Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy któraś stosowała krem Belcils na rzęsy? Jak z porostem rzęs? Po jakim czasie widać efekty?

Moje są strasznie rzadkie i do tego dużo mi wypada, więc szukam czegoś specjalnego.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

znam tą firmę, choć nie stosowałam kremu, a maskarę wzmacniającą. Jest o tyle fajna, że nawet, jak jestem alergikiem, to nic mi się nie działo. Rzęsy ładniej wyglądają, są gęstsze i wszyscy mi mówili, że dłuższe.

Minus jest taki, że nie wszędzie jest dostępna - ja zamawiałam przez aptekę internetową.

też mam słabe rzęsy więc chętnie się dowiem czy to nie jest kolejny przereklamowany produkt

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Belcils ma typowo apteczne produkty, działają o wiele lepiej niż drogeryjne kosmetyki. Przeanalizujcie sam skład - wszystko co rzęsom potrzebne. Używałam to już kiedyś, planuję niedługo powtórzyć kurację, bo rzęsy trzeba regularnie pielęgnować.

Mi kiedyś dziewczyny doradziły pomadkę!

Codziennie 2x i na prawdę działa :)

POLECAM.



Pomadkę na rzęsy?! A cóż to za pomysł? :) Ja bym się bała, że jakiegoś uczulenia dostanę. Dlatego pytam o Belcils, bo podobo nadaje się też dla alergików.

Też się zdziwiłam.
Ale mówię nie spróbuje to sie nie dowiem :P
Efekt zaskakujący po tygodniu!
Jestem mega zadowolona :)
@tamarka88

Nie słyszałam o tym kremie, a może na początek spróbuj odżywek do rzęs. Lashvolution jest dobra, moje koleżanki sobie chwalą i ja widzę efekt u nich.
Ja kiedyś stosowałam krople Lumigan i po 3 tygodniach efekt był spektakularny. Są na recepte więc ciężko z dostępnością, ale też nie powtórze tej kuracji to jednak lek na jaskrę a to że działają tak na rzęsy to jedynie ich skutek "uboczny".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-19 22:10 przez --Olga--.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Belicils na porost rzęs jest super! Chodzi mi o ten żel. rzęsy się zagęszczają, mają intensywniejszy kolor i sa dłuższe. Maskary tez maja podobno. nie używałam, ale jak wszystkie produkty mają jak ten żel to na bank dobre jest.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tatuaż gojenie- pomoże ktoś??