Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 19:21:12

@malmie ja jestem ewenementem bo zimą chudne wszystcy tyja a ja chudne bo mam duze zapotrzebowanie na ogrzanie siebie mnie jest ciągle zimno ja mam komfort termiczny jak jet 24 stopnie, wiec co latem uda mi sie odłozyc to zimą zjedzie i moja waga od czasów liceum jest ok 55

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 19:27:28

Ano 55 kg z tego co widzę to Ci pasuje @agata74 ;)
Ja tam piszę co widzę, a widzenie mam jeszcze jasne :D

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 19:32:42

no teraz jest mniej bo 53, ale po ciazy schudłam drastycznie do 48 i to była chodzaca anoreksja i nic nie mogłam z tym zrobic bo wyniki badań nawet tych hormonalnych były ok wiec musiałam sie przemęczyc a potem sie unormowało i teraz jest + -3 -5kg

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 19:40:47

ło losie 48 ... to mało jest !
Niech mówią co chcą, każdy postrzega inaczej, ale dla mnie przy wzroście prawie 160 cm to koniecznie 5 z przodu wagi być powinna :)

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 19:49:53

ja i tak uwazam ze lepiej byc szczupłym i jesc wszystko jak leci niz miec problem z tusza i sie polnowac z jedzeniem

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 19:56:26

A wiesz co, jakoś tak nie mam ... nie lubię tylko jak ludzie się obżerają namiętnie, a potem płaczą, ale jak tam trochę więcej niż "ustawa przewiduje" to dobrze jest.

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 20:41:12

Chudzinka jak na moje oko ;(

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 20:49:38

bardzo fajnie wyglądasz, w sam raz, jesteś szczuplutka i nic nie zmieniaj. Najważniejsze abyś się dobrze czuła ze swoją figurą :)

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 21:20:28

Niczym się nie przejmuj, bardzo ładnie wyglądasz:)

Mi też wszyscy mówią, że jestem za chuda i mają rację, bo jestem... Ale już się do tego przyzwyczaiłam:)

Za chuda, proszę o opinie.

10 maj 2016 - 09:39:35

Jesteś bardzo szczupła, drobna. Miałam napisać że to kwestia gustu i jest Ok, ale jak dodałaś fotkę na której ważyłaś trochę więcej wydaje mi się że wyglądasz tam bardziej kobieco.

Za chuda, proszę o opinie.

10 maj 2016 - 10:00:22

W sam raz

Za chuda, proszę o opinie.

10 maj 2016 - 10:03:08

widzę tylko zdjęcia,ale jak dla mnie wyglądasz na nich super.

Za chuda, proszę o opinie.

10 maj 2016 - 10:33:53

Według mnie bardzo dobrze wyglądasz i jeśli czujesz się w swoim ciele dobrze to olej opinie innych.
Ja teraz jestem w ciąży, ale przed ciążą ważyłam 45 kg i mam około 162 cm wzrostu i jak dla mnie było ok.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Za chuda, proszę o opinie.

21 lip 2016 - 20:33:07

Ja myslę, że podając tylko wage i wzrost nic nie daje bo liczy sie sylwetka. Możesz miec duzo mięśni i wtedy jest nieciekawie albo mało i wtedy sylwetka wyglada na grubszą.

Za chuda, proszę o opinie.

27 lip 2016 - 13:57:37

Pozwolę sobie odpowiedzieć, z punktu widzenia mężczyzny - generalnie kobiety nie są nigdy ani za grube ani za chude. Mając taką figurę, na jaką wskazują podane przez Ciebie wymiary powinnaś czuć się dumną z siebie :) Z całym szacunkiem, ale spójrz na inne swoje rówieśniczki - wiele kobiet zaniedbuje się w okolicach trzydziestki(generalnie ludzie każdej płci się wtedy zaniedbują) przez co spada ich atrakcyjność, mam tu na myśli przede wszystkim ogólną prezencję, styl ubierania, uczesania, makijaż - tak zwane zdziadzienie. Zdziadziali faceci z piwnym brzuchem, zdziadziałe babki idealnie pasujące na kurę domową - zwykle nikt nie zwraca im uwagi tak jak Tobie, a to właśnie oni powinni być obiektem tego typu 'dobrych rad'. Nie przejmuj się tym co mówią inni - jestem święcie przekonany, że jesteś piękną kobietą, a tego nie należy zmieniać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi na rozstępy i blizny w Laser Delux.