Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Choć na razie pogoda na to może nie wskazuje coraz bliżej lata i gołych stóp. Już teraz zastanawiam się nad jakimś lepszym pilnikiem bo mimo, że zimą mam spokój to latem zawsze mam suche stopy i strasznie mnie to denerwuje. Zastanawiałam się nad scholl velvet smooth- pilnik elektroniczny na 2 baterie paluszki. Ogólnie używałam kosmetyków do stóp z scholla ale nie wiem jak jest z pilnikami.

Macie jakieś doświadczenia albo polecacie jakieś inne? czy te pilniki elektroniczne scholl i inne nie powodują, że skóra odrasta szybciej i jest twardsza?
A może coś podobnego do velvet smooth ale w niższej cenie? (około 100 zł kosztuje)

w domu nie używam nigdy elektronicznego pilnika, natomiast zawsze po wizycie u kosmetyczki mam wrażenie, że faktycznie szybciej mi się robią twarde stopy(ona używa elektronicznego). Nie wiem czy to zbieg okoliczności

Ja kupiłam i w sumie żałuję. Ten pilnik jest dobry, ale tylko do wygładzenia stóp - z nadmiarem skóry sobie nie poradzi na pewno. Tak samo z modzelami czy ogólnie grubą skórą na stopach. Szkoda hajsu :)

@deli18 a nie masz wrażenia że po zastosowaniu szybciej skóra robi się twarda?

Natali Trochę tak :-/ Od razu po użyciu i położeniu kremu jest spoko, ale później... Tragedia :|

Przy okazji polecam z całego serca krem be beauty do stóp z biedronki :D taki biały z pomarańczową nakrętką - genialny :D

Też odradzam ten pilnik, nie widzę żadnych spektakularnych efektów, aczkolwiek nie mam też nie wiadomo jak zaniedbanych stóp. Po prostu mam suchą skórę i nie jestem w stanie jej nawilżyć. Kupiłam regenerum do pięt i efekt taki sam, jak po każdym innym kremie do stóp, chociaż cena wcale nie taka niska jak za tak małą gramaturę... Wypróbuje ten krem który polecasz deli18 :)

Kasiula będziesz zadowolona, ja przetestowałam masę kremów do stóp - nic ich nie ruszało. A ten krem - cud miód!!! :D

A u mnie znowu bardzo się sprawdza. Mam tendencję do twardnienia i pękania pięt, wygląda to okropnie i żadne kremy czy peelingi nie są w stanie temu zaradzić. Gdyby nie pilnik, nie mogłabym nosić sandałów. Trzeba poświęcić trochę czasu na zabieg, ale efekty jak dla mnie są znaczne.

kup w aptece ,, dernilan" i skonczy sie problem z suchymi stopami

Ja mam taki pilnik na zbyciu. Więcej info na priv.

żeby mieć ladne pięty musialabym godzine je tym pilnikiem polerowac, ogolnie badziew

Zakupiłam sobie tego rollera, udało mi się go dostać w cenie promocyjnej (albo rossman albo notino) i używam go do robienia pedicure. Moje spotrzeżenia, jest to fajna sprawa ale jak ktoś ma grubszy naskórek to trzeba chyba przejść do innych metod pozbycia się naskórka i włączyć inne specyfiki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Za chuda, proszę o opinie.