Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastanawiam się nad jakimś bezoperacyjnym liftingiem. Nazbierałam trochę kasy i teraz szukam czegoś sensownego w okolicy Krakowa. Chciałam się poradzić jaki zabieg ma najwięcej sensu i czy może kojarzycie gdzie go najlepiej zrobić

wydaje mi się że medycyna estetyczna jest teraz na tyle rozwinięta że na pewno coś znajdziesz. Chyba lepiej postawić na taki zabieg zamiast iść pod nóż i się na się naciągać

No dokladnie. Tych zabiegów jest teraz sporo. U nas w kraku w samej vesunie masz chociażby jakąś terapię tlenową, exilis elite i coś tam jeszcze. Musiałabyś sobie zajrzeć na stronę bo tam jest wszystko wypisane a ja nie pamiętam tych wszystkich trudnych słow :P

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

z tego co kojarze jest jeszcze lifting laserowy. podobno tez calkiem sensowna opcja. Ewentualnie możesz sobie wziąć pod uwagę jakieś wypełniacze. Najlepiej chyba iść na konsultację żeby lekarz dobrał zabieg

No, to pewnie najlepsza opcja. Nie wiem nawet do końca jaką mam skórę i co by się najlepiej nadawało. Do wypełniaczy i botoxu nie jestem jakoś przekonana...

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Odette29
No, to pewnie najlepsza opcja. Nie wiem nawet do końca jaką mam skórę i co by się najlepiej nadawało. Do wypełniaczy i botoxu nie jestem jakoś przekonana...
nie taki botox straszny. Jak zabieg jest dobrze zrobiony to to wygląda całkiem nieźle

Tyle się napatrzyłam na te wszystkie gwiazdy z zmrożoną mimiką że chyba nie miałabym na to ochoty ;) Ale ten lifting laserowy brzmi całkiem nieźle. Kojarzycie może ile to kosztuje?

W tej vesunie lfting twarzy masz za 400zł i podobno jeden zabieg starczy do jakichś lepszych efektów. Tragedii nie ma. Tyle samo mniej więcej dasz za jakiś botox albo kwas hialuronowy

na botox nie pójdę , ale może na coś bardziej konkretnego bez skalpela. wiem że dużo zależy od skóry genów i zdrowego ciała . słyszałam ze twarz cher gwiazdy się rozlatuje przez osocza płytki i na dodatek ma imunologiczną chorobę ust coś takiego , lekarze jej mówią że to od całowania.

Możesz wziąć jeszcze pod uwagę terapię tlenową. To się nazywa intraceuticals i podobno też się fajnie sprawdza przy usuwaniu zmarszczek i ujędrnianiu skóry. Ewentualnie zabieg laserowy. Ceny są chyba porównywalne

Ta terapia tlenowa brzmi całkiem przyjemnie. Wiesz może czy trzeba powtarzać zabieg? :)

Cytat
Olgaa111
Ta terapia tlenowa brzmi całkiem przyjemnie. Wiesz może czy trzeba powtarzać zabieg? :)
o może ja też o tym pomyślę .

Na stronie vesuny piszą że zaleca się wykonanie 6 zabiegów ale jak wykupisz pakiet to to jest wydatek rzędu 600zł chyba

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

JA niedawno robiłam sobie ultradźwiękowy lifting twarzy. Świetna sprawa bo nie tną Cię ani nie wstykują botoksów i innych, a afekty są podobne.Byłam w Klinice w Katowicach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-05 22:17 przez moderator.

a powiedzcie mi czy lifting w vesunie zrobie tez na dobrego pasterza? bo na ich stronie widzialam, ze maja nowa lokalizacje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blizna