Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odchudzanie

20 paź 2016 - 20:53:20

Hej mam problem ze zbyt szybkim przybieraniem na wadze, wystarczy, ze pozwole sobie na wieksza ilosc slodyczy to juz negatywnie odbija sie to na moim wygladzie, naprawde nie potrzeba mi wiele, zeby przytyc w szybkim tempie. Macie moze jakies sprawdzone sposoby na zmniejszenie apetytu? Czy da rade w tydzien schudnac 2-3 kg? Niedawno zakupilam sobie orbitrek i zamierzam wziac sie za siebie, ale czy takie cwiczenia cos dadza, czy schudne dzieki temu? Wiadomo, ze lepszy kazdy rodzaj ruchu niz siedzenie na tylku :P I jeszcze jedno pytanie czy przysiady sa dobre na posladki? Wyszczuplaja je czy raczej powiekszaja-rozbudowujac miesnie? Nie wiem juz. Dzieki za odpowiedzi :)

Odchudzanie

20 paź 2016 - 21:10:20

do odchudzania służą tylko i wyłącznie ćwiczenia siłowe...orbitrek i inne aeroby to poprawa kondycji i wydolności. Bo chodzi o to by tkankę tłuszczowa zastąpić tkanką mięśniową.W przeciwnym razie mamy efekt skinny fat. I nie bój się, że będziesz wyglądać jak babochłop bo do tego trzeba mieć odpowiednie predyspozycje, trzeba restrykcyjnie ćwiczyć i jeść.

Odchudzanie

20 paź 2016 - 22:08:13

Moze ktos cos jeszcze doda? Zalezy mi na tym zeby schudnac jak najszybciej inaczej bede zmuszona wymienic cala garderobe :P

Odchudzanie

01 lis 2016 - 11:57:37

Nie ma czegoś takiego jak jak najszybciej. Jak schudniesz za szybko to spuchniesz i waga wróci z powrotem do tego co było albo i jeszcze gorzej. Zacznij się zdrowo odzywiać i cwiczyć. Mówiąc zdrowo mam na myśli ZDROWO. Większość kobiet myśli, że jak się pogłodzi, opuści obiad to już jest na dobrej drodze. Wręcz przeciwnie...

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 5/5

Odchudzanie

03 lis 2016 - 12:37:31

A pije ktoś z Was herbatki<moderacja-spam>? Szukam jakiegoś suplementu który wspomoże odchudzanie, wiem że dieta, ćwiczenia ale chce się jakoś wspomóc...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 17:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Odchudzanie

10 lis 2016 - 09:33:29

W tydzień nie schudniesz 2-3 kg. 3-4 tygodnie mogą wystarczyć. Zasady są stale te same, dieta z ujemnym bilansem kalorycznym(czyli jesz zdrowo, a brakujące kalorie organizm pobiera z tłuszczu) oraz ćwiczenia(fitness, rower). Niby łatwe:)

Odchudzanie

11 lis 2016 - 13:13:59

Miki myszka oczywiście, że się da schudnąć te 2-3 kilogramy w tydzień. Da się i więcej. Tylko to jest NIEZDROWE i nie ma nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem czy ze zdrowym podejściem to życia. To tylko droga do kolejnych chorób. Taka dieta podczas której zrzucasz maximum 1 kilogram an tydzień jest optymalna - tak mówią prawidła zdrowego odchudzania. Wszystko wyżej to bezsens i niszczenie sobie organizmu na własne życzenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 14:32 przez Szymonnowak.

Odchudzanie

11 lis 2016 - 13:24:05

Ja chodze na silownie 2h dziennie ;D Polecam diete NORWESKĄ w tydzien 5 kg;D Jak coś pisac na priv! ;)

Odchudzanie

17 lut 2017 - 13:55:07

Siłownia i dobry trener + zbilnsowana dieta

Odchudzanie

18 lut 2017 - 13:54:37

używa ktoś z was może <moderacja-spam>? dużo czytam o tym, że to podobno jeden z lepszych supli. już trzeci tydzień robię różne ćwiczenia i staram się mniej jeść, a waga jak stała tak stoi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 17:03 przez moderator.

Odchudzanie

20 mar 2017 - 22:16:58

niestety dieta bez oszukiwania, tzn jeśli musisz coś słodkiego słodź ksylitolem lub erytrytolem,rób desery białkowe ( białko zużywa dużo energii do spalania),a ćwiczenia też na różne partie ciała bo orbitek moiom zdaniem to za mało by kompleksowo chudnąć.Przysiady oczywiście że są dobre na pośladki, i ćwiczenia izometryczne. Nie zapominaj też o dobrych suplementach które podkręcają metabolizm, likwidują cellulit, polecam Bigup, u mnie się sprawdził

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Odchudzanie

14 kwi 2017 - 11:00:44

Zgadzam się z przedmówczyniami.Regularność posiłków, ograniczenie cukrów, ruch na świeżym powietrzu, rower.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-27 09:31 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Odchudzanie

23 maj 2017 - 18:32:26

Moim zdaniem najlepiej wybrać się do dobrego dietetyka, wykupić sobie karnet na siłownię i do tego zabiegi, np. kriolipolizę. Jeśli nie słyszeliście o nich to warto poczyta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-24 10:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Odchudzanie

08 cze 2017 - 16:22:49

Jeżeli szukasz szybkich efektów modelowania sylwetki, polecam najnowszą endermologię ALLIANCE, widoczne efekty już po 3 zabiegach! Ciało staje się jędrne, następuje redukcja cellulitu, sprawdź sama ;)

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 17:03 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Odchudzanie

08 cze 2017 - 17:11:21

Jezeli chodzi o odchudzanie to niestety ale dieta MŻ jest nieunikniona, ja ćwiczę na stepperze 3 razy w tyg nie jem na noc nie pije gazowanego oraz wszelkich sztuczności i staram sie unikać przetworzonego jedzenia oraz fast foodow jednak zdarza sie ze sobie pozwolę bo chyba bym zwariowała :)

Natomiast nie potrafię odmówić sobie słodyczy :/ codziennie cos jem słodkiego i słodzę herbatę a wypijam ich około 3 dziennie, czasem ćwicze tez z chodakowska jak mam wyrzuty sumienia po czekoladkach :P

Ogólnie moja waga stoi w miejscu i jestem z niej zadowolona 64kg 173 cm moze komuś wydawać sie dużo ale jestem zadowolona z mojej figury mam płaski brzuch, ładna pupę nooo moze wolałabym troszkę chudsze uda :) nosze rozmiar M/S wspomnę jeszcze ze 5 miesięcy temu urodziłam dziecko dużo osób pyta mnie co robie ze zachowałam taka figurę :) jezeli jeszcze moge cos doradzić to po porodzie używałam pasa poporodowego i czasem profilaktycznie jeszcze go zakładam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 17:12 przez lola17xD.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy rowerek stacjonarny wpływa na talię?