Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

39 minut temu

Druk ścienny

47 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co sądzicie na temat piperyny?

20 wrz 2016 - 08:22:41

Co sądzicie na temat piperyny i jej właściwości odchudzających, moja koleżanka właśnie kupiła taki preparat piperyna burner i dopiero zaczyna kurację, mówiła mi trochę o zaletach tej substancji ale nie jestem pewna czy warto kupić. Sama mam do zrzucenia 11 kg nadwagi.

Co sądzicie na temat piperyny?

21 wrz 2016 - 14:16:01

Możesz spać spokojnie :) Stosowałam ten środek Piperine Burner.
Polecam dla osób, które od braku efektów w odchudzaniu się łamią. Tam efekty są na prawdę szybko

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co sądzicie na temat piperyny?

21 wrz 2016 - 17:08:36

Pewnie odchudza ... portfel. Nie wierzę w szybkie efekty jakichś specyfików.

Co sądzicie na temat piperyny?

29 wrz 2016 - 22:25:51

Czy ten środek nadaje sie dla karmiących matek?

Co sądzicie na temat piperyny?

19 paź 2016 - 00:47:30

Nic odchudzającego nie nadaje się dla karmiących matek. Jak chcesz schudnąć po porodzie to przeczytaj najpierw to - http://odchudzamy.net.pl/odchudzanie-po-ciazy/

Co sądzicie na temat piperyny?

15 lip 2020 - 13:29:27

Witajcie,
trochę czasu minęło od założenia tego wątku. Jednak chciałabym odświeżyć trochę temat. Wiadomo, że bez diety i treningu nici. Ale moim zdaniem podkręcanie efektów innymi metodami również jest ważne. Zdecydowanie niepodważalnym wsparciem w odchudzaniu jest piperyna. Jednak trafiłam na taki artykuł gdzie zalecają połączenie piperyny z kurkumą.
Znacie jakieś suplementy zawierające oba te składniki?

Co sądzicie na temat piperyny?

21 sie 2020 - 11:49:04

Nie słyszałam jeszcze o połączeniu kurkumy z piperyną. Jednak może być coś w tym połączeniu. Np tutaj znalazłam suplement diety na odchudzanie, który w swoim składzie łączy piperynę, a raczej jakiś jej specjalnie wyselekcjonowany ekstrakt z cynamonem. Wydaje mi się, że cynamon i kurkuma są bardzo podobnymi przyprawami przynajmniej pod względem właściwości zdrowotnych. Nie mam jednak wiedzy o innych suplementach, które zawierają i kurkumę i piperynę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

antykoncepcja