Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co sądzicie na temat piperyny?

20 wrz 2016 - 08:22:41

Co sądzicie na temat piperyny i jej właściwości odchudzających, moja koleżanka właśnie kupiła taki preparat piperyna burner i dopiero zaczyna kurację, mówiła mi trochę o zaletach tej substancji ale nie jestem pewna czy warto kupić. Sama mam do zrzucenia 11 kg nadwagi.

Co sądzicie na temat piperyny?

21 wrz 2016 - 14:16:01

Możesz spać spokojnie :) Stosowałam ten środek Piperine Burner.
Polecam dla osób, które od braku efektów w odchudzaniu się łamią. Tam efekty są na prawdę szybko

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co sądzicie na temat piperyny?

21 wrz 2016 - 17:08:36

Pewnie odchudza ... portfel. Nie wierzę w szybkie efekty jakichś specyfików.

Co sądzicie na temat piperyny?

29 wrz 2016 - 22:25:51

Czy ten środek nadaje sie dla karmiących matek?

Co sądzicie na temat piperyny?

19 paź 2016 - 00:47:30

Nic odchudzającego nie nadaje się dla karmiących matek. Jak chcesz schudnąć po porodzie to przeczytaj najpierw to - http://odchudzamy.net.pl/odchudzanie-po-ciazy/

Co sądzicie na temat piperyny?

15 lip 2020 - 13:29:27

Witajcie,
trochę czasu minęło od założenia tego wątku. Jednak chciałabym odświeżyć trochę temat. Wiadomo, że bez diety i treningu nici. Ale moim zdaniem podkręcanie efektów innymi metodami również jest ważne. Zdecydowanie niepodważalnym wsparciem w odchudzaniu jest piperyna. Jednak trafiłam na taki artykuł gdzie zalecają połączenie piperyny z kurkumą.
Znacie jakieś suplementy zawierające oba te składniki?

Co sądzicie na temat piperyny?

21 sie 2020 - 11:49:04

Nie słyszałam jeszcze o połączeniu kurkumy z piperyną. Jednak może być coś w tym połączeniu. Np tutaj znalazłam suplement diety na odchudzanie, który w swoim składzie łączy piperynę, a raczej jakiś jej specjalnie wyselekcjonowany ekstrakt z cynamonem. Wydaje mi się, że cynamon i kurkuma są bardzo podobnymi przyprawami przynajmniej pod względem właściwości zdrowotnych. Nie mam jednak wiedzy o innych suplementach, które zawierają i kurkumę i piperynę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

antykoncepcja