Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odstające uszy - pomocy!

20 kwi 2016 - 19:08:07

Hej, mam problem. Są nim odstające uszy. Mam straszny kompleks na ich punkcie. Próbowałam spać w opaskach, plastrach, ale nic nie pomogło :( . Włosy mam do ramion, rzadkie. Zawsze ścinałam krótko, tak, że nie było widać uszu. Teraz włosy mi urosły i muszę zacząć je wiązać, bo chodzę do szkoły,a w regulaminie pisze, że dziewczyny mają wiązać włosy. Dodam jeszcze, że trudno jest wiązać rzadkie włosy. No i problemem jest jeszcze długa szyja...
PS: mam grzywkę, obciętą na półokrągło.

Odstające uszy - pomocy!

20 kwi 2016 - 19:28:10

jak nie ma zdjęcia trudno powiedzieć czy nie przesadzasz.. idź do fryzjerki i poproś żeby Ci komputerowo dobrała fajną fryzurkę która to trochę zatuszuje.

P.S.

Na tvn style kilka dni temu był program o facecie który sobie sklejał uszy na superglue do głowy żeby nie odstawały- nabawił się ostrego stanu zapalnego.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Odstające uszy - pomocy!

20 kwi 2016 - 19:36:27

Eeee mi to się wydaje, że masz urodę modelki - uszy raczej odstające i długa szyja. Znam kilka osób co marzy o takich no ale wiadomo, że zawsze chcemy wszystkiego na przekór naturze ;)

Odstające uszy - pomocy!

20 kwi 2016 - 19:51:18

Możesz nosić opaski, które zakryją uszy, np takie jak nosi Doriska- ona i jej córeczki w filmikach na YT często miały opaski. Wpisz sobie mammydoriska i na pewno trafisz na jakiś film z opaską. Możesz nosić też chustkę jak pinup girl. Albo tak wiązać włosy, żeby uszy zakryć- jakiś luźny warkoczyk albo kucyk na dole głowy, nie wysoko.



Odstające uszy - pomocy!

20 kwi 2016 - 20:05:43

Operacja plastyczna jedynie.problem rozwiazany raz na zawsze

zweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 2/5

Odstające uszy - pomocy!

21 kwi 2016 - 18:59:13

jaka to szkoła, że należy wiązać włosy?

Odstające uszy - pomocy!

21 kwi 2016 - 19:24:49

Poproś fryzjerkę może doradzi ci jak obciąć włosy aby nie było widac tych odstających uszu.
Do tego możesz nosić jakoś fajnie zawiazane chustki jak pokazane masz powyżej ;)
A tak w ogóle zaakceptuj siebie na pewno jesteś śliczną i mądrą dziewczyną :))

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Odstające uszy - pomocy!

19 cze 2019 - 10:34:37

Korekta plastyczna uszu nie jest bardzo inwazyjnym zabiegiem. Moja siostra miała odstające jedno ucho i zrobiła korektę. Teraz jest zadowolona. Oczywiście wiązało się to z cierpieniem...ale czego nie robi się dla piękna...

Odstające uszy - pomocy!

13 sty 2020 - 07:50:19

Moja koleżanka też miała robiony zabieg na uszy i szczerze? Mówiła, że prócz tego, że przez jakiś czas musiała nosić po niej opaskę na uszy to wszystko inne w porządku. Mówiła, że około 3 tyśki dała, ale nie wiem gdzie co i jak.

Odstające uszy - pomocy!

13 sty 2020 - 10:21:42

Jezeli tak ci to przeszkadza to zawsze mozesz je zoperować.

Odstające uszy - pomocy!

04 maj 2021 - 21:06:48

mnie operowała odstające uszy dr Dorota Żukowska, w Łodzi w klinice Dermed. Dla mnie niezastąpiona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Scholl velvet smooth? - opinie o pilnikach