Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odchudzanie

28 sie 2017 - 17:48:30

Moim zdaniem bardzo ok, nie ma nic gorszego, niż wysoka szczapa. ;)

Odchudzanie

11 wrz 2017 - 12:53:13

Tez mam problem ze słodyczami, to sa normalnie takie diabełki które mi siedza na uchu i podpowiadają co by tu dobrego zjeść :D z kondycją u mnie nie najgorzej,regularnie sportu nie uprawiam ale dużo jezdze na rowerze, chodze na basen, na squasha więc w tej dziedzinie nie ma dramatu. ale te słodycze... :D

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Odchudzanie

11 paź 2017 - 13:58:26

Ze słodyczami często nie jest łatwo, ale w ogóle z jedzeniem nie jest łatwo. Ale amiast jeść, moźna spróbować pić. To z pewnością napełni żołądek, ale raczej nie utuczy. No chyba żeby pić piwo, albo jakieś bardzo kaloryczne napoje (słodkie, tłuste). To może najpewniej pić po prostu wodę. O tym są różne opinie. Coś zaczęłam szukać w necie na ten temat, i chyba się podszkolę - widziałam zapisy na jakieś szkolenie online na temat właśnie używania wody (chyba też do odchudzania). Wydaje mi się, ze jak mam dużego "głoda/łasucha", to mogę pić wodę bez ograniczeń, ale wolę się upewnić, bo o kilku innych rzeczach też coś myślałam, a potem się okazało całkiem co innego. Dlatego teraz wolę się wcześniej trochę dokształcić nim ewentualnie zrobię sobie kuku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-12 10:10 przez moderator.

Odchudzanie

19 lis 2017 - 13:52:47

Do wszystkiego jest potrzebna silna wola.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Odchudzanie

05 gru 2017 - 13:42:23

A robiłyście badania przed i po odchudzaniu?

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Odchudzanie

30 sty 2018 - 14:09:50

Ja robiłam przed/w trakcie. Ale to z powodów zdrowotnych i niedoborów jakie mam. Jednak moja dieta jest bardzo zróżnicowana i na szczęście nie pogarszają mi się wyniki.

Odchudzanie

30 sty 2018 - 23:43:44

Ojj słodycze... ja to bym nie mogła przeżyć bez czekolady, chociaż staram się ją ograniczać o zdecydowałam się na dietę. łącznie chciałabym zgubić 20 kg, jak na razie spadło 3 kg, ale jestem dobrej myśli. A brała któraś z Was może ten suplement IQgreen? Ostatnio gdzieś widziałam opinię i się zastanawiam :D

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Odchudzanie

21 mar 2018 - 11:37:39

Święte słowa!

Odchudzanie

22 mar 2018 - 15:03:36

Ja mogę polecić dobry, a przede wszystkim zdrowy plan odżywczy z jadłospisem, ćwiczeniami, zamiennikami, grupa wsparcia itp. :-)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Odchudzanie

14 kwi 2018 - 18:21:17

Najgorsze są początki. Ja sama pamiętam moje początki i wszystkie podejścia do odchudzania. Jednak ostatecznie wytrwałam i już nie wróciłabym do starego trybu życia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-16 15:09 przez moderator.

Odchudzanie

08 paź 2018 - 11:12:33

Pewnie. Początki są najtrudniejsze, ale później też nie jest lepiej - moim zdaniem najważniejsza jest równowaga - ja, jak byłam na diecie, to co tydzień robiłam sobie cheat meal i jadłam, co chciałam (oczywiście w ramach rozsądku).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pasta cukrowa