Obecnie rozmawiamy o:

Meble

41 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja nog

09 lip 2017 - 11:56:06

@highhope
Też mam depilator i bardzo sobie chwalę ten sposób.
Boisz się depilatora,to zrób sobie laser i po kłopocie.
Jaki problem?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

depilacja nog

28 lip 2017 - 23:51:30

Zdecydowanie wolę depilację laserową. Nie jest to może super komfortowa sprawa, ale efekty to wynagradzają ;) Chodziłam na zabiegi do pani Kasi do Vici Clinic w Krakowie, przeprowadzała je laserem LightSheer Duet. Powiem tyle: naprawę warto, nie muszę martwić się odrastającymi włoskami i wysypką.

depilacja nog

28 sie 2017 - 17:47:30

Przecież nikt nie będzie tam przez całą Polskę jechał. :D

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja nog

03 wrz 2017 - 14:04:33

kiedys probowalam depilatorem, pozniej w domu woskiem i byłam zawsze cała uklejona. to nie jest takie proste, teraz chodze do depilove i mam prawie bezboleśnie usunięte włoski, a co najważniejsze - nie wrastają mi jest ich coraz mniej.

depilacja nog

06 wrz 2017 - 14:56:28

marzę o laserze, ale na razie mnie nie stać :(

depilacja nog

05 paź 2017 - 09:55:30

Ale te ceny na laser nie są juz tak wygórowane jak jakieś 5 lat temu. No i jak się faktycznie to robi raz na 10 tygodni to przez te ponad 2 miesiące jakoś kase można nazbierać. Niektóre gabinety mają też możliwość płacenia w ratach.
Ja mam dość depilatora i maszynki i podrażnień, więc się przygotuję i finansowo i merytorycznie i psychicznie i na jesień/zimę zafunduję sobie serię na pachy

Cytat
shh93
marzę o laserze, ale na razie mnie nie stać :(

depilacja nog

17 paź 2017 - 17:20:45

Depilatorem boli bardziej niz laserem :o Light Sheer Duet najlepszy laser :D wiem po sobie jestem mega zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja nog

14 lis 2017 - 09:56:48

A ja używam kremów. Wydaje mi się, że jest to jedna z tańszych opcji.

depilacja nog

14 lis 2017 - 10:06:12

U mnie laser sie niestety nie sprawdzil :/ Wydalam kupe pieniedzy, a efekt zerowy. Ale u mnie ma na to wplyw gospodarka hormonalna moze u ciebie bedzie lepiej :)

depilacja nog

14 lis 2017 - 10:48:39

Może i laser jest skuteczny, ale nie działa jednakowo w przypadku różnych włosków. Ja miałam kilka zabiegów, po których teoretycznie powinnam już widzieć efekty, a tymczasem lipa. To nie byla kwestia kiepskiego sprzętu, bo chodziłam na te zabiegi z taką samą częstotliwoscią co moja przyjaciółka i u niej był efekt. To kwestia indywidualna.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja nog

23 lis 2017 - 08:30:40

ja używam depilatora silk epil 7 chyba, jestem zadowolona ale troche mi włoski wrastaja, efekt sie utrzymuje do 2 tyg

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pasta cukrowa