Ćwiczenia w domu mają ten minus, że łatwo wykonywać je źle, zwłaszcza jak ktoś wcześniej nie ćwiczył. Chyba, że ktoś ma już jakieś doświadczenie i wie, jak poprawnie wykonywać większość ćwiczeń. Ja właśnie z tego powodu zrezygnowałam z ćwiczenia jogi w domu i po dość długiej przerwie wracam do szkoły, żeby nauczyć się na nowo praktykować joge, a potem może wprowadzić ją także do domu. Jesli chodzi o akcesoria, to na początek zdecydowanie dobra mata, wygodny i niekrępujący ruchów strój, ewentualnie taśma albo drewniany klocek, ale tu już należy bardziej uważać, żeby sobie nie zaszkodzić.

joga na ładną figurę

29 maj 2018 - 17:26:29

Ja też na początku ćwiczyłam w domu, ale chciałam pójść na zajęcia, żeby zobaczyć jak to jest i przydała mi się ta wiedza, bo babka mówiła jak prawidłowo ćwiczyć i różne ciekawostki. No i poznałam fajne dziewczyny a tak to w domu teraz sobie czasami ćwiczę jak nie chce mi się iść na trening

joga na ładną figurę

08 paź 2018 - 11:07:02

Antypoślizgowa mata, to jest standard, jak mówią dziewczyny wyżej. Nie kupuj sobie najtańszej maty, bo będzie Cię tylko wkurzać.

joga na ładną figurę

12 kwi 2019 - 08:45:54

Na ładną figurę nie wiem, czy pomoże jeśli ma się za dużo kilogramów, ale na dobre samopoczucie na pewno :)
Lepiej się najpierw kilka razy przejść na zajęcia z instruktorem, żeby załapać podstawy, a dopiero potem praktykować w domu samemu.

joga na ładną figurę

19 kwi 2019 - 09:47:31

Chodziłam kiedyś na jogę i bardzo lubiłam te zajęcia. Jeśli chodzi o figurę to tez zauważyłam spora poprawę, bo dzięki zajęciom ciało było bardziej elastyczne i jakieś takie bardziej odprężone. Potem niestety przerwałam praktykę i dość szybko zaczęłam się gorzej czuć, dlatego powoli wracam do ćwiczeń

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

joga na ładną figurę

15 maj 2019 - 10:07:24

Joga pomaga jednak raczej sa to zabiegi zdrowotne, a są zupełnie inne sposoby modelowania sylwetki. Ze swojej strony polecam thermogenique. Efekty zabiegu to:
odprowadzenie nadmiaru wody
zmniejszenie obrzęków,
redukcja tkanki tłuszczowej,
poprawa odżywienia i nawilżenia skóry,
Zorientujcie się czy w jakims gabinecie w Warszych miejscowościach mozna się na zabieg zapisać.....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perspi block opinie