Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny polecam zabiegi na rozstępy, sama korzystam i efekty są super. Wahałam się jakiś czas, czy jest sens tracić pieniądze, czy pomogą. Kremy, bio oil, itp nic nie pomogą, jeżeli ona sie już pojawiły. Jedynie co to przyspieszą blednięciu i tyle. Zdecydowałam się, ponieważ miałam rozstępy po ciąży i nie mogłam patrzeć na brzuch. Jestem teraz po 3 powtórzeniach laserem, zdecydowałam się połączyć zabieg i wybieram się na karboksyterapię.
Dodatkowo usuwam bliznę starą 10-letnią na twarzy.
Efekty widoczne są gołym okiem w co początkowo naprawdę bardzo wątpiłam.
Jeżeli macie jakieś pytania to proszę o wiadomość.
Zrobiono mi zdjęcie przed pierwszym zabiegiem, więc w salonie mają porównanie jaka poprawa jest w moim przypadku.

Jeżeli macie taki sam problem to nie czekajcie za długo, ponieważ starsze rozstępy ciężej zredukować, potrzeba więcej zabiegów, a niestety nie będą takie efekty jak w przypadku nowych jeszcze czerwonych.

Mogę polecić nową osobę na pierwszy zabieg (dotyczy wszystkich zabiegów oferowanych w salonie) i na terenie całej Polski i otrzyma zniżkę 20%, na następne można także inną osobę polecić, więc koszty są dużo mniejsze.
Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie agga2612(małpa)wp.pl

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Laser to jedyne "lekarstwo" na rozstępy. Po 3 do 5 zabiegach rozstępy są niewidoczne. Zabieg jest trochę bolesny ale maść Emla łagodzi dolegliwości. Sama miałam robione w salonie Vici Clinic w Krakowie laserem ResurFx. Warto, bo efekt jest bardzo dobry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depilacja nog