Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 18:53:15

Tak ostatnio sobie ogladałam stare katalogi modowe i co rzuciło mi sie w oczy ze kiedys było wieksze zróznicowanie w wygladzie, a teraz wszystkie wygladaja tak samo usta napompowane, doczepiane rzęsy, włosy i takie same makijaże przez co nie ma tej róznorodnosci a kobiety wygladaja jak klony. A co wy na te temat sądzicie?



Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 18:57:12

Zgadzam się, ja tych dzisiejszych celebrytek prawie nie rozróżniam jednej od drugiej ;)

Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 19:19:09

cindy crawford, linda ewangelista, naomi cambell claudia schiffer to były piękne kobiety
albo kobiety które służyły za wzór dla popiersia francuskiej Marianny
a dzisiaj wszystkie "piękności" starają się wyglądać na wzór przybysza z kosmosu który zjadł papryczkę

Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 19:52:22

Cytat
alicja70
cindy crawford, linda ewangelista, naomi cambell claudia schiffer to były piękne kobiety
albo kobiety które służyły za wzór dla popiersia francuskiej Marianny
a dzisiaj wszystkie "piękności" starają się wyglądać na wzór przybysza z kosmosu który zjadł papryczkę
:D hahahahah aż sie popłakałam ze smiechu fajnie skwitowałaś dzisiejsze pieknosci.

Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 20:46:36

Zgadzam się z Tobą :) A najlepsze w tym jest to, że te kobiety ze starszych zdjęć były naprawdę piękne, takie naturalne. Makijaż podkreślał urodę, a nie robił z nich karykatur, usta nie wyglądały jak napompowane materace, wystarczyło je ładnie pomalować na czerwono, żeby zwrócić uwagę. Moda wraca, więc może i naturalne piękno wróci kiedyś do łask :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Uroda kiedyś i dziś

20 mar 2017 - 10:50:12

Zgadzam się z tym, kiedyś kobiety miały w sobie to "Coś", takie naturalne i piękne. A teraz cud spotkać na okładce kobietę nie stworzoną przez chirurga.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Uroda kiedyś i dziś

20 mar 2017 - 17:15:42

Nawet nie ma co porównywać, bo deko profanacją zalatuje :P

Uroda kiedyś i dziś

11 wrz 2017 - 12:57:41

O święta prawda! Najbardziej mi sie podobają te fryzury w starym stylu, taki poszarpany look, muśnięte wiartem, potargane. Chcialabym zeby wróciła taka moda to nie musiałabym pół godziny dziennie spędzać z prostownicą :D

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Uroda kiedyś i dziś

28 wrz 2017 - 23:46:58

Teraz wystarczy, że się rozbiorą i już jest ok ;) Szkoda, że nie docenia się kobiecego piękna, które nie koniecznie objawia się w botoksach, operacjach plastycznych.

Uroda kiedyś i dziś

29 wrz 2017 - 07:37:30

tez dawniej robił cuda aby ładnie wyglądać.
Tylko że w tamtym okresie te kobiety bardzo sie różniły .
Teraz jedna do drugiej podobna .zero kompletnej kobiecości .
wary karpia , policzki napompowane oczy przerobione , już nie mówiąc o cyckach dupach itd,,,,,
Wszystko obecnie omotało do idiotyzmu naturalności brak .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odchudzanie z Hashimoto