Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:17:57

Witam Drogie dziewczyny,

Proszę o szczerą opinię, w sprawie mojej sylwetki. Mianowicie, spontaniczne opinie kilku osób (dwie bądz trzy) z mojego otoczenia, zaskoczyły a zarazem zmartwiły mnie, iż jestem "za chuda". Czy rzeczywiście tak jest? Mam 39 lat, 158 wzrostu i 48 kg. Dzięki.

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:22:26

zdj nie oddaje nigdy sylwetki ja mam 158 cm wzrostu i waze 61 i wygladam calkiem ok dodam ze mam wyspirtowana sylwetke miesnie waza wiec ciezko,ocenic 48 kg to baaardzo mało

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.686

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:24:44

Świetna figura :) Jeśli jesteś zdrowa i dobrze się czujesz to nie pozwól sobie wmówić, że powinnaś przybrać na wadze, bo tak się komuś podoba.
Ja przez większość życia miałam nadwagę. W zeszłym roku wzięłam się za siebie i schudłam z 79 kg na 56 (mam 167 cm wzrostu) i co? Ja jestem z siebie dumna a od wszystkich ciotek i koleżanek słyszę, że ''po co ty to zrobiłaś'', ''zobacz jakie masz obojczyki wystające'', ''żyły ci widać'' itd. :D
Ważne, żebyś TY czuła się dobrze w Twoim ciele.

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:26:15

Cytat
kaskakot
zdj nie oddaje nigdy sylwetki ja mam 158 cm wzrostu i waze 61 i wygladam calkiem ok dodam ze mam wyspirtowana sylwetke miesnie waza wiec ciezko,ocenic 48 kg to baaardzo mało

Kwestia gustu, ja mam 175 cm i najlepiej wyglądałam jak miałam właśnie około 60 kg, przy Twoim wzroście 61 kg to sporo, chyba, że jesteś bardzo umięśniona (choć taka sylwetka też nie do końca jest moim "ideałem";)
Autorko zaś co do Ciebie: faktycznie trudno ocenić Cię na podstawie tego jednego zdjęcia, ale wydaje się, że wyglądasz całkiem ok. Nie widać żebyś miała jakieś przesadnie wychudzone ręce czy nogi, jak dla mnie wszystko naprawdę ok.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:27:36

Widać, że jesteś szczupła, po nogach najbardziej na tym zdjęciu. 48 kg to strasznie mało ... odchudzasz się ?

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:38:35

Cytat
malmie
Widać, że jesteś szczupła, po nogach najbardziej na tym zdjęciu. 48 kg to strasznie mało ... odchudzasz się ?

Zasadniczo to przy wzroście 158 i 48kg jej BMI i tak nadal jest w normie. Waga prawidłowa jest dla niej pomiędzy 47 a 62.

Ale dziewczyno, nie chudnij już :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:42:11

Cytat
anka8skakanka
Zasadniczo to przy wzroście 158 i 48kg jej BMI i tak nadal jest w normie. Waga prawidłowa jest dla niej pomiędzy 47 a 62.

Ale dziewczyno, nie chudnij już :D

Może i tak z tym BMI, ale 47 kg jako norma to jest dla mnie przesada, bo to już nic z dziewczyny nie zostanie.

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:43:31

Nie odchudzam się, jem pełnowartościową żywność. Dla porównania, 3 lata tamu ważyłam 65 kg, przy wzroście 158 cm. Póżniej z powodu problemów zdrowotnych (nadczynność tarczycy) schudłam, nie ograniczając jedzenia.

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:43:35

Dlatego napisałam zeby juz nie chudła :) !

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:48:01

Cytat
anka8skakanka
Dlatego napisałam zeby juz nie chudła :) !
Tak, wiem :D tylko mnie to 47 kg zastanowiło.

Skoro jesz jak należy i dobrze się czujesz to okej, ale jakbyś jeszcze chudła to trza do jakiego lekarza. Uważam, że 5 z przodu kilogramów powinna być ;)

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:55:03

Dodatkowe zdjęcie, aktualne.

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 18:57:40

A tam, fajnie wyglądasz, figurę masz ok, piersi ok (lub dobry push up;) ), absolutnie bym się niczego nie przyczepiła.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 19:01:31

Dołożyłabym 2 kg tak

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 19:04:58

kochana witam w klubie szczupłych ja mam 42 lata i tez jestem taka szczupła. Wszyscy wiecznie mnie "zmuszali do jedzenia" bo jestem za chuda ale jak przynosiłam 5 bułek do pracy to zdzieiwnie TY to wszystko zjesz odpowiedałam że tak " bo ja jem często ale mało" niby z wi3ekiem sie podobno tyje ale ja chyba nie należe do tych co tak maja wiec mam w nosie co inni mysle o mojej chudosci :D ja bym sie nie przejmowała jesli wszystkie wyniki typu krew imocz sa ok to znaczy ze masz taka przemiane materii i tyle

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Za chuda, proszę o opinie.

09 maj 2016 - 19:15:57

no Agata się objada dopiero, pięć buł konsumuje ... i dalej nic :D

Ja tak jak powiedziałam 2 kg i będzie super, i dla duszy, i dla ciała ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi na rozstępy i blizny w Laser Delux.